ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 07.10 Πάρο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.15 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, Ιο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 12.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 13.00 Σύρο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΝΑ 17.00 Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, ΡΟΜΙΛΝΤΑ 17.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, Ανάφη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΜΙΛΕΝΑ 18.00 Πάρο, Νάξο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνους, Καρλ/σι, Βαθύ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ 18.00 Κάλυμνο, Κω, Νίσυρο, Τήλο, Ρόδο, ΘΕΟΦΙΛΟΣ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΚΡΗΤΗ Ι 20.30 Ηράκλειο, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, ΑΡΙΑΔΝΗ 21.00 Χανιά.