ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Κυριακή 2 Νοέμβρη 2014 - 2η έκδοση
Σελ. /40
Προγράμματα
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟΥ ΤΟΥ ΠΑΜΕ

Με νέες εκπομπές από σωματεία, Λαϊκές Επιτροπές και μαζικούς φορείς ξεκίνησε τη λειτουργία του το διαδικτυακό ραδιόφωνο του ΠΑΜΕ. Το εβδομαδιαίο πρόγραμμα έχει ως εξής:

Κάθε μέρα από τις 12.00 έως τις 22.00 θα μεταδίδεται εργατικό δελτίο ειδήσεων ανά μία ώρα.

ΔΕΥΤΕΡΑ

18.00 Συνδικάτο εργαζομένων στις Τηλεπικοινωνίες και την Πληροφορική (ΣΕΤΗΠ)

19.00 Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας

21.00 Γραμματεία Θεσσαλονίκης

ΤΡΙΤΗ

18.00 Συνδικάτο Εργαζομένων Επισιτισμού - Τουρισμού - Ξενοδοχείων

19.00 Σωματείο εργαζομένων στην Ενέργεια

21.00 Πανελλήνιος Μουσικός Σύλλογος

ΤΕΤΑΡΤΗ

18.00 Σωματείο εργαζομένων Χρηματοπιστωτικών και συναφών επιχειρήσεων

19.00 Συνδικάτο Μετάλλου και Ναυπηγικής Βιομηχανίας

21.00 «Γεια σου περήφανη και αθάνατη εργατιά» με την Μαρία Καραπιπέρη

ΠΕΜΠΤΗ

18.00 «Εδώ στην ξένη χώρα» με την Χρυσούλα Γιαμουρίδου και την Ερη Κασίμη

19.00 Σύνδεσμος Ιδιωτικών Υπαλλήλων

21.00 «ΠΑΜΕ δρόμο» με τον Γιώργο Σαρρή

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18.00 Συνδικάτο Φαρμάκου - Καλλυντικών και συναφών επαγγελμάτων

19.00 Ενωση Λογιστών Αθήνας

ΣΑΒΒΑΤΟ

12.00 Θεματική εκπομπή

18.00 Εργατικό Κέντρο Λαυρίου

19:00 Γραμματεία Πάτρας

ΚΥΡΙΑΚΗ

18:00 Μέτωπο Αγώνα Σπουδαστών (ΜΑΣ)

19:00 «Metal is coming»

Το πρόγραμμα του web radio του «902.gr»

Mπαίνοντας στο «902.gr» και πατώντας πάνω στο εικονίδιο του webradio αποκτάτε πρόσβαση στη ροή προγράμματος του διαδικτυακού ραδιοφώνου του ΚΚΕ.

Το πρόγραμμα του webradio περιλαμβάνει:

-- Ενημερωτικές εκπομπές από Δευτέρα έως Παρασκευή: 11.00 - 12.00 «Κλικ στην ενημέρωση». 18.00 - 19.00 «Τα γεγονότα της ημέρας».

-- Δελτία ειδήσεων καθημερινά και τα Σαββατοκύριακα στις 10.30, 13.30, 17.30, 19.30 και 21.30.

-- Κάθε πρωί 10.00 - 11.00 η εκπομπή ιστορικού περιεχομένου «Οσα φέρνει η μέρα».

-- Τα Σαββατοκύριακα πρωί 11.00 - 13.00 η εκπομπή «Αθλητικό Σαββατοκύριακο».

-- Κάθε Δευτέρα 17.00 - 18.00 η εκπομπή «Τα αθλητικά της Δευτέρας».

Εκπομπές πολιτιστικού περιεχομένου:

Δευτέρα: 19.00 - 21.00 «Ποιητική Αδεία»

Τρίτη: 19.00 - 20.00 «7 Τέχνες στο Μικρόφωνο»

Τετάρτη: 15.00 - 16.00 «Θέατρο για παιδιά»

19.00 - 20.00 «Λαϊκά Μονοπάτια» και

20.00 - 22.00 «Ηλεκτρικές Ημικρανίες»

Πέμπτη: 19.00 - 20.00 «Κινηματογραφικές σημειώσεις» και

20.00 - 22.00 «Υπάρχει Λόγος Σοβαρός».

Παρασκευή: 20.00 - 22.00 «Theretron».

Σάββατο: 21.30 - 23.30 «Η τζαζ τότε και τώρα»

Κυριακή: 21.30 - 23.30 «METALΜΟΡΦΩΣΗ»

ΠΕΜΠΤΗ 6/11
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Δραματική σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 PRE GAME SHOW Ζωντανή αθλητική εκπομπή

22.05 UEFA EUROPA LEAGUE: Ποδόσφαιρο «Φιορεντίνα - ΠΑΟΚ»

00.10 EUROPA LEAGUE LIVE Ζωντανή αθλητική εκπομπή

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά

21.45 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.45 ΑΥΤΟΨΙΑ

01.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

21.45 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά

22.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα είναι σκληρός άνθρωπος»

01.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hardcore»

03.30 DEMONS Σειρά

04.30 TIL DEATH Σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Φωτιά, πυροσβέστες»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ Δραματική σειρά

18.40 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σκοτεινός ιππότης: Η επιστροφή» Α' τηλεοπτική προβολή

01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά

02.45 WITHOUT A TRACE Αστυνομική - δραματική σειρά

03.45 LIFE Αστυνομική σειρά

04.45 CHASE Αστυνομική σειρά

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/11
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Σειρά

22.15 ΤΡΙΧΕΣ Σειρά

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή

00.30 POKERSTARS

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτος κίνδυνος»

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ Τηλεπαιχνίδι

22.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε)

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

21.45 ΔΙΚΑΙΩΣΗ

22.50 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ (Ε)

24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλά κρυμμένα μυστικά "Αθανασία"»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέα γυναίκα μόνη ψάχνει 2»

04.15 TILL DEATH Σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Φωτιά, πυροσβέστες»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ Δραματική σειρά

18.40 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οδύσσεια»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σφαίρα»

04.30 CHASE Αστυνομική σειρά

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/11
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.30 TV QUIZ

10.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

11.00 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ενημερωτική εκπομπή για την υγεία

12.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 TV QUIZ

14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιπέτεια στην Αφρική»

15.50 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.20 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.20 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.58 G TECH TRENDS Εκπομπή τεχνολογίας

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.30 ΟΛΑ ΜΠΙΠ+ Σατιρική εκπομπή

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε) Κοινωνική σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε) Καθημερινή σειρά -τελευταίο-

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

10.00 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 ΜΑΣΤΟΡΕΜΑΤΑ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ελληνίδα στο χαρέμι»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑgr

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

02.00 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.10 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

11.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

11.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

12.40 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 JOY IT'S INSIDE YOU Ψυχαγωγική μαγκαζίνο

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 CELEBRITY GAME NIGHT

22.30 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτά διαμάντια»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντόροθι παραδώσου»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτά διαμάντια»

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.15 STARLAND «Mucha Lucha», «Ben 10 Omniverse», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Μάγια η μέλισσα», «Ben and Holly», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie Ραπουνζέλ» (Α' μέρος), «Ever After High», «Littlest Petshop», «Scooby-Doo! Mystery Incorporated», «Max Steel», «Transformers Prime», «Angry birds», «Daffy Duck Show»

13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκός Νοέμβρης»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 MOM Νέα κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HART OF DIXIE Σειρά

18.45 COVERT AFFAIRS Περιπετειώδης σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αρθουρ και οι Μινιμόι»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ιππότες της Σαγκάης»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γοητεία της απιστίας»




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org