08.00 Ο κ. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ (Ε)
08.30 ΜΑΡΘΑ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)
09.00 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)
09.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)
10.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ (Ε)
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε) «Οι ιππείς της Ουγγαρίας»
12.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
12.15 DOCVILLE (Ε)
13.15 ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε)
14.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ (Ε)
15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)
16.00 CHANGES (Ε)
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)
17.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
17.15 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ: ΧΟΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ «01.01.1971-31.12.1971»
ΦΤΩΧΕΙΑ-ΚΡΙΣΗ-ΕΛΠΙΔΑ
ΚΡΙΣΗ, ΓΙΑΤΙ;
18.05 DOCVILLE (Ε) «Σούτσου 21, Αθήνα»
18.50 ΓΙΑΤΙ;
19.00 ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε)
19.50 ΓΙΑΤΙ;
20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART
20.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΑΘΗΜΑΤΑ (Ε) «Τι θα γίνω όταν μεγαλώσω»
21.15 ΓΙΑΤΙ;
21.20 ΕΝ ΚΙΝΗΣΕΙ
21.30 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε) «Πεθαίνοντας στην αφθονία»
22.25 ΓΙΑΤΙ;
22.30 Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΙΕΡΑ ΛΕΟΝΕ (Ε)
23.30 ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάμεσα στους τοίχους»
01.45 ΓΙΑΤΙ;
01.50 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
14.00 ΤΖΙΟΡΤΖΙΟ ΝΤΕ ΚΙΡΙΚΟ: Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ Ντοκιμαντέρ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ «Τυνησία»
17.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (Ε) «Ισραήλ»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ
19.00 EUROCUP ΜΠΑΣΚΕΤ «Πανιώνιος - Stelmet Zielona Gora»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.05 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΒΑΛΑΝΤΕΡ (Ε)
23.35 ΕΞΑΝΤΑΣ Νέος κύκλος εκπομπών
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΕΞΑΝΤΑΣ (Συνέχεια)
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμαρτίες γονέων»
07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
08.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
10.30 ΣΧΕΔΙΟ
11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
12.00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ
12.05 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
12.15 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
12.55 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΒΑΒΕΛ
13.50 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
14.15 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ
14.35 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ
16.45 ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 ΔΙΑΚΟΠΕΣ
19.00 KHAM, Ο ΑΡΧΑΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΣΑΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΛΟΓΩΝ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράκτορες 005 εναντίον Χρυσοπόδαρου»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 ΣΤΑ ΧΝΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ
01.30 ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...
02.00 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
06.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
06.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Καθημερινό μαγκαζίνο
11.00 SUPER GAME
11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 ASI
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 SUPER GAME
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 FTHIS TV
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά
22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 WIPE OUT (Ε)
01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)
06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND
06.50 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)
08.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
09.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ
09.45 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)
10.30 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ Εκπομπή γαστρονομίας
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νεράιδα και το παλικάρι»
23.15 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
00.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 CSI NEW YORK
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.40 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.50 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
18.00 SILA
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Αθλητική εκπομπή
21.45 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2014 - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ «Ιρλανδία - Ελλάδα» Απευθείας μετάδοση
23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Frankefish»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 L.A.P.D. (Ε)
02.15 MASTERCHEF (Ε)
03.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
04.15 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)
04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 CHUCK Κωμική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά
10.50 MERCY Ιατρική σειρά
11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Best of
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΦΜ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τσακάλι»
00.30 FRINGE Σειρά
01.30 NUMBERS Σειρά μυστηρίου
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκάνδαλα στο Λύκειο»