07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Καραϊβική»
08.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Russian museum. Ilya Repin»
09.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 1ο Φεστιβάλ Τζαζ Περιστερίου
17.05 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
17.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα προβληθεί η θεατρική παράσταση «Show Business» της Βίλλης Σωτηροπούλου
19.10 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ (Ε) Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου με την Αννεκε Ιωαννάτου. Θέμα: Εργα του Βασίλη Λιόγκαρη.
20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στην Σπεράντζα Βρανά. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.10 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υιοθεσία»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΛΑΛΑΕΙ (Ε)
08.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟ ΤΖΟ (Ε)
09.00 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ
09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
10.30 ΦΩΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)
11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ (Ε)
15.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ
16.00 ΑΑΡΟΝ ΣΤΟΟΥΝ
16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)
17.00 ESCAPE (Ε)
19.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (Ε)
20.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)
21.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ «Πάτρα πράσινη πόλη... περίπου»
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτάνει να 'μαστε μαζί»
24.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ
01.00 ΖΑΧΑΡΩΦ, Ο ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
02.00 ΜΟΔΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
03.00 Η ΦΥΛΗ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ (Ε)
05.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 27 ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Μια μεγάλη παρεξήγηση»
11.00 ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ποντικάκι»
17.30 ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Ε) «Ορφέας Περίδης»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ OPEN ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ Απευθείας μετάδοση
20.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε) «Πωλείται ζωή»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
23.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
07.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Η Αίγυπτος των Φαραώ»
08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ
10.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ
11.30 ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ NAGARAHOLE
12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΜΕΘΟΡΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
19.30 ΕΣΥ - ΕΓΩ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ουρανοκατέβατος»
21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ
24.00 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
00.30 ΚΑΚΟΤΡΟΠΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ
01.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ (Ε)
05.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)
06.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ
06.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ
07.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Ε)
07.05 Η ΣΑΝΤΙ ...ΦΥΣΙΚΑ
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ELATTE
11.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
12.00 ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 KYLE XY
18.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΖΕΛ
23.00 LAS VEGAS
24.00 CRIMINAL MINDS
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΚΙΣΜΕΤ
03.10 AMERICA'S GOT TALENT
04.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.50 MOBILE FUN
06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
07.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)
09.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
10.00 ΜΕΝΕΞΕ
12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
14.00 JAMIE'S OLIVER AMERICAN ROAD TRIP
15.00 KITCHEN NIGHTMARES USA
16.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΑΝ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
23.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
00.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
01.30 THE BIG GAME
02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 MASTER CHEF (Ε)
13.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
18.00 SINGLES 2 (Ε)
19.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε)
23.10 ΚΟΥΚΛΕΣ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
01.30 ΣΤΟΥΣ 31 ΔΡΟΜΟΥΣ (Ε)
02.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΝΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)
03.30 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.25 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Yu-Gi-Oh», «Ζορό: η νέα γενιά», «Yin Yang Yo!», «Iggy Arbuckle», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Powerpuff girls Z», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Τα σούπερ παιδιά», «Τζούνιπερ Λι, το σούπερ κορίτσι», «Ο φίλος μου ο... σκίουρος», «Ο Δαίμονας της Ταζ-μάνια», «Ντακ Ντότζερς», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»
12.00 ΖΙΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
15.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR
16.45 TWO AND A HALF MEN
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόρεστ Γκαμπ»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαλυμένα όνειρα» (Α' τηλεοπτική προβολή)
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σκαθαροζούμης»
04.45 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ