06.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε) Εορταστικό επεισόδιο
06.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε) Εορταστικό επεισόδιο
08.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σεβάχ: Ο θρύλος των 7 θαλασσών»
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Δραματική σειρά
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά
22.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Εορταστική εκπομπή
00.15 ΤΕΧΝΟΠΟΛΗ ΓΚΑΖΙ: ΜΕΛΙΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ Μουσικό πρόγραμμα
02.15 ANTART: ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΕΜΟΣ (Ε)
03.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)
04.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε) Εορταστικό επεισόδιο
06.00 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε) Σειρά
07.00 JAMIE'S CHRISTMAS WITH BELLS ON Ψυχαγωγική εκπομπή
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Εορταστική εκπομπή
10.30 TV MALL
11.30 Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ
12.00 Ο ΤΖΕΪΚ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΠΟΤΕ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή - Εορταστικό
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Εορταστική εκπομπή
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενώ εσύ κοιμόσουν»
00.15 Η ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ, ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ Μουσικό πρόγραμμα με την Ελεωνόρα Ζουγανέλη
02.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.45 GOT TO DANCE
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδικά χρόνια του Κέρμιτ»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αννι 2»
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ
17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρέχει κεφτέδες»
22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστούγεννα... με το ζόρι»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ρυθμός του δρόμου» Α' τηλεοπτική μετάδοση
03.00 DROP DEAD DIVA
04.00 FANTASY ISLAND Σειρά
05.00 ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Ξένη σειρά
06.00 SMALLVILE
06.45 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Superman / Batman: Public enemies» Α' τηλεοπτική προβολή
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Μία και εγώ», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Littlest Petshop»
10.45 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «My little pony: Equestria»
12.10 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Rover ο ατακτούλης»
13.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστούγεννα με τους Looney Tunes»
14.30 EVER AFTER HIGH Σειρά
15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Pluto Nash»
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του τρελού θηριοτροφείου»
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι 2: Το μυστηριώδες νησί» Α' τηλεοπτική προβολή
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ελέγχου»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωή σε σταυροδρόμι»