10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 TV MARKET
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΑΦΙΕΡΩΜΑ (Ε) Θα παρακολουθήσετε ένα αφιέρωμα στην ύπαρξη και λειτουργία των αμερικανικών βάσεων στην Ελλάδα, με αφορμή τη συμπλήρωση 42 χρόνων από την υπογραφή της αρχικής συμφωνίας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιώργος Μηλιώνης
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης
20.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Ο δημοσιογράφος Ανδρέας Θερμός συζητάει με τους: Νίκο Μαρκάτο, πρώην πρύτανη ΕΜΠ, Απόστολο Χαρίση, μέλος του ΔΣ του ΚΜΕ και Γιάννη Τσιρώνη, στέλεχος της Πράσινης Πολιτικής, για τη νέα κατάσταση που διαμορφώνεται με την εξελισσόμενη πολεμική επέμβαση των ΗΠΑ και των συμμάχων τους
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ο δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος συζητάει με τους: Νίκο Καϊμάκη, μέλος του Εθνικού Συμβουλίου Ραδιοτηλεόρασης, Γιάννη Ζαγγανά, αναπληρωματικό μέλος του ΕΣΡ και Αρη Σκαδόπουλο, δημοσιογράφο, για τη νέα κατάσταση που διαμορφώνεται με την εξελισσόμενη πολεμική επέμβαση των ΗΠΑ και των συμμάχων τους και το ρόλο των Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης
23.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΩΝ ΧΑΛΙΩΝ Ζωντανή σύνδεση με τον Οίκο χειροποίητων χαλιών για την παρουσίαση χειροποίητων χαλιών και έργων τέχνης
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 TV MAΡKET
06.00 ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ
ΠΑΙΔΙ TV
08.00 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
08.40 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ
09.10 ΒΙΝΚΑ
09.50 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΙΛ
09.50 ΠΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
10.20 ΣΙΝΕΑΚ: «Λάσι, η μεγάλη περιπέτεια»
12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ «Γιώργος Βελέντζας»
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρδιά μου πάψε να πονάς»
16.00 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004... Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
18.00 ΤΑ ΧΑΪΔΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
19.00 ΠΕΝΗΝΤΑ ΛΕΠΤΑ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 Η ΦΩΝΗ (Ε)
21.10 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΥΛΙΟ (Ε)
22.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ
23.30 ΟΙ ΣΚΛΗΡΟΙ ΤΟΥ ΜΑΪΑΜΙ
01.30 ΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πείραμα»
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΑΓΡΙΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
12.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ
12.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ, ΜΙΑ ΠΟΛΗ «Χονγκ - Κονγκ»
13.00 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πράσινη πέτρα»
17.15 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
19.15 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
20.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέρες ραδιοφώνου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Τεριρέμ»
08.31 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ
09.00 «RAT-A-TAT-TAT»
09.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
10.30 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
11.00 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
12.00 ΤΣΙΡΚΟ
13.00 ΑΠΕΡΑΝΤΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ
14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ
14.30 ΕΥΡΟΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΥΜΠΟΣΙΟ
18.00 DESIGN X-treme
18.30 ANOIXTOI ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
19.00 ΚΛΟΝΤ ΝΤΕΜΠΙΣΙ
20.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
23.00 AMOS OZ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι στο χρόνο»
02.00 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
03.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΤΑ ΜΠΑΚΟΥΡΙΑ (Ε)
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΓΚΡΙΜ
10.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
11.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
11.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
12.30 ΣΙΜΣΟΝΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ: Πώς γυρίστηκε
14.45 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΙ;
15.30 ΤΡΕΛΑ... ΣΩΣΙΒΙΑ
16.00 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ
17.00 BIG BROTHER
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 σε 5`
18.10 ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ
18.50 ΜΠΑΜ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 BIG BROTHER
22.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ SEFERLY HILLS
23.30 ΘΕΑΤΡΟ «Ούτε γάτα ούτε ζημιά»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΘΕΑΤΡΟ (συνέχεια)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φορτηγάκι»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)
05.00 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)
06.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένα στέφανα»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΝΙΚΙΤΑ Σειρά
15.30 ΚΟΛΠΟ GROSSO
16.30 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξυπόλυτος πρίγκιψ»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άλλοθί της»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία συνέπεια»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαταραγμένη προσωπικότητα»
04.00 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
04.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
06.00 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
06.45 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)
07.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)
08.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
09.30 DISNEY CLUB
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ναυαγοί του ονείρου»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.20 ΜΑΖΙ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελός τα 'χει 400»
17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάτι κουρασμένα παλικάρια»
23.00 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τίμημα του έρωτα»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορτρέτο μιας κυρίας»
05.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Αυτοί που αγαπάμε...»
06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
12.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας μπάτσος και μισός»
14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
19.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.00 ΕΝΑ ΑΧΤΥΠΗΤΟ ΔΙΔΥΜΟ
23.00 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηλός μάρτυρας»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρομερά παιδιά»
04.30 STAR SYSTEM (E)
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ