ΣΗ ΤΖΕΤ 2 07.00 Μήλο, Φολέγανδρο, Θήρα, Αμοργό, Κουφονήσι, Νάξο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Πάρο, Νάξο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 6 07.30 Ιο, Θήρα, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 08.05 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, ΣΠΙΝΤΡΑΝΕΡ ΙΙΙ 12.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, BLUE HORIZON 18.00 Θήρα, Κω, Ρόδο, ΛΑΤΩ 21.00 Χανιά, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 21.00 Ηράκλειο, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 21.00 Χίο, Μυτιλήνη.
ΣΗ ΤΖΕΤ 2 07.00 Μήλο, Φολέγανδρο, Θήρα, Αμοργό, Κουφονήσι, Νάξο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Πάρο, Νάξο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.25 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 6 07.30 Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΣΠΙΝΤΡΑΝΕΡ ΙΙΙ 07.30 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 08.05 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 14.00 Κύθηρα, Κίσσαμο, Αντικύθηρα, ΑΔ. ΚΟΡΑΗΣ 14.55 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 16.45 Πάρο, Νάξο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 18.00 Σύρο, Εύδηλο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνους, Καρλόβασι, Βαθύ, ΠΡΕΒΕΛΗΣ 18.00 Θήρα, Ανάφη, Κάσο, Κάρπαθο, Διαφάνι, Χάλκη, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.00 Σύρο, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, ΑΡΙΑΔΝΗ 21.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΕΛΥΡΟΣ 21.00 Χανιά, ΟΛΥΜΠΙΚ ΤΣΑΜΠΙΟΝ 21.00 Ηράκλειο, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο.