08.00 Η ΚΟΥΚΛΑΠΟΘΗΚΗ (Ε)
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΛΙΝ
09.00 ΑΡΘΟΥΡ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
09.45 CHANGES (Ε)
10.00 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ (Ε) «Ερμούπολη: το πρώτο λιμάνι»
10.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΥΣΗΣ
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε) «Δυτική Σουμάτρα: Σαλόνι ομορφιάς»
12.00 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
13.15 ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
13.30 Ο ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ (Ε)
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ (Ε)
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)
16.00 ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ (Ε)
17.20 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑΣ (Ε)
17.30 ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ (Ε)
18.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΜΕΝΗ ΣΜΥΡΝΗ (Ε)
19.10 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)
20.45 ΜΙΚΡΕΣ ΑΦΗΓΗΣΕΙΣ (Ε)
21.00 ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΛΑΜΑΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Malcolm X»
01.15 ΤΟ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑ ΤΟΥ ΓΛΑΡΟΥ (Ε)
02.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
03.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΑ ΤΗ ΓΗ Ν' ΑΛΛΑΖΕΙ (Ε) «Αυστραλία»
17.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΞΕΝΟΣ «Η διαίρεση της Κύπρου - Η εισβολή»
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Μπενίν»
20.00 ΑΝΡΙ ΦΙΛΙΠ ΠΕΤΕΝ: 1914-1945, ΑΠΟ ΗΡΩΑΣ ΠΡΟΔΟΤΗΣ (Β' μέρος)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ (Ε)
23.00 Ν. ΠΑΠΑΤΑΚΗΣ - ΠΟΡΤΡΕΤΟ ΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ ΣΚΟΠΕΥΤΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 CITY FOLK (Ε)
00.45 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
07.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
08.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΝΟΜΑΔΕΣ
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
12.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ
16.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
19.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΡΧΑΙΟΥ...
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παράς και ο φουκαράς»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ Νέος κύκλος
24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
00.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ
01.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΝΟΜΑΔΕΣ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 Α ΛΑ ΚΑΡΤ (Ε)
03.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
04.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ (Ε)
05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
06.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
06.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1
10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ (Ε)
12.50 SUPER GAME Τηλεπαιχνίδι
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 SUPER GAME
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 FTHIS TV
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά εποχής
22.00 ASI Σειρά
23.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
24.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 BROTHERS AND SISTERS Κοινωνική σειρά
06.15 MACGYVER (Ε)
07.45 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (Ε)
08.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
09.45 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
10.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
11.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
14.00 KITCHEN NIGHTMARES USA
15.00 JAMIE'S 30' MEALS Εκπομπή μαγειρικής
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 Mr BEAN Κωμική σειρά
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ
22.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
23.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε) Σειρά
01.30 JUDGING AMY Σειρά
02.30 FASHION FEVER
03.30 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
11.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)
11.50 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
12.50 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 SILA Σειρά
22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 MASTERCHEF (E)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ου μοιχεύσεις»
03.45 ΙΕΡΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 MERCY Ιατρική δραματική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο δαίμων της Ταζμάνια», «Xiaolin Showdown», «Mucha Lucha»
08.00 ΖΙΝΑ
09.40 CHRISTINE Κωμική σειρά
10.30 KNIGHT RIDER Περιπετειώδης σειρά
11.30 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ Εκπομπή
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 Φ + Μ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αόρατος»
24.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
01.00 LIFE Αστυνομική σειρά
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ice spiders»