15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επιμέλεια: Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδια...
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΛΙΟΥ ΒΕΡΝ
11.45 ANIMAL ANTICS
12.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΩΝ ΜΥΡΙΩΝ
12.30 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ
16.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
17.00 ΛΕΝΙ ΡΙΦΕΝΣΤΑΛ: «ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ»
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σειρήνα της Μαρτινίκα»
19.55 ΚΩΔΙΚΟΣ 2004
20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ
21.00 ΜΕ ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
22.00 776 π.Χ. ντοκιμαντέρ
22.01 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΡΙΖΕΣ
22.30 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Πέρα από τον Παράδεισο»
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
09.00 ΠΕΡΣΙ, Ο ΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΠΑΡΚΟΥ
10.00 ΣΥΜΗ, ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ
11.00 9+1 ΜΟΥΣΕΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η οδύσσεια ενός ξεριζωμένου»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.45 YUKIO NINAGAWA: Ο ΜΥΘΟΣ
20.10 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Η ΦΛΟΓΑ - Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού με το θάνατο»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
09.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
10.30 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
11.30 ΑΛΛΙΩΣ
12.00 ΣΟΔΕΙΑ ΤΡΟΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Τσάρλι Τσάπλιν) «Η νέα του δουλιά», «Μια νύχτα έξω», «Ο πρωταθλητής»
15.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
17.30 ΛΕΣΒΟΣ, ΤΑ ΛΙΟΤΡΙΒΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
18.00 MIXER - SLOW FOOD ΕΝΑΝΤΙΟΝ FAST FOOD
18.50 CIRQUE BAROQUE NINGEN
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΒΑΡΔΙΑ
22.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΡΑΤΣΙΣΜΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καινούρια παραμονή»
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
07.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
07.50 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)
08.20 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
09.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.50 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
10.30 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ (Ε)
11.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε) Σειρά
15.40 ΠΟΡΤΟ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
17.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΘΕΑΤΡΟ «Στο πι και φι»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Η χαρτοπαίχτρα»
23.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ «Μάντσεστερ Γιουν. - Μίλαν»
01.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος του Παραδείσου»
04.30 MOBILE FUN
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
05.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)
11.00 MUSIC MARKET (E)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιδηρά κυρία»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και τα μυαλά στα σερφ»
17.00 THIRD WATCH
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πιο λαμπρό μπουζούκι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 CANDID CAMERA (E)
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εταιρία θανάτου»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπέλα Ντόνα»
03.15 MUSIC MARKET (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ Ελληνική σειρά (Ε)
07.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ Ελληνική σειρά (Ε)
08.00 HORIZONS Ψυχαγωγική εκπομπή
10.00 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ Ελληνική σειρά (Ε)
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζίνον: Η ντετέκτιβ του Διαστήματος»
13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ Ελληνική σειρά (Ε)
15.30 SUPER IDOL (E)
17.00 POPSTARS (E)
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Τηλεταινία
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή σαραντάρα»
22.50 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
23.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.15 SURVIVOR (E)
01.45 BAR (E)
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δαίμονας στο μπουκάλι»
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΤΟΝ ΙΛΙΓΓΟ ΤΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
16.30 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ
17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
18.30 Η ΕΡΓΕΝΙΣΣΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα σαγόνια του καρχαρία Νο 3»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα στο Οριάν Εξπρές»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαμπάνια για δύο μετά την κηδεία»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ