ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΣΠΙΝΤ ΡΑΝΕΡ ΙΙ 08.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 12.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 13.00 Σύρο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14.55 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΠΡΕΒΕΛΗΣ 19.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΘΕΟΦΙΛΟΣ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.00 Σύρο, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΡΟΔΑΝΘΗ 20.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΚΡΗΤΗ ΙΙ / ΛΑΤΩ 20.30 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 20.45 Πάρο, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ / ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, ΛΙΣΣΟΣ / ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.00 Χανιά.