«902»
15.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης
16.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μαγικό φλάουτο»
17.30 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
19.00ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Το καλό ελληνικό τραγούδι με τον Γιάννη Λεμπέση
20.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τελευταίες μέρες του πολέμου»
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
06.30 MEDITERRANEO (E)
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 ΤΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ
12.15 ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΚΙΒΩΤΟΣ
12.45 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Γρηγόριος Ξενόπουλος»
13.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτό το κάτι άλλο»
15.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.20 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Συνέχεια)
18.20 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ
19.00 ΤΑΞΙΜ (Ε)
20.00 ΣΑΚΑ ΖΟΥΛΟΥ
21.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράξενη αγάπη»
01.40 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)
03.40 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
14.00 ΟΙ ΠΛΑΝΗΤΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τετραπέρατος»
16.50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Ναύπακτος - Λίμνη Πλαστήρα»
17.30 ART NET (E)
18.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) «Αγγλία»
20.15 ΒΕΝΙΝ - ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΕΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ωραία αιχμάλωτη»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΟΠΕΡΑ «Σικελοί εσπερινοί»
12.30 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
13.00 ΧΡΟΝΙΚΑ
13.30 ΧΡΟΝΙΚΑ
14.00 ΡΕΠΟ
15.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ
17.00 ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 DESIGN FOREVER
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
20.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
21.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ - ΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΩΝ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΟΣΚΑΡ: ΤΑ ΠΡΩΤΑ 50 ΧΡΟΝΙΑ
22.00 ΚΡΟΥΣΤΑ «ΒΑΝΤΑΪΚΟ
23.00 Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
07.00 EXTREME DINOSAURS
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΙΟΤ ΜΑΟΥΣ
08.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ
09.00 Ο ΜΠΑΝΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
09.30 ΝΤΡΑΝΚΟΜΠΟΛ
10.00 ΧΕΛΩΝΕΣ ΝΙΝΤΖΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
10.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάμα σπαθί»
12.45 SUPER GAME
12.50 ΜΑΝΤΙΣΟΝ
13.20 ΗΟΜΕ CΙΝΕΜΑ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξύπνα Βασίλη»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.10 ΜΠΑΜ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΤΖΟΚΕΡ
21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή, τρελή σαραντάρα»
23.15 ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίνηση απελπισίας»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τύμπανα του πολέμου»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα πλοκάμια των κατασκόπων»
06.00 ΕΝΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ ΣΤΟ ΣΙΚΑΓΟ
07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.45 θΥΡΑ ALPHA
11.45 EXTREME GAMES
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιδί της πιάτσας»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΟΛΙΑ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρίγκιπας του Μπελέρ»
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κάλπικη λίρα»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Γερμανοί ξανάρχονται»
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόκοσμος»
04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (Ε)
05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΑΓΩΝΕΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ
11.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
13.00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Ο, ΤΙ ΠΕΙΤΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
18.30 BEST OF THE BEST
18.45 EXTREME SPORTS
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ (Συνέχεια)
02.00 BEST OF THE BEST (Ε)
02.15 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ (Ε)
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είναι γάτα ο γιατρός»
08.00 Ο ΣΟΝΙΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
08.30 ΝΤΑΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
10.30 ΜΑΞ ΣΤΙΛ
11.00 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΣΥΡΡΙΚΝΩΣΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
12.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ (Ε)
12.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
13.00 ΕΥΡΩ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπέντζι, ο κυνηγημένος»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ρωμιός έχει φιλότιμο»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολύ σκληρός για να πεθάνει: η εκδίκηση»
23.15 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οργισμένα νιάτα»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ(Ε)
06.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
13.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΕΪ ΦΟΞ
16.00 ΟΙ ΤΡΟΧΟΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
17.00 ΠΡΟΒΙΝΤΕΝΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
20.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάσπερ, το φαντασματάκι»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «48 ώρες»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπλε ουρανός»
03.00 ΟΙ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ
04.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
Ρεμπέτικα τραγούδια που γράφτηκαν με αφορμή τον ελληνοϊταλικό πόλεμο, τη γερμανική κατοχή, τον εμφύλιο και την ξενιτιά περιλαμβάνει η εκπομπή «Τα ρεμπέτικα για τον ελληνοϊταλικό πόλεμο». Θα μεταδοθούν ρεμπέτικα τραγούδια που γράφτηκαν για τον Μουσολίνι και ηχογραφήθηκαν σε δίσκους γραμμοφώνου, έμειναν όμως την εποχή εκείνη στην αφάνεια. Οι ρεμπέτες έγραψαν τραγούδια και στη γερμανική κατοχή ενάντια στους ναζί κατακτητές. Από την εκπομπή θα μεταδοθεί, επίσης, σε μια ιστορική ζωντανή ηχογράφηση ο Μίκης Θεοδωράκης να τραγουδά με τον Βασίλη Τσιτσάνη το «Κάποια μάνα αναστενάζει», καθώς και το τραγούδι «Ενας λεβέντης πέθανε» γραμμένο για τον Αρη Βελουχιώτη. Τα τραγούδια που ηχογραφήθηκαν ειδικά για την εκπομπή ερμηνεύουν οι Αγάθωνας Ιακωβίδης, η Μαριώ και ο Γιάννης Σαούλης. Την ιστορική αναδρομή κάνει ο Πάνος Σαββόπουλος, ενώ η δημοσιογραφική επιμέλεια είναι του Νίκου Βολωνάκη και η σκηνοθεσία της Μίκας Ζαχαροπούλου (Σάββατο ΕΤ-3 21.30).
15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της εβδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
16.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νορβηγία, επιχείρηση Βαρύ Υδωρ»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15LIVE TIME
19.30ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ... με τον Χρήστο Λεοντή
20.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.4528η ΟΚΤΩΒΡΙΟΥΕπιμέλεια - παρουσίαση Γιώργος Μηλιώνης
22.15 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας της Β' Εθνικής κατηγορίας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
07.30 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
08.30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ Β? ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ Επετειακό ντοκιμαντέρ
10.00 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ Απευθείας σύνδεση με τον ιερό ναό Μητροπόλεως Αθηνών
10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.00 ΠΑΡΕΛΑΣΗ Απευθείας μετάδοση από τη Θεσσαλονίκη
12.30 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ «Το έπος του '40 στα αλβανικά βουνά» Ντοκιμαντέρ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη αποστολή»
15.30 ΕΦΡΑΪΝ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Παππούδες εν δράσει» (Ε)
18.15 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ Επετειακό ντοκιμαντέρ
19.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
20.00 ΚΛΑΣΙΚΑ ΕΙΚΟΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΑ: ΜΑΡΚΟ ΠΟΛΟ
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξυπόλυτο τάγμα»
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δύο άσοι»
02.40 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Ε)
03.40 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)
08.00ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
09.09 ΕΠΕΤΕΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.28 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
09.46 ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΙΗΤΕΣ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ
10.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
10.15 ΕΠΕΤΕΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.45 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
11.00 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ (Ε)
11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ (Ε)
12.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ (Ε)
12.30 Η ΑΝΑΛΥΣΗ ΕΝΟΣ ΠΟΛΕΜΟΥ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολι, ο τρομπέτας Πομ-Πομ»
17.00 ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ
17.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
20.15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 28η ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Επετειακό ντοκιμαντέρ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ουδέν νεώτερον από το δυτικό μέτωπο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.31 ΕΠΟΣ ΤΟΥ '40
09.10 ΜΝΗΜΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥ
10.00 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
11.00 ΠΑΡΕΛΑΣΗ
12.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΤΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΕΡΜΙΤΑΖ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 ΜΝΗΜΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥ
18.30 DESIGN X-TREME
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΤΖΕΡΙ ΛΙΟΥΙΣ
20.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
21.00 ΚΟΣΜΙΚΟ ΤΡΙΓΩΝΟ
21.30 ΤΑ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΟΪΤΑΛΙΚΟ ΠΟΛΕΜΟ, ΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ, ΤΟΝ ΕΜΦΥΛΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΕΝΙΤΙΑ
22.30 ΑΛΒΑΝΙΑ - ΤΑΦΟΙ - ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ 1940
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θέμα συνείδησης»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 EXTREME DINOSAURS
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΙΟΤ ΜΑΟΥΣ
08.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ
09.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
10.00 ΧΕΛΩΝΕΣ ΝΙΝΤΖΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
11.00 ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ
15.15 ΣΕ ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ Ξένη σειρά
16.15 ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «28η Οκτωβρίου»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5?
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 THE SEFERLEE SHOW
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελευθερώστε το Γουίλι»
24.00ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.45ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα γρανάζια του τρόμου»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δείπνο στο Ριτζ»
06.00 ΕΝΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ ΣΤΟ ΣΙΚΑΓΟ
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.45 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
11.15 ΒΕΡΟΝΙΚΑ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πεζοδρόμιο»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 DEEP IN THE CITY
15.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Νικίτα»
16.30 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια γυναίκα στην αντίσταση»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΟΧΙ»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς ενοχές»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προδοσία ενός πατέρα»
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗ
10.30 10 ΜΕ 12
12.00 ΤΣΕΚ ΑΠ
13.00 ΑΓΩΝΕΣ ΣΟΥΠΕΡΚΡΟΣ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ONE LINE
15.30 EXTREME SPORTS
16.00 THE VIP SHOW
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ON AIR
18.00 BEST OF ΤΗΕ BEST
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο, ΤΙ ΠΕΙΤΕ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 BEST OF THE BEST (Ε)
01.00 THE VIP SHOW (Ε)
02.00 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ (Ε)
03.30 ON AIR (Ε)
04.30 10 ΜΕ 12 (Ε)
06.00 ΤΣΕΚ ΑΠ (Ε)
06.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
07.00 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ Ελληνική σειρά (Ε)
08.00 ΓΚΟΤΖΙΛΑ
08.30 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ (Ε)
09.00 DISNEY CLUB
10.30 ΤΡΑΝΣΦΟΡΜΕΡΣ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αλαντίν και το μαγικό λυχνάρι»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή
15.30 ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ Σειρά (Ε)
16.30 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ Σειρά (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Συνέχεια)
17.30ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Μεσόγειος φλέγεται»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο στρίγκλος που έγινε αρνάκι»
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάχη της Κρήτης»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παρελθόν γεμάτο ψέματα»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «China girl»
06.15ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
06.50 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΕΝΚΟ
07.25 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.05 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
08.20 ΜΠΑΡΝΕΪ
09.00 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
09.15 ΑΡΘΟΥΡ
10.00 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
10.10 ΠΟΚΕΜΟΝ
10.50 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
11.10 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
11.50 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
12.00 ΕΞ-ΜΕΝ
12.45 ΠΟΚΕΜΟΝ
13.30 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
13.50 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
16.00 ΟΙ ΤΡΟΧΟΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
17.00 ΠΡΟΒΙΝΤΕΝΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
20.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
21.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ
22.00 ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ναυμαχία του Μίντγουεϊ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δυο υπέροχα φαντάσματα»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πύργος του τρόμου»
05.15 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ(Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ (Ε)
17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ Θα μεταδοθεί η παράσταση του Τάσου Κώνστα «Τα 82 εντάλματα» που πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια του 1ου Φεστιβάλ Σπαθάρειου Μουσείου
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
19.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ... με ρεμπέτικους ρυθμούς - Μέρος 1ο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Θέμα: «Οι διαδικασίες οικοδόμησης του ΑΑΔ Μετώπου & οι άλλες πολιτικές δυνάμεις». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ Ανθρωποι της Τέχνης & του Πολιτισμού μιλούν για τη ζωή και την καριέρα τους
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.15 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
08.00 ΝΟΝΤΙ, Ο ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΣ
08.30 ΓΑΡΓΑΝΤΟΥΑΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
09.45 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΣΚΙΠΥ
16.55 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΓΕΝΗΜΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
20.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση από τη Νέα Υόρκη»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΜΕΛΙΣΣΕΣ (Ε)
00.40 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.45 ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
01.30 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
02.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
04.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.01 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ
11.01 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
11.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ
12.01 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ (Ε)
20.01 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.30 ΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.45 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
08.31 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ
10.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
10.30 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
11.00 ΤΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΤΩΝ 11.00
12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
12.30 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ «Καθημερινή ζωή»
20.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ
21.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση Aurora»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.05 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 SEX REVOLUTION
22.00 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
01.45 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τούλσα»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
11.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια νύχτα στον Παράδεισο»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
16.15 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.15 ΤΑΜΠΟΥ
18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θάνατος σταμάτησε στην έρημο»
23.00 TOTAL SECURITY
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τσαλαπετεινός του Γουαϊόμινγκ»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ξεχωριστή νύχτα»
04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
09.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΠΡΟΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΑΚΕΡ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
19.30 Ή ΟΛΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONAE GRATAE
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
15.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
16.00 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ
21.40 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ
22.20 ΤΙ ΨΥΧΗ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙΣ ΜΩΡΗ;
23.40 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)
01.00 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
02.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
08.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ (Συνέχεια)
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χαζομπαμπάς»
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.05 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
11.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
15.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
17.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαϊμπερτράκερ ΙΙ»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακρως απόρρητον»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα γίνονται τη νύχτα»
03.00 ΟΙ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ
04.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
Μια σημαντική και καταξιωμένη τηλεοπτική σειρά, « Τη γλώσσα μου έδωσαν ελληνική..», επανέρχεται μετά από πολλά χρόνια στην οθόνη της ΕΡΤ και συγκεκριμένα στη ΝΕΤ. Για τον τίτλο της έχει «δανειστεί» ένα στίχο από το «Αξιον εστί» του Οδυσσέα Ελύτη. Την επιστημονική επιμέλεια και ευθύνη έχει ο καθηγητής της Γλωσσολογίας Γιώργος Μπαμπινιώτης, ενώ η σειρά υπογράφεται από τους παραγωγούς Γιώργο και Ηρώ Σγουράκη. Η σειρά έχει ανανεωμένη μορφή και χαρακτήρα, στο πλαίσιο της οποίας ο καθηγητής Γ. Μπαμπινιώτης καταθέτει την άποψή του για την ελληνική γλώσσα και σχολιάζει θέματα που αφορούν στην καθημερινή της χρήση. Ομάδα φιλολόγων και γλωσσολόγων σε κάθε εκπομπή συζητά θέματα σχετικά με τη γλώσσα και την καλύτερη χρήση της στη γραφή και στην ομιλία. Αναλύουν ακόμα κατηγορίες λέξεων, αναφέρονται στην ετυμολογία, στην προέλευση, στο σωστό και στο λάθος και απαντούν σε ζητήματα που θέτουν οι τηλεθεατές με ερωτήσεις τους. Στην εκπομπή τις απόψεις τους για την ελληνική γλώσσα θα καταθέσουν επίσης συγγραφείς, λογοτέχνες, εκπαιδευτικοί, επιστήμονες, καλλιτέχνες. Δημοσκοπήσεις, επίσης, και έρευνες με συνεντεύξεις πολιτών θα δίνουν το στίγμα της σημερινής, διαμορφωμένης πραγματικότητας γύρω από το τόσο σημαντικό θέμα, όπως είναι η ελληνική γλώσσα (Τετάρτη ΝΕΤ 18.30).
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια-παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.30ΜΟΥΣΙΚΗΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
15.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ (Ε)
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
17.30ΜΕ ΤΗ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα του κόσμου. Με την Αννα Μπαλλή
19.30FUN IN ACTION Σπορ που ανεβάζουν την αδρεναλίνη στα ύψη
20.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Θέμα: «Ο χαρακτήρας του ΑΑΔΜ». Επιμέλεια- παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.15 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
08.00 ΝΟΝΤΙ Ο ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΣ
08.30 ΓΑΡΓΑΝΤΟΥΑΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
09.45 ΤΟ ΖΩΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
15.10 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Συνέχεια)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΣΚΙΠΥ
16.55 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Συνέχεια)
20.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΤΑΞΙΜ
22.00 ΕΚΤΟΣ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΕΓΩ, Ο ΚΛΑΥΔΙΟΣ
00.25 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.30 Ο ΨΥΧΡΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ
01.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
03.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.01 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ
11.01 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ
11.30 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ
12.01 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ
18.30 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ «Ψαροφάγα πουλιά»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
19.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ (Ε)
19.35 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ (Ε)
20.01 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ
23.00 ΕΞΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
23.30 ΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
01.00Β΄ ΕΞΩΣΤΗΣ «Στη χώρα των κωφών»
08.31 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ
10.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
10.30 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β΄
11.00 ΤΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΤΩΝ 11.00
12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
12.30 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ «Ευρήματα»
20.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ
21.00 Ο ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΤΕΧΝΗ
22.00 ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΑΪ-ΣΤΡΑΤΗ
22.30 ΤΣΕΚ ΑΠ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Μεφίστο»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.05 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
22.00 ΑΘΩΟΣ `Η ΕΝΟΧΟΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
23.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
01.45 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρίτος κατάσκοπος»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
11.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
11.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζιπ, περίπτερο κι αγάπη»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
16.15 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.15 ΤΑΜΠΟΥ
18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
22.00 ΤΣΑ!
23.00TALK SHOW
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προσευχήσου να πεθάνεις»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαβολικό χτύπημα»
04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (E)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΠΡΟΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΑΚΕΡ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
19.30 `Η ΟΛΑ `Η ΤΙΠΟΤΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONAE GRATAE
22.00 DE FACTO
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
16.00 ΦΥΓΑΜΕ(Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
22.00 ΔΥΟ ΣΤΑ ΟΡΘΙΑ
23.00 ΦΑΚΕΛΟΙ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
01.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
02.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
02.30 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
08.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ (Συνέχεια)
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος πτέραρχος»
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.05 ΑΪΜΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
11.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
14.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
15.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
17.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
21.00 Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ: Επιχείρηση χρυσά μάτια»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράξεις προδοσίας»
02.30 ΕΛ ΕΪ ΧΙΤ
03.30 ΟΙ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ
04.30 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟ... ΣΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 FUN IN ACTION(Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ(Ε)
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
17.30 ΜΕ ΤΗ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 EUROGOALSΟι καλύτερες φάσεις και γκολ του αγγλικού πρωταθλήματος
19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 και 4 τροχούς. Με τον Στράτο Φωτεινέλη
20.45... ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η δράση του ΚΚΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο κόσμος της κλασικής μουσικής. Με τον συνθέτη Γ. Μηνά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
07.15 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
08.00 ΝΟΝΤΙ Ο ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΣ
08.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
09.45 ΤΟ ΖΩΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΣΚΙΠΙ
16.55 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
20.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γαμπρός μου ο δικηγόρος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Αμλετ»
02.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
02.20 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)
02.50ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
04.20 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.01 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ
11.01 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
11.30 ΝΕΡΟ - Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
12.01 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ART NET
18.30 ΥΓΕΙΑ, ΔΡΑΣΗ, ΖΩΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
19.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.35 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)
20.01 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.00 CINETRIP
23.30 ΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
01.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
08.31 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ «Οι Αιγύπτιοι»
10.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
12.30 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ - ΗΡΩΕΣ Ή ΠΡΟΔΟΤΕΣ
20.30 DESIGN FOREVER
21.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ ΖΩΗΣ
22.00 UFO - ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΖΩΗ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στο μικρό το ρεστοράν»
06.00 TA NEA TOY ANT1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1?
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
22.00 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
01.45 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκιά μου Αλις»
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.15 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
11.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Σταχτοπούτα»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
16.15 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.15 ΤΑΜΠΟΥ
18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανελέητη καταδίωξη»
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αγγελιοφόρος»
04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (E)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10.00
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΠΡΟΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
16.00 ΧΑΚΕΡ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
19.30 'Η ΟΛΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONA GRATAE
22.00 ΑΡΣΗ ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ
23.30 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ(Ε)
16.00 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.40 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην κόλαση του Μαϊάμι»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ(Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.15ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
08.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Να ζει κανείς ή να μη ζει»
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.05 ΑΪΜΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
11.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13,57 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
14.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
15.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
17.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απεγνωσμένες κινήσεις»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράνομος πόλεμος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φυλακές γυναικών: ώρα μηδές»
03.00 ΟΙ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ
04.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
«902»
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟ... ΣΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ(Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ Πολιτιστικό περιοδικό
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
17.30 ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ (Ε)
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα από τον κόσμο
19.30ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ... με ρεμπέτικους ρυθμούς - Μέρος 2ο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Θέμα: «ΕΕ, αλλαγές την 4ετία». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Με το συγγραφέα Βαγγέλη Κούτα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.01 ΑΓΓΛΙΚΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
05.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.15 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
08.00 ΝΟΝΤΙ Ο ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΣ
08.30 ΓΑΡΓΑΝΤΟΥΑΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
09.45 ΤΟ ΖΩΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΣΚΙΠΥ
16.55 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
19.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
20.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...
21.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εταιρία θαυμάτων»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞ
00.55 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.00 MEDITERRANEO
01.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
03.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.01 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ
11.01 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ
11.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ - ΜΙΑ ΠΟΛΗ
12.01 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ «Παναγιά η Προυσιώτισσα»
18.30 ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ - ΜΙΑ ΠΟΛΗ (Ε)
20.01 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
23.00 ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
23.30 ΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
01.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ
08.31 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ
10.00 ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ
10.30 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β'
11.00 ΤΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΤΩΝ 11.00
12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
12.30 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
20.30 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
21.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.05 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΖΟΚΕΡ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιχνίδι»
23.40 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
00.25ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
01.45 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για την αγάπη της»
04.15ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
11.00 ΕΣΜΕΡΛΑΝΤΑ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθισμένη αμυγδαλιά»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
16.15 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.15 ΤΑΜΠΟΥ
18.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
18.40 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ
21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ηλίας του 16ου»
23.30 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψεύτικο φεγγάρι»
04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΠΡΟΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΑΚΕΡ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
19.30 Ή ΟΛΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONAE GRATAE
22.00 CASUS BELLI
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
16.00 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάνσελοτ, ο πρώτος ιππότης»
23.50 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ (Συνέχεια)
01.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
02.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
08.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ (Συνέχεια)
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τσαχπίνης»
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.05 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
11.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
15.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
17.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ
22.00 ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αυτοκρατορία του εγκλήματος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεκρονομικόν»
03.00 ΟΙ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ
04.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
Ο Λόρενς Ολίβιε μετέφερε στην οθόνη το αριστούργημα του Ουίλιαμ Σαίξπηρ, «Αμλετ». Μια ταινία, με αγωνιώδεις στιγμές και υποβλητική ατμόσφαιρα. Μια ιστορία φόνων και δολοπλοκιών, προδοσίας και εκδίκησης, αγάπης και καταστροφικού πάθους. Ο νεαρός πρίγκιπας δεν ξέρει ότι ο πατέρας του έχει δολοφονηθεί και είναι θυμωμένος, γιατί η μητέρα του παντρεύτηκε, μετά το θάνατο το πατέρα του, το θείο του. Οταν μάθει για τον πατέρα του, θα θέλει να πάρει εκδίκηση. Ο Αμλετ είναι ερωτευμένος με την Οφηλία, αλλά όταν αυτή θα νιώσει εγκαταλειμμένη από τον Αμλετ θα χάσει τα λογικά της. Το ρόλο του Αμλετ ερμηνεύει ο Λόρενς Ολίβιε. Παίζουν ακόμα οι Τζιν Σίμονς, Πίτερ Κάσινγκ, Αντονι Κουέιλ, Νόρμαν Γούλαντ (Πέμπτη ΕΤ-1 23.35).
Ο Αλέν Ρομπ - Γκριγιέ είναι ο δημιουργός της ερωτικής περιπέτειας «Η ωραία αιχμάλωτη». Ο Γουόλτερ είναι πράκτορας μιας απροσδιόριστης εγκληματικής οργάνωσης. Παίρνει εντολή από μια γυναίκα να μεταφέρει ένα σφραγισμένο μήνυμα σ' έναν άγνωστο. Η αποστολή καθυστερεί. Αιτία αυτής της καθυστέρησης είναι μια όμορφη μυστηριώδης γυναίκα - βαμπίρ, που αργότερα θα βρεθεί μπροστά του αιμόφυρτη και δεμένη. Η ταινία, η οποία συμμετείχε στο φεστιβάλ του Μόντρεαλ, δημιουργεί ένα ποιητικό κινηματογραφικό παζλ, που ξετυλίγεται σαν αστυνομική ιστορία. Παίζουν οι Ντανιέλ Μερσγκί, Γκαμπριέλ Λαζούρ και Σισιέλ Κλερ (Κυριακή ΝΕΤ 23.00).
ΔΕΥΤΕΡΑ
06.00 Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
08.00ΕΚΤΟΣ, ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου
10.00 ΕΞΑΙΤΙΑΣ Η πολιτική επικαιρότητα της ημέρας. Με τον Δάνη Παπαβασιλείου
12.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ανασκόπηση των διεθνών εξελίξεων. Με την Αννα Μπαλλή
13.00 ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΕΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ Καθημερινή αθλητική εκπομπή του «902». Με τον Γ. Κογκαλίδη και την Λ. Καραλή
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ Τα νέα στο «902» ως τις 2 το μεσημέρι
15.00 ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΔΙΦΡΑΓΚΑ Η κοινωνικοπολιτική προσέγγιση με χιούμορ. Με τον Γιώργο Επιτροπάκη
16.00 ΑΦΥΛΑΚΤΗ ΔΙΑΒΑΣΗ Ελληνικό και ξένο τραγούδι. Με τον Φάνη Βήτα
17.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ «902»
18.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟΥ Εντεχνο και σύγχρονο ελληνικό τραγούδι. Με τον Διαμαντή Καλαφατιάδη
19.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Στην αλβανική γλώσσα
19.30 ΓΙΑ ΡΕΜΠΕΤΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΙΛΟΥΣ Με τον Βαγγέλη Αρναουτάκη
21.00 Ο,ΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ... ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Εντεχνο ελληνικό τραγούδι. Με την Ελένη Βλάμη
23.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ «902» Το λαϊκό τραγούδι στον «902»
24.00 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΝ «902»
ΚΥΡΙΑΚΗ
06.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ «902» Νέο κύμα και έντεχνο τραγούδι
08.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ Εντεχνο ελληνικό τραγούδι. Με τον Πέτρο Κασιμάτη
10.00ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ Ενημερωτική εκπομπή με τα γεγονότα της βδομάδας που πέρασε. Με τον Ν. Μπογιόπουλο
12.00 ΧΑΜΟΓΕΛΩΝΤΑΣ ΣΤΟ ΦΟΒΟ Η ραδιοφωνική εκπομπή της θεραπευτικής κοινότητας «18 ΑΝΩ»
14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Μια μουσική ιχνογραφία που αναζητά το σύγχρονο φορτίο της μουσικής μας παράδοσης. Με τους Αλέξανδρο Λαμπρίδη - Αντώνη Εξαρχο
16.00ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΦΙΛΟ Μπαλάντες και σύγχρονο τραγούδι. Με τον Α. Στεφόπουλο
17.00 ΑΠΟ ΤΗ ΣΜΙΛΗ ΣΤΟ ΓΟΥΤΕΜΒΕΡΓΙΟ Βιβλιοπαρουσίαση. Με την Α. Ιωαννάτου
18.00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ Λόγια και ίχνη ανθρώπων που αποτυπώθηκαν στο χαρτί. Με τον Γιώργο Μηλιώνη
20.00ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ ΜΕ ΑΞΟΝΑ ΤΟ BLUES Το μπλουζ και οι συγγενικές μουσικές. Με τον Τάκη Σεραφείγκο
22.00ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Λαϊκά και ρεμπέτικα
06.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ Κλασικό και σύγχρονο ελληνικό τραγούδι
08.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗΝ 28η ΟΚΤΩΒΡΗ Μουσικές μορφές του '40
10.00 ΠΡΟΣ ΣΥΜΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ Επιμέλεια - παρουσίαση: Λ. Κανέλλη
12.00 Η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΜΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Επιμέλεια: Κ. Τραμπαδούρος
14.00 4 + 2 ΡΟΔΕΣ Εκπομπή για το αυτοκίνητο. Με τον Μ. Κατσίμπαρο
15.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗΝ 28η ΟΚΤΩΒΡΗ Με τον Γ. Μηλιώνη
17.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Jazz, rock και άλλες μουσικές. Με τον Στράτο Βουγέλη
19.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ ΤΟΥ HEAVY METAL Με τον Ανδρέα Στασινόπουλο
21.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ Λαϊκά τραγούδια. Με τον Κ. Λάζαρη
22.00 ΛΑΪΚΟ ΣΕΡΓΙΑΝΙ Εντεχνο και λαϊκό τραγούδι
23.00 ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ Ρεμπέτικο και λαϊκό τραγούδι. Με τον Αρη Νικολαΐδη
24.00 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Εντεχνα και λαϊκά τραγούδια
15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια-παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
16.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.30 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (Ε)
20.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες της Β΄ Εθνικής Κατηγορίας
23.30ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.00 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
09.00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
10.00 ΣΙΝΕΑΚ «Λάσι»
11.40 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΥΟ ΠΟΛΕΩΝ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Του χωρισμού ο πόνος»
15.30 ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...
16.00 ΕΦΡΑΪΝ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Παππούδες εν δράσει»
18.45 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
19.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
20.00 ΚΛΑΣΙΚΑ ΕΙΚΟΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΑ: ΜΑΡΚΟ ΠΟΛΟ
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρωτόκολλο της ντροπής»
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σούντι και Σίμσον»
02.40 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Ε)
03.40 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)
08.00ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ (Ε)
11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ (Ε)
12.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ (Ε)
12.30 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)
13.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αετός πάτησε στη γη»
17.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
20.15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγαπημένη μου γκέισα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΤΟ ΣΕΞ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΏΝΑ
08.31 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09.00 ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ
10.00 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
11.00 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
12.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
18.30 ΜΟΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΤΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟ ΕΡΜΙΤΑΖ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
18.30 DESIGN X
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ - ΗΡΩΕΣ `Η ΠΡΟΔΟΤΕΣ
20.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
21.00 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πάθος του Ντάρκλι Νουν»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 EXTREME DINOSAURS
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΙΟΤ ΜΑΟΥΣ
08.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ
09.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
10.00 ΧΕΛΩΝΕΣ ΝΙΝΤΖΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
11.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ
15.15 ΣΕ ΕΠΤΑ ΜΕΡΕΣ Ξένη σειρά
16.15 ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μανταλένα»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 THE SEFERLEE SHOW
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ηλίθιος και ο πανηλίθιος»
24.00ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.40 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.40ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του σερίφη»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλιμπερ των 9mm»
06.00 ΕΝΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ ΣΤΟ ΣΙΚΑΓΟ
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.45 DEEP IN THE CITY
11.15 EXTREME GAMES
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελοί πολυτελείας»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΝΙΚΙΤΑ
15.15 ΘΥΡΑ ALPHA
16.00 CAMPIONATO
18.00 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα κορίτσι για δύο»
23.00 TWIST
00.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένη αθωότητα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άνθρωποι του Νοέμβρη»
04.30 EXTREME GAMES (E)
05.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
06.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΤΟΥΡΜΠΟ
13.00 ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζήτω η τρέλα»
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΓΕΝΟΥΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ - ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ
19.30 ΑΠΟ-ΔΡΑΣΕΙΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματίλντα, το καγκουρό που δέρνει»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία κομπίνα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
06.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
07.00 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ Ελληνική σειρά (Ε)
08.00 ΓΚΟΤΖΙΛΑ
08.30 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ (Ε)
09.00 DISNEY CLUB
10.30 ΤΡΑΝΣΦΟΡΜΕΡΣ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος της Μπίλι Τζιν»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή
15.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
17.30ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θύμα»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπάρχει και φιλότιμο»
23.05 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές ραψωδίες»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένο φεγγάρι»
04.15 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
05.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.40 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
11.50 ΕΞ-ΜΕΝ
12.30 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ
13.15 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
13.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
16.00 ΟΙ ΤΡΟΧΟΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
17.00 ΠΡΟΒΙΝΤΕΝΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
20.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
21.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ
22.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ ΑΕ
23.00 ΧΩΡΙΣ ΑΜΥΝΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΧΩΡΙΣ ΑΜΥΝΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηλεκτρονικό μανούλι»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάρτινος τίγρης»
04.45 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ (Ε)
17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ Από το 1ο Φεστιβάλ του Σπαθάρειου Μουσείου, παρακολουθήστε την παράσταση του Ηλία Καρελλά «Ο θρίαμβος του Καραγκιόζη»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους... των σελίδων παλαιών & νέων εκδόσεων. Με τον Θανάση Παπαρήγα
19.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... σε στέκια με καλή λαϊκή μουσική
20.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Θέμα: «Λαϊκή εξουσία - λαϊκή οικονομία». Επιμέλεια - παρυσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
05.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.15 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
08.00 ΝΟΝΤΙ Ο ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΣ
08.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
9.45 ΤΟ ΖΩΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 ΓΛΥΚΕΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΣΚΙΠΙ
16.55 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
20.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
22.00 ΕΦΡΑΪΝ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας τον έρωτα»
01.15ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.20ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για την αγάπη μας»
02.40 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.01 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ
11.01 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
11.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ
12.01 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΣΕΪΚΕΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)
20.01 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
23.30 ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Σταγόνα στον ωκεανό»
08.31 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΑΖΛ
10.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β'
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
12.30 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ - ΗΡΩΕΣ Ή ΠΡΟΔΟΤΕΣ
20.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
21.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ ΣΟΥΖΑΝΑ
22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μάτι τ' ουρανού»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ
22.00 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΕΝΑΤΗ ΕΝΤΟΛΗ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
01.45 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αόρατος δολοφόνος»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πιθηκάνθρωπος»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
11.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
11.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βλακόμουτρο»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
16.15 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.15 ΤΑΜΠΟΥ
18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ
22.00 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
23.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νοσταλγία»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Να γδυθώ ή θα με γδύσεις;»
04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΠΡΟΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΑΚΕΡ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
19.30 Ή ΟΛΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PARSONAE GRATAE
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ(Ε)
16.00 ΦΥΓΑΜΕ(Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ
21.40 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζένιφερ 8»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμιτβίλ 5: Οι δείκτες του τρόμου»
04.30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
08.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ (Συνέχεια)
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπαμπάς μου κι εγώ»
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.05 ΑΪΜΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
11.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛ
16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
17.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από τη ζούγκλα στην άλλη»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτσος εκτός νόμου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δάχτυλο στη σκανδάλη»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή των νεκρών»
04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ