07.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Θρησκευτικές εικόνες
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή
09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Παλαϊνά Σεφέρια
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Τα βόδια»
17.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ Ο Τάκης Δεβελλίδης φιλοξενεί το φωτογράφο Νικήτα Κότσιαρη, ο οποίος παρουσιάζει μέσα από το φακό του, το Αγιο Ορος
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί για τη χοληστερίνη και τα προβλήματα που δημιουργούνται στην υγεία, με τον Δημήτρη Ρίχτερ, καρδιολόγο
19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Ε) Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα Παιδείας, στις ρίζες τους και στην απαιτούμενη διέξοδο
20.00 ΣΥΝΘΗΜΑ ΑΕΤΟΣ Επεισ. 1ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΛΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΙΠΠΟΤΕΣ Πολωνική σειρά. Επεισ. 4ο
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Στη βυζαντινή μουσική με το Λάκη Χαλκιά
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΝΤΑΡΓΟΥΙΓΚ ΝΤΑΚ
08.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ
09.00 Η ΜΠΡΑΝΤΙ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΟΥΙΣΚΕΡ
09.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
10.00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΤΕΧΝΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταραμένη ώρα»
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.30 Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
16.00 ΤΖΕΪΝ ΕΪΡ
18.00 EURODOC - ΕΥΡΩΠΗ 2013
19.00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΠΑΘΩΝ
22.45 ΕΠΙΚΡΑΝΘΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΕΣ: ΗΡΩΕΣ ΚΑΙ ΑΧΡΕΙΟΙ «Ριχάρδος ο Λεοντόκαρδος»
01.00 ΤΖΕΪΝ ΕΪΡ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ Ιστορική μίνι σειρά
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία του Ντέιβιντ» Α' τηλεοπτική προβολή
23.45 Η ΣΙΝΔΟΝΗ ΤΟΥ ΤΟΡΙΝΟ
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
07.00 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΓΑΪΤΑΝΟΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ (Β' μέρος)
07.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.30 Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΜΑΣ «Αναρριχώμενα φυτά»
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Βίβλος: Γένεσις»
12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοντά στον Χριστό»: «Ο Ιούδας»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΠΑΘΩΝ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Βίβλος: Δαυίδ»
02.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
03.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
04.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
05.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χιτών»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΛΟΛΑ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ιησούς από τη Ναζαρέτ» Γ' μέρος
23.00 GREY'S ANATOMY
24.00 BOSTON LEGAL
01.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο έμπορος της Βενετίας»
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
05.10 Ω ΓΛΥΚΥ ΜΟΥ ΕΑΡ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάσπερ, μια νέα αρχή»
12.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
14.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
15.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
17.00 PASSWORD (Ε)
18.00 FATUS OLUS
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακρινός ορίζοντας»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονική συχνότητα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συν.)
02.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
03.45 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα φτερουγίσματα»
12.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπίνγκο»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι μου»
17.10 ΧΑΡΑ ΑΓΝΟΕΙΤΑΙ (Ε)
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
21.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ UEFA «Μάντσεστερ Σίτι - Αμβούργο»
23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ (Συνέχεια)
01.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομάδα κρούσης 10 από το Ναβαρόνε»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
06.45 ΓΙΟΥ - ΓΚΙ - Ο
07.15 ΠΟΚΕΜΟΝ
07.45 ΖΟΡΟ: Η ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
08.15 Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥΜΙΑ
08.45 W.I.T.C.H.
09.15 ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΙΔΙΑ
09.45 Ο ΛΑΖΛΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
10.15 ΜΠΕΝ 10
10.45 ROAD RUNNER SHOW
11.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα αρκουδάκια της αγάπης»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία της Γέννησης»
15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλεύς των βασιλέων»
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόλη των αγγέλων»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Πάθη του Χριστού»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κβο Βάντις»
04.45 JONNY ZERO
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ