08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 TELEMARKETING
15.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.05 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
16.00 TELEMARKETING
17.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Μάνος Λοΐζος» (Α' μέρος)
18.30 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά
19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.05 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Γιώργος Λάβδας και το περιοδικό "Αντιλήψεις"»
20.35 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά
21.10 ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ Ξένη σειρά
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ναρκωτικά»
23.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
01.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
03.50 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
06.15 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε)
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
11.00 FTHIS TV
12.50 TV QUIZ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 TV QUIZ
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 KARADAYI Δραματική σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 BLIND DATE Ξένη σειρά
19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΜΠΑΜ (Ε)
22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
23.15 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)
24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή
01.00 ENTOURAGE Σειρά
02.00 EZEL Σειρά
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 KITCHEN NIGHTMARES
07.00 MACGYVER Σειρά
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
14.00 GLEE Σειρά (Ε)
15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 AVENIDA BRASIL Σειρά
21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
22.00 GLEE Σειρά
23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά
03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
11.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά
17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε) Σειρά
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (Ε) Σειρά
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά
23.40 DROP DEAD DIVA Σειρά
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θάλασσα ψυχών: Εμμονές»
03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ROYAL PAINS Ιατρική σειρά
06.20 ΦΜ LIVE (Ε)
08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Σούπερ Looney Tunes», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Ultimate Alien», «Generator Rex», «Road Runner Show»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκούμπι Ντου: Ο θρύλος του φαντάσματος»
16.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Ξένη σειρά
16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 CHRISTINE Σειρά
18.45 JOEY Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σπεσιαλίστες»
00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά
01.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Guns» Β' μέρος
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 TELEMARKETING
15.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.05 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
16.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
17.30 TELEMARKETING
18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Μάνος Χατζιδάκις» Μέρος Β'
18.30 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά
19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Ο Φώντας Λάδης για τις εκδόσεις "Πύλη"»
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.05 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Βασίλης Κουτρουμάνος»
20.35 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Ξένη σειρά
22.20 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.00 TELEMARKETING
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
01.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.45 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
05.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
11.00 FTHIS TV
12.50 TV QUIZ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 TV QUIZ
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 KARADAYI Δραματική σειρά
18.00 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 BLIND DATE Ξένη σειρά
19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΜΠΑΜ (Ε)
22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
23.15 ΤHE X-FACTOR AUDITION (Ε)
24.00 ΟΛΑ HOT
01.00 ENTOURAGE Σειρά
02.00 EZEL Σειρά
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 AMERICAN IDOL
07.00 MACGYVER Σειρά
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.00 AVENIDA BRASIL (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
14.00 GLEE (E) Ξένη σειρά
15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά
21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
22.00 GLEE Ξένη σειρά
23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 CSI, MIAMI Σειρά
03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
11.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)
17.50 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε) Σειρά
18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (Ε) Σειρά
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
23.40 DROP DEAD DIVA Σειρά
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ (Ε)
02.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ROYAL PAINS Σειρά
06.20 ΦΜ LIVE (Ε)
08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Σούπερ Looney Tunes», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Ultimate Alien», «Generator Rex», «Road Runner Show»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Superman Doomsday»
16.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Ξένη σειρά
16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 CHRISTINE Σειρά
18.45 JOEY Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άδυτο» Α' τηλεοπτική προβολή
00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά
01.15 THE VAMPIRE DIARIES Σειρά μυστηρίου
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Guns» Α' μέρος
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΤELEMARKETING
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.30 ΤELEMARKETING
17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
18.00 ΤELEMARKETING
19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.25 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ «Θοδωρής Μακριδάκης - Κώστας Ζαριδάκης»
22.25 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «TV or no TV»
24.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά (Ε)
01.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
03.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «TV or no TV»
05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)
07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μνηστήρες της Πηνελόπης»
12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιπτάμενος και τζέντλεμαν»
16.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γαμπρός της συμφοράς»
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Νονός 3»
02.40 ENTOURAGE Κωμική σειρά
03.15 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Δραματική σειρά
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 MACGAYVER Σειρά
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 FRASIER
11.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
11.50 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?
15.00 30' MEALS
16.00 MR BEAN
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμικάζι αγάπη μου»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Ξένη σειρά
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bang Bang»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρελό κυνήγι του θησαυρού»
01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 CSI MIAMI Αστυνομική σειρά
03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Ε)
07.50 ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
09.00 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
09.40 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
10.40 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για το γάμο»
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 L.A.P.D. (E)
17.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
19.00 ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άγγελοι του Τσάρλι»
23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ (Ε)
02.15 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
04.15 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Polly Pocket», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Πέπα, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Η λαμπερή ζωή της Μπάρμπι», «Scooby Doo», «Max Steel», «Beyblade Metal Fury», «Transformers Prime», «Ben 10 Alien Force», «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ace Ventura JR: Ντετέκτιβ ζώων»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.15 MY DAD SAYS Σειρά
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του θηριοτροφείου»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλιο αργά, παρά αργότερα»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλος του κόσμου»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεσάνυχτα στον κήπο του καλού και του κακού»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 TELEMARKETING
15.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.05 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
16.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
17.00 TELEMARKETING
18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Μάνος Λοΐζος» Μέρος Β'
18.30 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά
19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.05 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Αχιλλέας Μπελτες»
20.35 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλειστές πόρτες»
24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
00.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
03.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)
05.20 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)
07.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
11.00 FTHIS TV
12.50 TV QUIZ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 TV QUIZ
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.30 KARADAYI Δραματική σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.40 BLIND DATE Ξένη σειρά
18.45 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2013: «Σουηδία - Ελλάδα» Σε απευθείας μετάδοση από την Σλοβενία
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2013: «Σερβία - Λιθουανία» Σε απευθείας μετάδοση από τη Σλοβενία
24.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
00.45 ENTOURAGE Κωμική σειρά
01.45 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Σειρά
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 KITCHEN NIGHTMARES
07.00 MACGYVER Ξένη σειρά
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
14.00 GLEE Ξένη σειρά (Ε)
15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά
21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
22.00 GLEE Ξένη σειρά
23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά
03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
11.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά
17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε) Σειρά
18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (Ε) Σειρά
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά
23.40 DROP DEAD DIVA Σειρά
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θάλασσα ψυχών: Σκιές του κακού»
03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ROYAL PAINS Ιατρική σειρά
06.20 ΦΜ LIVE (Ε)
08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Σούπερ Looney Tunes», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Ultimate Alien», «Generator Rex», «Road Runner Show»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή του καγκουρό»
16.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Ξένη σειρά
16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 CHRISTINE Σειρά
18.45 JOEY Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα φαντάσματα των πρώην»
00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά
01.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολασμένα δίτροχα»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 TELEMARKETING
15.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.05 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
16.00 TELEMARKETING
16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
18.30 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά
19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.05 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Κώστας Θωμόπουλος»
20.35 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά
21.10 ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ Ξένη σειρά
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.00 TELEMARKETING
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
01.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
03.50 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.25 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.20 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
06.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
11.00 FTHIS TV
12.50 TV QUIZ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 TV QUIZ
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.30 KARADAYI Δραματική σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.40 BLIND DATE Ξένη σειρά
18.45 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2013: ΒΟΣΝΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ Σε απευθείας μετάδοση από τη Σλοβενία
24.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
00.45 ENTOURAGE Κωμική σειρά
01.45 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Σειρά
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 KITCHEN NIGHTMARES Ψυχαγωγική εκπομπή
07.00 MACGYVER Σειρά
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
14.00 GLEE Σειρά (Ε)
15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά
21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
22.00 GLEE Σειρά
23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά
03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
11.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά
17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε) Σειρά
18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (Ε) Σειρά
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά
23.40 DROP DEAD DIVA Σειρά
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θάλασσα ψυχών: Νύχτες μαύρης μαγείας»
03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ROYAL PAINS Σειρά
06.20 ΦΜ LIVE (Ε)
08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Σούπερ Looney Tunes», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Ultimate Alien», «Generator Rex», «Road Runner Show»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαλάρωσε, Σκούμπι Ντου!» Παιδική ταινία
16.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Ξένη σειρά
16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 CHRISTINE Σειρά
18.45 JOEY Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Hangover»
00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά
01.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποκαλύψεις»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 TELEMARKETING
15.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
15.30 TELEMARKETING
16.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
17.00 TELEMARKETING
17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
18.00 TELEMARKETING
19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.05 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Βασίλης Οικονόμου»
20.35 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Vizontele»
23.30 TELEMARKETING
24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)
03.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.00 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
10.00 ΕΠΑΝ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
11.00 ΕΠΑΝ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Top Gun»
15.50 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
21.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
22.00 EUROBASKET 2013 «Ελλάδα - Τουρκία» Απευθείας μετάδοση
24.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
00.45 OK - THE MAD CONFESSIONS
01.45 ENTOURAGE Κωμική σειρά
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος της Μαντζουρίας»
05.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 MACGYVER Ξένη σειρά
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 FRAISIER Σειρά
11.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
11.50 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?
15.00 30' MEALS Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 Mr BEAN Κωμική σειρά
17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χαμένο μενταγιόν» Α' τηλεοπτική προβολή
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Ξένη σειρά
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ροζ γάτος»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά του ήρωα» Α' τηλεοπτική προβολή
01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 CSI, ΜΙΑΜΙ Αστυνομική σειρά
03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά
11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε Κιντ»
17.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΙΝΕΜΑ
18.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
19.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (Ε)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλοδώρημα των 2.000.000 δολαρίων»
00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.45 SAFE SEX (Ε)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος πουλί»
04.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε) Σειρά
06.40 STARLAND «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin Showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Πόλυ Πόκετ», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry Kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Scooby Doo», «Thundercats», «Beyblade Metal Fury», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Ben 10 Ultimate Alien», «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιγκορ»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.30 MY DAD SAYS Κωμική σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 GOSSIP GIRL Σειρά
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και η κάμαρα με τα μυστικά»
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Full Metal Jacket» Πολεμικό δράμα
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία σύγκρουση»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 TELEMARKETING
15.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.05 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
16.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
17.00 TELEMARKETING
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
18.30 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά
19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Κράτος και Επανάσταση, Β. Ι. Λένιν»
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.05 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Φαλκώνης»
20.35 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ
22.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.30 TELEMARKETING
24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
01.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
04.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)
07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
11.00 FTHIS TV
12.50 TV QUIZ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 TV QUIZ
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 KARADAYI Δραματική σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 BLIND DATE Ξένη σειρά
19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΜΠΑΜ (Ε)
22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ (Ε)
23.15 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)
24.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
00.45 ENTOURAGE Ξένη σειρά
01.45 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Σειρά
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περί τυφλότητος»
05.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 KITCHEN NIGHTMARES Ψυχαγωγική εκπομπή
07.00 MACGYVER Σειρά
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε) Ξένη σειρά
10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
14.00 GLEE Ξένη σειρά (Ε)
15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά
21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
22.00 GLEE Ξένη σειρά
23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 CSI, ΜΙΑΜΙ Σειρά
03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ2 (Ε)
11.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ (Ε) Σειρά
17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)
18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Ξένη σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Αθλητική εκπομπή
21.45 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Λιχτενστάιν - Ελλάδα»
23.45 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Αθλητική εκπομπή
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελ Μαριάτσι»
03.15 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά
04.15 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ROYAL PAINS Ιατρική σειρά
06.20 ΦΜ LIVE (Ε)
08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Σούπερ Looney Tunes», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Ultimate Alien», «Generator Rex», «Road Runner Show»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Monster Ισι: Μια διαφορετική πόλη» Παιδική ταινία
15.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά
16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 CRISTINE Σειρά
18.45 JOEY Κωμωδία
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σωματοφύλακας»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολοι ποθούν τη Μάντι Λέιν» Α' τηλεοπτική προβολή
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρή αναμέτρηση στο μικρό Τόκιο»