ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, Ιο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 07.30 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 07.30 Πάρο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 12.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 15.45 Χανιά, ΜΑΡΙΝΑ 17.00 Σύρο, Μύκονο, Αγ. Κήρυκο, Καρλ/σι, Βαθύ, ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΝΑ 17.00 Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 19.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 16.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΛΑΤΩ 20.30 Ηράκλειο, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.00 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο.