Κυριακή 29 Αυγούστου 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.40 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

15.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Κουβανέζικη μουσική

20.15 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζουμε με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική μουσική και τραγούδια

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο χώρος της κλασικής μουσικής

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

08.00 ΣΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ

09.00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΙ

09.30 ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗ ΠΑΛΗ

12.00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΙ

13.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ - ΤΕΛΙΚΟΙ

14.00 ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗ ΠΑΛΗ - ΤΕΛΙΚΟΙ

15.30 ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

17.00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ ή ΠΑΛΗ

17.45 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

21.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

24.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ (Διακαναλικά)

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

08.00 ΣΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ (Διακαναλική εκπομπή)

08.30 ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ

12.30 ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ - (ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ) - ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ - ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ

19.30 ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ (Μ)

21.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ - ΑΘΗΝΑ 2004 (Διακαναλική μετάδοση)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 24 ΩΡΕΣ

02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

06.00 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ

09.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

09.30 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

10.45 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

11.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ

16.15 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

17.30 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

18.45 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ

21.00 ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

ANT1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

06.30 RESCUE HEROES

07.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

07.50 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)

08.20 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)

09.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.50 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

10.30 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ (Ε)

11.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)

15.40 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 FAME STORY IN CONCERT (E)

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1

21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Η φάρμα των τρελών»

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλιεν Νο 3: Η τελική αναμέτρηση»

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

04.30 MOBILE FUN

05.30 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΜΠΟΡΩ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΛΟΓΩ ΖΩΗΣ (Ε)

11.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εφοπλιστής με το ζόρι»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

17.00 THIRD WATCH

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελα στο θείο»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέντι μπόι αγάπη μου»

23.00 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Ε)

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτή προθεσμία»

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 ΜΠΟΡΩ (E)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

13.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

13.30 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (E)

14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πεινασμένος και τζέντλεμαν»

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φανταρίνες»

23.00 ΤΕΤ Α ΤΕΤ (Ε)

01.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

02.15 APHRODISIA

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραίο πάθος»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)

06.15 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 O ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΥΡΗΣ (Ε)

11.00 ΒΕΝΤΕΤΑ (Ε)

12.00 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)

13.00 BACKSTAGE (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

15.50 SUPER IDOL (E)

17.00 POPSTARS (E)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέντε χιλιάδες ψέματα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελοπενηντάρης»

23.15 SURVIVOR (E)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 SURVIVOR (Συνέχεια)

01.15 BAR (E)

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βία είναι η δύναμή μου»

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΤΟΝ ΙΛΙΓΓΟ ΤΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ

16.30 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ

17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ

18.30 Ο ΕΡΓΕΝΗΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη δίνη του χρόνου»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επέτειος γάμου»

03.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592902 - 210.2592802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.40 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας

20.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδια...

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΛΙΟΥ ΒΕΡΝ

11.00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

15.00 ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ταρζάν και οι αμαζόνες»

17.30 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ «Το τραμ»

18.20 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΙΣΤΙΟΦΟΡΑ Ντοκιμαντέρ

20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πες μου τι θέλεις επιτέλους»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Ο θρόνος του αίματος»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ΤΩΝ ΣΠΟΡ Ντοκιμαντέρ

13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

14.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Ξένη σειρά

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με πόνο και με δάκρυ»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 28οι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑ 2004

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ένοικος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

09.30 ΠΡΕΣΠΕΣ, Η ΑΝΑΣΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ

10.00 ΚΕΡΚΙΝΗ, ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

10.30 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

11.30 Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ

12.00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΔΙΔΥΜΟ ΧΟΝΤΡΟΣ ΛΙΓΝΟΣ «Η ιδιωτική ζωή του Ολιβερ του όγδοου», «Το πρώτο τους λάθος», «Απατημένες σύζυγοι»

15.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΧΟΡΕΥΤΙΚΩΝ ΣΧΗΜΑΤΩΝ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΝΤΑΝΙΕΛ ΛΟΜΕΛ

16.00 GOSH, ROCK CIRCUS

17.30 JAFFA LA MIENNE

18.00 MIXER - ΑΡΑΒΙΚΕΣ ΦΩΝΕΣ: Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΤΟ ΙΡΑΚ

19.00 ΕΠΟΧΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑΣ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΤΟ ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΙΝΔΙΚΟ

22.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

23.00 ΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΡΕΜΠΕΤΙΣΣΕΣ ΤΗΣ 10ΕΤΙΑΣ ΤΟΥ '30

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 BLACK BOX GERMANY

02.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

06.50 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

07.15 ΔΡ. ΚΟΥΪΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

08.10 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

08.30 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)

09.00 ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε)

09.50 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

10.30 ΑΝΩ ΚΑΤΩ (Ε)

11.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

12.55 SUPER GAME

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε) Σειρά

15.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑΣ

16.40 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΕΑΤΡΟ

23.30 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ... ΔΑΓΚΩΝΕΙ (Ε)

00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γκάνγκστερ με το λερωμένο πρόσωπο»

03.10 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)

03.50 MOBILE FUN

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ Σειρά

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)

11.00 MUSIC MARKET (E)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη απόφαση»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φιλαράκια για δέσιμο»

17.00 THIRD WATCH (ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα βότσαλο στη λίμνη»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PRE GAME SHOW

21.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

13.45 POST GAME SHOW Αθλητική εκπομπή

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Ε)

03.00 MUSIC MARKET (E)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

13.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

13.30 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψηλά τα χέρια Χίτλερ»

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αδελφή μου θέλει ξύλο»

23.00 ΤΕΤ Α ΤΕΤ (Ε)

01.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

02.15 APHRODISIA

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κρυφές επιθυμίες της Εμμανουέλας»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ Ελληνική σειρά (Ε)

07.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

08.00 HORIZONS Ψυχαγωγική εκπομπή

09.30 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΥΡΗΣ Ελληνική σειρά (Ε)

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δικό τους παιχνίδι»

13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ Ελληνική σειρά (Ε)

15.50 SUPER IDOL (E)

17.10 POPSTARS (E)

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κλωτσοσκούφι»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα»

23.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε) Σειρά

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)

01.00 BAR (E)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος για τη δόξα»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε) Ελληνική σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΤΟΝ ΙΛΙΓΓΟ ΤΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ

16.30 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ

17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ

18.30 Ο ΕΡΓΕΝΗΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατηγορούμενη»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον έρωτα του παιχνιδιού»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρυφερή σχέση»

04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org