07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνες βόλεϊ ανδρών και γυναικών
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Από την κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας, θα μεταδοθούν: α) Η Επίκαιρη Ερώτηση του ΚΚΕ, για τις σχολές τουριστικών επαγγελμάτων, β) η συζήτηση του Ν/Σ για την ανάθεση και μελέτη δημοσίων έργων και γ) η Επερώτηση του ΠΑΣΟΚ, για τις ακτοπλοϊκές συγκοινωνίες. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
20.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας, φιλοξενεί τον Θανάση Σαράντο
20.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τον Μάνο Κοντολέων, με αφορμή την κυκλοφορία του νέου του βιβλίου
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γιώργος Μηνάς παρουσιάζει το δεύτερο μέρος του ρεσιτάλ κλασικού τραγουδιού του Γιώργου Φιλαδελφέα
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 --
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε) Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
04.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)
05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε)
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
10.30 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ
12.00 ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Σειρά
13.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΤΙΝΑΖ
17.45 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
18.30 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ «Ιωνικός ΝΦ/Αμαλιάδα - Ολυμπιακός ΣΦΠ»
20.30 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ (Συνέχεια)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άνθρωποι της βροχής»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Το στοιχείο του εγκλήματος»
08.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
13.00 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταπεινός και καταφρονεμένος»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φιλαδέλφεια, ώρα μηδέν»
07.30 ΝΤΕΪΒΙΝΤ ΚΟΠΕΡΦΙΛΝΤ
08.55 ΠΕΝΤΑΛ
09.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ
09.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
10.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
10.30 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
12.00 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ
12.50 ΠΕΝΤΑΛ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
14.30 E-LIFE
15.00 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ
15.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
18.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ
22.00 ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2001
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.25 ΠΕΝΤΑΛ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραίο πάθος»
06.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.25 SUPER GAME
12.30 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
13.00 2004+1
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μόδιστρος»
16.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ Best of
17.15 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.35 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Συνέχεια)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαφλατάς»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα κορίτσι για δυο»
23.00 FAME STORY
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμίτιβιλ: Η καινούρια γενιά»
02.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑ «Σαουθάπτον - Πόρτσμουθ»
04.20 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ Σειρά μυστηρίου
05.40 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΕΠΑΦΕΣ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξαναγύρισε κοντά μου»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Καλαμαριά - Ιωνικός»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ Σειρά
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
06.00 ΟΛΑ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ Σειρά
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε) Ελληνική σειρά
11.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Ελληνική σειρά
12.30 ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή
15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Κανείς δε λέει σ' αγαπώ»
17.10 SINGLER (Ε)
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέσσερις άσοι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PRIVE
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φωνάζει ο κλέφτης»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θαυματοποιός»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφήνοντας το παρελθόν»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 FRASIER Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 THE MAKING OF την ταινία «Million dolar baby»
13.50 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά
14.50 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.50 ΤΑΡΖΑΝ Ξένη σειρά
16.50 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Σειρά
17.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παρέα με ένα Πάντα»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις ήρωες»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρώμικη ψυχή»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δολοφόνος εν ψυχρώ»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μηχανορραφία»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ