07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Καραγκιόζης φούρναρης», εορταστικό με τον Ευγένιο Σπαθάρη
17.45 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Οδοιπορικό στο Ν. Ιωαννίνων
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συντροφιά με την Σούλα Βαζούρα
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Θα μεταδοθεί το μιούζικαλ «Βασιλικοί γάμοι»
23.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Εορταστικό πρόγραμμα με εκλεκτούς καλεσμένους και πολύ κέφι με την Σοφία Αδαμίδου και τον Απόστολο Γκλέτσο
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.30 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ «Ελλάδα - Τρικαλινά τοπία»
12.40 Ω ΕΛΑΤΟ Κινούμενα σχέδια
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες του Σκρουτζ»
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα της ντίβας»
16.30 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Μ) Αφιέρωμα στον Μίκη Θεοδωράκη
19.30 ΤΖΟΥΝΤΙ ΓΚΑΡΛΑΝΤ Σειρά
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολιβερ Τουίστ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέντε μικροί άγγελοι»
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
06.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στουρνάρα 288»
14.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΚΑΛΑΝΤΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Βαρκελώνη» Β' μέρος
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
19.45 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Μια φορά και δύο καιρούς ήταν τα Χριστούγεννα του Μίκι»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σεξ είναι μια λέξη με 4 γράμματα»
07.30 Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΧΙΟΝΙΟΥ Κινούμενα σχέδια
09.00 ΟΙ ΠΥΓΟΛΑΜΠΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΟΥ ΑΪ-ΒΑΣΙΛΗ
10.00 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
11.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ ΜΕ ΤΟ ΧΟΣΕ ΚΑΡΕΡΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
16.00 ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ: ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
18.00 ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2000
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκρουτζ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΜΕ ΓΑΪΤΑΝΟ Μουσικό πρόγραμμα
06.00 ΣΕ 15 ΛΕΠΤΑ
06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΟΙ ΣΠΙΤΟΓΑΤΟΙ Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.15 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΦΑΝΕΡΑ (Εορταστικό)
19.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ (Εορταστικό)
24.00 BIG MOTHER
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αλίκη στο ναυτικό»
17.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ναπολέων το σκυλάκι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
01.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Με τους Δημήτρη Μητροπάνο, Θέμη Αδαμαντίδη, Δημήτρη Μπάση, Βαγγέλη Κορακάκη
03.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Με την Γλυκερία
05.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Με τον Γιάννη Κότσιρα
06.20 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΤΗΛΕΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ (Ε)
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελές πλάκες στο χιόνι»
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκείνο το καλοκαίρι»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΡΕΞ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Μπάρμπι: βασιλοπούλα και χωριατοπούλα»
23.45 ΣΥΝΑΥΛΙΑ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
02.45 ΑΝΑΣΤΡΕΨΙΜΑ ΛΑΘΗ Σειρά
06.00 ΡΑΣΤΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΡΟΜΠΟΤ
07.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βοήθεια, είμαι ψάρι!»
08.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είδα τον Αϊ-Βασίλη να φιλά τη μαμά μου»!
10.30 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τώρα δε μας σταματάει τίποτα»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 BACKSTAGE
15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοίτα ποιος μιλάει τώρα!»
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θόδωρος και το δίκαννο»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
23.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ (Συνέχεια)
02.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
03.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Εσωτερικές υποθέσεις»
04.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Νταντά αμέσου δράσεως»
05.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Στρατιώτες του σύμπαντος»
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρελό θηριοτροφείο πάει διακοπές»
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαγεμένος τάρανδος»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORT BOYARD
22.15 GALA SPECIAL Εορταστικό πρόγραμμα
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αγάπη για τρεις»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξαναντού» Μιούζικαλ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμαιλέοντας»
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
16.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ (Ε) Εορταστικό πρόγραμμα με εκλεκτούς καλεσμένους και πολύ κέφι, με την Σοφία Αδαμίδου και τον Αποστόλη Γκλέτσο
18.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Κατασκευές κεριών, καλλιτεχνικό διάκοσμο, αρωματικό κερί
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Μουσική από τον ελληνικό και ξένο σινεμά, από την φιλαρμονική του Δήμου Χαλανδρίου
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Χριστούγεννα χωρίς χιόνι»
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με τους Τάκη Σούκα, Α. Ραζέλη, Γ. Ευθυμιάδη από το «ΧΑΜΑΜ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΡΘΡΟΣ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.00 ΚΑΛΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
12.30 ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
13.25 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άσχημο παπάκι»
14.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ Ενας μικρός ήρωας»
16.15 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΟΥΚ ΕΛΙΝΓΚΤΟΝ
17.45 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ «Τσαϊκόφσκι: Ο Καρυοθραύστης»
19.30 ΤΖΟΥΝΤΙ ΓΚΑΡΛΑΝΤ
21.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ «Διονύσης Σαββόπουλος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πυρετός το Σαββατόβραδο»
07.00 DISNEY FESTIVAL
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
09.45 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
10.30 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
11.15 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα 101 σκυλιά της Δαλματίας ολοζώντανα»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ Champions League
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένοι στη μετάφραση»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια φορά κι ένα καιρό τα Χριστούγεννα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΕ 52΄
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
09.00 ΡΩΣΟΙ ΜΟΝΑΧΟΙ ΨΑΛΛΟΥΝ ΣΤΙΣ ΠΡΕΣΠΕΣ
09.30 ΧΑΙΡΕ ΜΑΡΙΑ Κονσέρτο
10.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗ ΡΩΜΗ
11.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 Η ΧΟΡΩΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΠΕΛΑ ΣΙΞΤΙΝΑ Κονσέρτο
14.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗ ΒΑΥΑΡΙΑ
15.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
17.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
17.30 DESIGN
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
21.00 ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ: ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΑΓΙΟΝ ΟΡΟΣ
22.30 Ο ΚΡΑΟΥΝΑΚΗΣ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΔΑΣΟΥΣ Α΄- Β΄ μέρος Μουσική παράσταση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΝΑΥΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΡΑΟΥΝΑΚΗ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΔΑΣΟΥΣ
06.00 ΣΕ 15 ΛΕΠΤΑ
06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΟΙ ΣΠΙΤΟΓΑΤΟΙ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
16.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συν.)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 BIG BROTHER LIVE
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του πλουσιόπαιδου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ
14.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ζωή την έχουμε»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Ο ΣΑΚΗΣ ΡΟΥΒΑΣ ΣΤΟ ΟΑΚΑ Μαγνητοσκοπημένη συναυλία
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ... ΤΟΥ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ Εορταστικό πρόγραμμα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Με τους ΑΝΝΑ ΒΙΣΣΗ, ΝΙΝΟ, Hi 5, Κωνσταντίνο Χριστοφόρου
02.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Με τον Eros Ramazzotti - Live in Rome
03.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Με τον Βασίλη Παπακωνσταντίνου. Μαγνητοσκοπημένη συναυλία
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.30 LIFESTYLE (Ε)
14.30 NUMBER ONE
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνοικία το "όνειρο"»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ Εορταστικό πρόγραμμα
24.00 ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ Μίνι σειρά περιπέτειας
06.00 ΡΑΣΤΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΡΟΜΠΟΤ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μαγικό τρένο»
07.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ελμο στη χώρα των γκρινιάρηδων»
09.00 Ο ΤΙΓΡΗΣ, Ο ΓΟΥΙΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
10.30 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και τα ρομπότ τρελάθηκαν»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πινόκιο»
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
18.00 MEGALicious chart live Μουσική εκπομπή
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Τηλεπαιχνίδι
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας μετ' εμποδίων»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στάσου πλάι μου»
04.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ
05.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικη ιστορία»
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του τρελού θηριοτροφείου»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομίχλη πάνω από το Αβαλον»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σουίτ Τσάριτι»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αγάπη γεμάτη λουλούδια»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούνς
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί χοροί
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Rights & Wrongs»
23.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (07.00-08.15) Ο Μεγαλέξανδρος & τα 3 αινίγματα της Βεζυροπούλας, (08.15-09.00) Ο παππούς χιονιάς, η βασίλισσα του χιονιού, (09.00-10.00) Οι άγριοι κύκνοι
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ικαριώτικο παραδοσιακό γλέντι στο Πέραμα
17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (Συνέχεια) Ηπειρωτικό σεργιάνι στο πάρκο Αντώνης Τρίτσης
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Ο Λαμπρούκος μπαλαντέρ»
22.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Μπαλέτα Μπολσόι», από το θέατρο Πέτρας
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑΤΙΚΑ ΚΑΛΑΝΤΑ
07.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΧΟΡΟΙ «Δώρα Στράτου»
09.30 ΛΕΥΚΗ ΟΔΥΣΣΕΙΑ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕ «Χριστουγεννιάτικη εκεχειρία»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ «Τα σύνεργα του Τζέιμς Μοντ»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά
15.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
16.00 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ Κινούμενα σχέδια
16.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ: ΒΑΡΕΚΑΪ
18.00 ΤΟ ΤΖΟΥΚΜΠΟΞ ΤΟΥ ΛΕΝΟΝ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 2005 «Ελληνικό ποδόσφαιρο»
21.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
22.00 ΣΟΥΜΑΤΡΑ - ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΣΟΥΝΑΜΙ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ «Χριστούγεννα στον Αγιο Φραγκίσκο της Ασίζης»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χιροσίμα αγάπη μου»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα 101 σκυλιά της Δαλματίας ολοζώντανα»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλπικη λίρα»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντικ Τρέισι»
24.00 ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ, ΟΥΑΣΙΓΚΤΟΝ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΥΟ ΠΟΛΕΩΝ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ, ΟΥΑΣΙΓΚΤΟΝ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΥΟ ΠΟΛΕΩΝ (Συνέχεια)
02.00 YOUSSOUN DOUR & FRIENDS UNITED AGAINST MALARIA Κονσέρτο
07.39 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ που αποτελείται από 3 επεισόδια
09.00 Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΙ-ΒΑΣΙΛΗ
10.00 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΟΥΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΑΙ-ΒΑΣΙΛΗ
11.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
11.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΜΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ: ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ (Ε)
16.00 1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΟΝΤΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ
18.00 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΛΟΝΔΙΝΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
20.00 E-LIFE
20.30 «ΓΚΛΟΡΙΑ» ΤΟΥ Α. ΒΙΒΑΛΝΤΙ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογενειακά Χριστούγεννα»
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτες φωτεινές»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πειρατές των ουρανών»
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
16.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
23.00 BIG BROTHER
24.00 Ο ΧΑΡΗΣ ΡΩΜΑΣ ΣΤΟ «ΚΑΦΕ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Με τους Τόλη Βοσκόπουλο, Βασίλη Καρρά, Στέλιο Διονυσίου
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Και αέρα στα πανιά μας»
24.00 ΟΛΑ 6
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χόρεψε μαζί μου»
05.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
11.30 ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΤΗΛΕΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ «ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ» (Ε)
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο άσπονδοι φίλοι»
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΧΑΝΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΑΝΤΕΡΣΕΝ: Η ΖΩΗ ΕΝΟΣ ΠΑΡΑΜΥΘΑ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο φαβορί Ι»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάπτεν Χουκ»
13.10 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.30 ΕΠΑΦΗ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
22.00 50-50 (Ε)
23.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
01.30 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
02.30 ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
03.30 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ
04.30 ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάλτο 2»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρίγκιπας των ηλιθίων»
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια πόλη χωρίς Χριστούγεννα»
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμείς και ο Αϊ - Βασίλης»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικο όνειρο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζευγάρια σε διακοπές»
00.45 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Σειρά
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολίτης Κέιν: το παρασκήνιο»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κλαμπ με τις λωλές»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Μνήμες από το Βυζάντιο Β' μέρος
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
07.50 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
08.00 PB & J Otter
08.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
09.00 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Η οικογένεια Μπλούμινγκντεϊλ»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Η κατάκτηση της Αμερικής: Νοτιοδυτικά»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
15.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 2005 «Ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο»
21.00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Μανώλης Μητσιάς»
21.30 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ «Θαλασσινή ιστορία»
22.00 ΡΙΜΕΪΚ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «Οι τεμπέληδες της εύφορης κοιλάδας»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων 10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 DISNEY: ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
19.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
19.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Pretty woman»
24.00 ΕΞΑΝΤΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΡΛΟΚ ΧΟΛΜΣ
07.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.15 ΙΣΤΟΡΙΑ, ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ 20ός ΑΙΩΝΑΣ
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ «Το σάλπισμα της Βουργουνδίας»
12.00 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.50 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΟΡΟ
16.40 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
21.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ερνεστ σώζει τα Χριστούγεννα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 «ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗΣ» ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΑΛΕΤΑ ΤΗΣ ΜΟΣΧΑΣ Μαγνητοσκόπηση
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
23.00 BIG BROTHER
24.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΥΠΟΘΕΣΗ ΡΟΖΓΟΥΕΛ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 MOBILE FUN
05.00 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
23.00 ΠΡΟΣΩΠΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλός στόχος»
03.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ALTER KIDS
10.30 NUMBER ONE (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα φιλαράκια»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελα ν' αγαπηθούμε ντάρλινγκ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπαθί του σαμουράι»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.30 ΕΠΑΦΗ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
22.00 50-50 (Ε)
23.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
01.30 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
02.30 ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
03.30 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ
04.30 ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Τζέτσον» κινούμενα σχέδια
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Σειρά
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαστημικά καλάθια»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση Καρλίτο»
01.45 ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΔΙΑΦΘΟΡΑ Σειρά
02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φίλοι μας οι Αμερικανοί»
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ 2. Αρχαίες Κυκλάδες (Α΄)
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ Οι πιλότοι
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Με τις σκέψεις και τους λογισμούς των Ελλήνων συγγραφέων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Βαγγέλης Κούτας
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
07.50 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
08.00 ΡΒ & J OTTER
08.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
09.00 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΗΓΕΤΕΣ ΚΑΙ ΘΡΥΛΟΙ «Βασιλιάς Αρθούρος»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ «Περισσότερα σύνεργα του Τζέιμς Μποντ»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά
15.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 2005 «Λοιπά αθλήματα»
21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Ζωή Λάσκαρη»
22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Κώστας Μανουσάκης, ο εξόριστος κινηματογραφιστής»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΒΡΑΒΕΙΑ ΝΟΜΠΕΛ 2005
00.30 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Εννέα γερά δόντια»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 DISNEY: ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
19.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
19.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ
23.00 ΜΟΝΗ ΕΞ ΑΜΕΛΕΙΑΣ
24.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΡΛΟΚ ΧΟΛΜΣ Σειρά
07.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΧΑΜΕΝΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΞΑ
12.00 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΚΕΜΠΕΚ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.50 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΟΡΟ
16.40 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ Σειρά
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ GOLDEN
22.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
23.00 BIG BROTHER
24.00 ΝΥΧΤΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 FAME STORY ΣΕ ΡΥΘΜΟ
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 MOBILE FUN
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θαλασσιές οι χάντρες»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Moonlight and Valentino»
03.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ALTER KIDS
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεύση από Ελλάδα»
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγιος Βασίλης μόνος ψάχνει...»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΑΫΠΝΙΕΣ
02.15 AUTO ALTER
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συμμορία των δολοφόνων»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.30 ΕΠΑΦΗ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
22.00 50-50 (Ε)
23.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
01.30 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
02.30 ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
03.30 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ
04.30 ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φλας Γκόρντον»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος της καρπαζιάς»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το εξπρές του Σούγκαρλαντ»
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνα χρόνια»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Αρχαίες Κυκλάδες Β'
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Ζαγόρι» Μέρος 1ο
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
07.50 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
08.00 ΡΒ & J OTTER
08.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
09.00 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
10.30 ΙΣΤΟΡΙΑ «Η ιστορία των παιχνιδιών»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Πάθος για μηχανοκίνητα: Τα υπεραυτοκίνητα»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά
15.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ «Μηχανοκίνητος αθλητισμός»
20.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Τζόγος». Ακολουθούν τα ντοκιμαντέρ: «Ενας εύκολος τρόπος να κερδίσετε εκατομμύρια!» - «Ο πυρετός του τζόγου»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια)
ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κρουπιέρης»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων, 10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (ΣΥΝΕΧΕΙΑ)
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 DISNEY: ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
19.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
19.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ
23.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Β' κύκλος)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προσωπική υπόθεση»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΡΛΟΚ ΧΟΛΜΣ
07.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
12.00 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ Σ' ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΕΥΡΩΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.50 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΟΡΟ
16.40 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 BIG BROTHER
24.00 ΝΥΧΤΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Με τους Αντώνη Ρέμο, Αλκηστη Πρωτοψάλτη
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 MOBILE FUN
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ Εορταστικό επεισόδιο
23.00 ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ALTER KIDS
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επάγγελμα γυναίκα»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 LIFESTYLE
22.00 ΟΙ ΕΙΡΗΝΟΠΟΙΟΙ, ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΑΛΑΞΙΑ Μίνι σειρά
02.00 AUTO ALTER
02.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαγική ζώνη»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.30 ΕΠΑΦΗ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ Σειρά
22.00 50-50 (Ε)
23.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
24.00 I LOVE TV
01.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.40 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ Σειρά
02.40 ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
03.30 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ Σειρά
04.30 ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκιάχτρο»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ Χ-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς ταυτότητα»
00.45 Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ Σειρά
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας γοητευτικός σαραντάρης»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Μυκηναϊκός πολιτισμός Α΄
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Ενα τηλεοπτικό ταξίδι με... θέατρο, βιβλίο, μουσική, κινηματογράφο, εικαστικά, αφιερώματα. Με τον Απόστολο Γκλέτσο και την Σοφία Αδαμίδου
24.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ (Ε)
07.50 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
08.00 PB & J OTTER
08.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
09.00 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Η ιστορία των παιχνιδιών» Β΄ μέρος
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: Αρχαία μυστήρια «Τα μυστικά του Πουέμπλο»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά
15.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 2005 «Ευρωμπάσκετ»
21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ «Ντόρα Μπακογιάννη»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ο άντρας που αγαπούσε τις γυναίκες»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων 10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 DISNEY: ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
19.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
19.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ψάχνοντας τον Νέμο» Κινούμενα σχέδια Α΄ τηλεοπτική μετάδοση
24.00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ 12
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζογαδόρος»
07.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12.00 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.50 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΟΡΟ
16.40 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
22.30 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λίγο πριν από το τέλος»
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
16.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ(E)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζακ Φροστ, ο χιονάνθρωπος»
00.05 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΦΑΝΕΡΑ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΦΑΝΕΡΑ (Συνέχεια)
02.00 LIVE ΜΕ «ΡΥΘΜΟ»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.40 MOBILE FUN
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ Εορταστικό πρόγραμμα
23.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε) Εορταστικό πρόγραμμα
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός από χέρι»
03.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ALTER KIDS
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι με τα λουλούδια»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 Η ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΤΟΥ ΡΕΞ Σειρά
22.00 ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρώπινη ασπίδα»
01.45 AUTO ALTER
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σφαίρες χωρίς όνομα»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
16.30 ΕΠΑΦΗ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
22.00 50-50 (E) Σειρά
23.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά
01.30 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
02.30 ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
03.30 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ Σειρά
04.30 ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Osmosis Jones»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ Χ-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απαγωγείς στη συμφοράς»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αντικαταστάτης 3»
00.30 ΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ Σειρά
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που ζάρωνε»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λινκ, ο τρόμος»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ Εκπομπή για τη Βοιωτία
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μικρό μου πόνι Νο4», Μπόλεκ - Λόλεκ
16.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η ερασιτεχνική θεατρική παράσταση «40 ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΟΣΤ» που παρουσιάστηκε στο Θέατρο Πέτρας
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Θα μεταδοθεί η ταινία «Τα χιόνια του Κιλιμάντζαρο» με τους Γκρ. Πεκ, Εύα Γκάρντνερ
23.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Εορταστικό πρόγραμμα με εκλεκτούς καλεσμένους και πολύ κέφι, με την Σοφία Αδαμίδου και τον Αποστόλη Γκλέτσο
01.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.30 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.30 MEDITERRANEO
12.40 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορτοκαλί αρκουδάκι» Κινούμενα σχέδια
13.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βασίλισσα του χιονιού» Μουσική περιπέτεια κινουμένων σχεδίων
14.45 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ: QUIDAM Ξένο ντοκιμαντέρ
16.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία του ποντικού»
17.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΙΔΙΚΟΥ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ
18.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗ Ξένο ντοκιμαντέρ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 2005 Ημιτελικός μπάσκετ
20.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρη γάτα, άσπρος γάτος»
06.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Βέγγος για όλες τις δουλιές»
14.30 ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
19.15 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ψάχνοντας το Νέμο»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σύνορα της καρδιάς»
07.30 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
09.00 Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΧΙΟΝΙΟΥ Κινούμενα σχέδια
10.30 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΦΤΑΝΟΥΝ
11.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
11.30 ΑΡΜΟΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ Ντοκιμαντέρ
12.00 ΖΩΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
12.30 ΕΠΙΒΙΩΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΜΕΞΙΚΟ Ντοκιμαντέρ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
16.00 ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ: ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ
18.00 ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΣΙΜΟ 2000
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ Παράσταση κλασικού χορού (Μ)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα μεσάνυχτα των κατασκόπων»
23.30 ΚΙΒΩΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟΛΗ ΜΗΤΣΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μουσικό πρόγραμμα
01.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
03.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
04.00 ΚΙΒΩΤΟΣ (Ε)
04.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ (Ε)
06.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΙΕΡΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ (Ε)
06.00 ΣΕ 15 ΛΕΠΤΑ
06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΟΙ ΣΠΙΤΟΓΑΤΟΙ Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.15 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΦΑΝΕΡΑ (Εορταστικό)
19.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ (Εορταστικό)
24.00 BIG MOTHER
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
05.30 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ Σειρά (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Από έρωτα»
17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα γάμου»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
23.55 ΑΛΛΑΓΗ ΧΡΟΝΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
00.05 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Συνέχεια)
01.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μουσικό πρόγραμμα από το νυχτερινό κέντρο «Γκάζι»
03.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μια βραδιά στο Rex»
06.20 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.45 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ Σειρά
13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ BEST OF
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΡΕΞ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάρμπι Ραπουνζέλ»
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.05 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΟΝΙΔΗΣ LIVE
03.00 ΞΕΝΗ ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ
06.00 ΡΑΣΤΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΡΟΜΠΟΤ
07.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Ράγκρατς στο Παρίσι» Κινούμενα σχέδια
08.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι προσκοπίνες του Μπέβερλι Χιλς»
10.45 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελές περιπέτειες των Ρόκι και Μπούλγουινκλ»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 BACKSTAGE
15.50 TRACTION
16.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστυνόμος Σαΐνης»
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ποντικομικρούλης»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χαρτοπαίχτρα»
23.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ (Συνέχεια)
04.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Και τη μία και την άλλη»
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Galaxy Quest»
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος του Αϊ Βασίλη»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORT BOYARD
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αϊ Βασίλης»
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τραγουδώντας στη βροχή» Μιούζικαλ
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άλλος Αϊ Βασίλης»
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούνς
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD