ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΛΟΙΩΝ
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 20.00 Χίο, Μυτιλήνη, Μ. ΓΚΑΛΑΞΙ 21.00 Χανιά, Μ. ΟΡΑΪΖΟΝ 21.00 Ηράκλειο, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο.
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, Α. ΚΑΛΒΟΣ 14.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, Ν. ΜΥΚΟΝΟΣ 16.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 17.00 Κύθηρα, Κίσσαμο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.00 Σύρο, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, ΑΡΙΑΔΝΗ 21.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΕΛΥΡΟΣ 21.00 Χανιά, ΚΥΔΩΝ 21.00 Ηράκλειο, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο.