ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ 07.00 Μήλο, Φολέγανδρο, Θήρα, Αμοργό, Κουφονήσι, Νάξο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 6 07.00 Ιο, Θήρα, ΣΠΙΝΤΡΑΝΕΡ 4 07.05 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Πάρο, Νάξο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.25 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.25 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 11.00 Ηράκλειο, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 12.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 14.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 16.45 Πάρο, Νάξο, ΣΠΙΝΤΡΑΝΕΡ 4 17.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 18.00 Αγ. Κήρυκο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 19.00 Θήρα, Κω, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 21.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.00 Χανιά, ΣΟΥΠΕΡΦΑΣΤ ΧΙΙ 21.30 Ηράκλειο, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο.