07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτικοί χοροί και τραγούδια
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: «Θερμοπληξία». Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Ο Απόστολος Γκλέτσος και η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενούν τους Χαΐνηδες σε ένα δίωρο με παραδοσιακά και σατιρικά τραγούδια αλλά και τον παραγωγό και ερευνητή Γιώργο Σγουράκη
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.40 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) «Κουάλα Λουμπούρ»
07.30 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε) «Τρίπολη»
09.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.30 ΟΙ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΣΗΜΕΡΑ «Σίκινος»
11.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ
13.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΤΟΥΙΣΤ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
18.40 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ
22.00 ΦΩΤΟ ΦΙΝΙΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ: «Γιοζίμπο»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΓΚ
10.50 BRUNDY AND MR WHISKER
11.35 ΤΑΡΖΑΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέξε Λόλα, τρέξε»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ Σειρά
06.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2006 (Ε) «Ιταλία - ΗΠΑ»
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ε)
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΨΩΜΙ
12.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΣΚΑΝΗ
12.30 ΜΠΛΕ ΓΡΑΜΜΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
16.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΖΟΡΟ
16.50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
17.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ «Ιταλικές Αλπεις - Καλοκαίρι»
21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γκαράζ της απάτης»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2006: ΤΑ ΔΕΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ «Βραζιλία - Ιαπωνία» (Ε)
06.20 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
07.30 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε) Σειρά
08.10 ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
09.10 ΣΑΝ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
10.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
11.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε) Σειρά
12.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Σειρά
14.50 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
18.00 SUPER GAME
18.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 FEAR FACTOR
01.30 PUZZLE MANIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία αποπλάνηση»
04.45 XUXA REQUEBRA
06.30 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ Best of
13.00 RUBI
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)
16.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ Σειρά (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επίλεκτη»
23.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
00.30 ΝΙΚΙΤΑ ΙΙΙ Σειρά
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινή πόλη»
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
11.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
12.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
15.40 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.20 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.40 SAFE SEX (Ε)
23.40 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Συνέχεια)
01.00 THE BLUE AND THE GREY Σειρά
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΛΩΠΟΔΥΤΕΣ Σειρά
14.45 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ Σειρά
15.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά
17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ
18.45 ΖΙΝΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλάσκα: η μεγάλη περιπέτεια»
00.15 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Σειρά
03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ
04.30 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD