ΣΗ ΤΖΕΤ 2 07.00 Μήλο, Φολέγανδρο, Θήρα, Κουφονήσι, Νάξο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Πάρο, Νάξο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 6 07.30 Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 08.05 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλόβασι, ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14.55 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, ΣΠΙΝΤΡΑΝΕΡ ΙΙΙ 16.30 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 17.00 Μονεμβασιά, Κύθηρα, Αντικύθηρα, Κίσσαμο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 18.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνους, Καρλόβασι, Βαθύ, ΠΡΕΒΕΛΗΣ 18.00 Μήλο, Θήρα, Ανάφη, Ηράκλειο, Σητεία, Κάσο, Κάρπαθο, Χάλκη, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.00 Σύρο, Πάτμο, Κω, Ρόδο, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 21.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 21.00 Ηράκλειο, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, ΛΑΤΩ 21.00 Χανιά.