07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.45 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά (13ο)
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεώτερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμείς, οι κάτωθι υπογεγραμμένοι» (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή αφιερωμένη σε σημαντικούς ανθρώπους της Τέχνης που δεν είναι πια κοντά μας. Με την Σοφία Αδαμίδου
22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά μου»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)
08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ (E)
09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)
10.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (Ε)
10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)
11.00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΣΕΡΕΝΓΚΕΤΙ
12.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Ε)
13.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (Ε) «Συνδικαλισμός»
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΨΑΡΟΪΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
16.00 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΝΙ
16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ
17.00 ESCAPE (Ε)
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)
20.00 ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΕΣ (Ε)
21.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΙΝΑ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον πυρετό του χρηματιστηρίου»
24.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)
19.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Κηδεία Γεωργίου Παπανδρέου»
20.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
23.00 ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ (Ε) «Αλκοόλ και καπνός: νόμιμα ναρκωτικά»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμμορίες ανηλίκων»
07.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ
10.30 ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ
11.00 BURT WOLF: Ο,ΤΙ ΤΡΩΜΕ
11.30 SHAMWARI: ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ ΖΩΗ
12.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Χειρουργική από το Α έως το Ω»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΕΡΠΕΤΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ: ΦΑΓΗΤΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Ινδία»
16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Νάουσα Ημαθίας»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι κάνει ο άνθρωπος για να ζήσει»
20.45 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πικρή ζωή»
00.30 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ, ΤΟΠΟΙ ΙΔΕΩΝ
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
05.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
06.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΡΑΒΙΑ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
18.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 GREEK Νεανική σειρά
02.10 ΛΟΛΑ (Ε)
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
07.45 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ
08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ Κωμική σειρά
09.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
10.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
24.00 SEX AND THE CITY
01.00 THE BIG GAME (Ε)
02.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
16.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 50-50 (Ε)
18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE Αθλητική εκπομπή
21.45 UEFA CHAMPIONS LEAGUE «Ντόρτμουντ - Ολυμπιακός»
23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE (Συνέχεια)
02.30 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής
11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 MADE IN STAR Εκπομπή lifestyle
15.45 ΜΙΛΑ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 HUMAN TARGET Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κύκλος θανάτου»
00.15 SUPERNATURAL
01.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα σαγόνια του κροκόδειλου»
04.00 BATTLESTAR GALACTICA
05.00 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ Ξένη σειρά (12ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή
18.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Θα μεταδοθεί το 2ο μέρος του αφιερώματος στον Γιάννη Παπαϊωάννου. Με τον Πάρη Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Σπάρτακος» (2ο)
22.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «High school musical»
12.05 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε) «Καρδίτσα - Θεσσαλία»
13.00 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ (Ε)
14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΙΣΠΑΝΙΑ Εκπομπή (Highlights)
15.00 DESIGN (Ε) «Το επιδαπέδιο φωτιστικό Arco»
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Βάνια στο Μπρόντγουεϊ»
17.30 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ (Ε)
18.00 ΑΝΥΔΡΗ ΓΗ (Ε)
19.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Κώστας Καρυωτάκης»
20.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ
21.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΤΖΙΚΩΦ: Η ΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΟΨΗΣ
23.00 ΜΙΚΡΗ ΟΘΟΝΗ - ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ (Ε) «Βραδιά μουσικής Σιμπέλιους - Λεμινκάινεν. Εθνική Φιλαρμονική του Λάχτι»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «PVC-1» Πολιτικό θρίλερ
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
11.30 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΤΟΣΚΑΝΗ (Ε)
13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απίθανο ταξίδι 2: χαμένοι στο Σαν Φρανσίσκο»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε) «Στέφανος Κορκολής»
17.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Η απελευθέρωση της Θεσσαλονίκης»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Μη με ρωτάς»
19.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΔΑΡΡΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Αθλητική εκπομπή
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστεία με γοητεία»
07.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ «Αγιοι ευεργέτες - δωρητές»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ «Τα δεινά της ήττας»
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Εναλλακτικές καλλιέργειες» (Α' μέρος)
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμήλιες περιπέτειες»
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ «Βελίκα Λάρισας»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)
18.00 BALKAN EXPRESS
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι του λούνα παρκ»
21.00 ΤΣΙΡΚΟ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δωμάτιο με θέα»
01.15 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΡΑΒΙΑ «Οπου η παράδοση συναντάει τον εκσυγχρονισμό»
02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
03.30 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
08.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζηλιάρα»
12.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δύο ατσίδες και το πονηρό ποντίκι»
15.40 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.40 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τρελός γλεντζές»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέρα ανεξαρτησίας»
23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλείδωσες;» Α' τηλεοπτική προβολή
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.40 ΛΟΛΑ (Ε)
03.30 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 MOBILE FUN
05.20 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
07.00 BABY STYLE (Ε)
08.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)
09.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
10.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1, ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΝΔΙΑΣ Απευθείας μετάδοση
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 STARS SYSTEM Ψυχαγωγική εκπομπή
15.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.05 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 JAMIE'S FOOD REVOLUTION Εκπομπή μαγειρικής
21.00 CHART* SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε) Μουσική εκπομπή
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο κόλπο της Γουόλ Στριτ»
02.30 FASHION FEVER
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.30 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
11.00 FOOD AND THE CITY (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξαφνικά...30»
16.50 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
19.00 50-50 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hancock» Α' τηλεοπτική προβολή
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πλούσιες κολλητές μου»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 L.A.P.D. (Ε)
02.15 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
03.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι σούπερ ήρωες», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Powerpuff girls Z», «Τα σούπερ παιδιά», «Peppa: Το γουρουνάκι», «Go, Diego, go!», «Lazy town», «Pichi Pichi Pitch», «Teens days», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Ben 10: Ultimate Alien», «Gormiti», «Beyblade», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλέφτης καγκουρό»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 CHRISTINE Κωμική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
18.50 ROYAL PAINS
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Δήμος από τα Τρίκαλα»
22.45 COMEDY LAB
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαύρη λίστα»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικό όνομα: Νίνα»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαλέξτε μπαμπά»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΛΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΙΠΠΟΤΕΣ Ξένη σειρά (6ο)
18.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου. Με την Αννεκε Ιωαννάτου
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμείς, οι κάτωθι υπογεγραμμένοι» (1ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Με τον Κώστα Τσίφτη
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)
08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ (Ε)
09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)
10.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (Ε)
10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)
11.00 ΟΙ ΟΥΡΑΓΚΟΤΑΓΚΟΙ ΤΗΣ ΙΝΔΟΝΗΣΙΑΣ (Ε)
12.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Ε)
13.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (Ε) «Υπηρεσίες»
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΨΑΡΟΪΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
16.00 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΝΙ
16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ
17.00 ESCAPE (Ε)
19.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)
20.00 ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΕΣ (Ε)
21.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) «Ηπειρος» (Β' μέρος)
22.00 ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΤΡΥΓΟΝΙ «Μεταφράζεται στη Νεοελληνική;»
22.30 ΜΟΝΑ - ΖΥΓΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ (Ε) «Νατάσα Μποφίλιου»
24.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ (Ε) «Σύγχρονες κατευθύνσεις»
19.00 GREEKTOWN Ντοκιμαντέρ «Ουάσιγκτον» (Α' μέρος)
20.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΕΤWeek Ενημερωτική εκπομπή
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ξεχωριστός Γουίλ Χάντινγκ»
07.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Μαρόκο»
08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
10.30 ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ
11.00 BURT WOLF: Ο,ΤΙ ΤΡΩΜΕ
11.30 SHAMWARI: ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ ΖΩΗ
12.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Καρχαρίες»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΟΛΥΧΡΩΜΗ ΦΥΣΗ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ: ΦΑΓΗΤΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Ταϊλάνδη»
16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Πράγα»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δραπέτης»
20.45 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ «Εσω έτοιμος. Κούβα: επιβίωση στην καταιγίδα»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο φως του φεγγαριού»
00.45 ΣΤΑ ΟΡΙΑ
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
06.30 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
18.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 WIPE OUT
22.00 BLACK OUT
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 OLA 12
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.40 ΛΟΛΑ (Ε)
03.40 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 MOBILE FUN
05.30 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
07.45 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ
08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
09.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
10.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 CSI: LAS VEGAS Αστυνομική σειρά
22.00 CSI: MIAMI Αστυνομική σειρά
23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
00.15 SEX AND THE CITY
01.00 THE BIG GAME (Ε)
02.00 CSI: LAS VEGAS (Ε) Αστυνομική σειρά
03.00 CSI: MIAMI (Ε) Αστυνομική σειρά
04.00 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
15.50 50-50 (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
21.50 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ
23.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 L.A.P.D. (Ε)
02.00 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
03.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 MADE IN STAR
15.45 ΜΙΛΑ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 HUMAN TARGET Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωντανός θρύλος»
24.00 SUPERNATURAL
01.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η έξαψη»
04.15 MEDIUM Σειρά
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι άνθρωποι του δάσους» (5ο)
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
20.00 ΕΚΑΤΟ ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ξένη σειρά (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή, με τον Ζήση Νούσια
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)
08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ
09.00 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ (Ε)
09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)
10.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (Ε)
10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)
11.00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΣΕΡΕΝΓΚΕΤΙ (Ε)
12.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Ε)
13.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (Ε) «Εργασία και κοινωνία»
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΨΑΡΟΪΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
16.00 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΝΙ
16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ
17.00 ESCAPE (Ε)
19.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)
20.00 ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΕΣ (Ε)
21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Δημήτρης Μπουραντάς»
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άντρας που αγαπά»
24.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Ανατολία»
20.00 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή
21.00 CHAMPIONS LEAGUE Pre game Αθλητική εκπομπή
21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Μπάγερν Μονάχου - Νάπολι». Απευθείας μετάδοση
23.45 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή. Περιλαμβάνεται και η μαγνητοσκοπημένη μετάδοση του αγώνα «Λιόν - Ρεάλ Μαδρίτης»
07.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Πορτογαλία»
08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ
10.30 ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ
11.00 BURT WOLF: Ο,ΤΙ ΤΡΩΜΕ
11.30 SHAMWARI: ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ ΖΩΗ
12.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Ασφάλεια στον αέρα»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΛΕΥΚΟΣ ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ: ΦΑΓΗΤΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Ιταλία»
16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Οι περίεργοι μουσικοί»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένα όνειρα»
20.45 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ «Υποφερτό, L.A.: επιβιώνοντας στην κλιματική αλλαγή»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...(Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
05.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ(Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Κοινωνική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
18.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ
22.00 FAB FIVE
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Σατυρικό talk show
24.00 GREY'S ANATOMY
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 GREEK Νεανική σειρά
02.10 ΛΟΛΑ (Ε)
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
07.45 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ
08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
09.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
10.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)
22.00 ΑΝΝΑ ΒΙΣΣΗ: ΟΣΟ ΕΧΩ ΦΩΝΗ
23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
24.00 SEX AND THE CITY
01.00 THE BIG GAME (Ε)
02.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER - RETOUR (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
16.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 50-50 (Ε)
18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
21.50 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
23.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ Κωμική σειρά
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 L.A.P.D. (Ε)
01.30 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
02.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
03.30 MASTERCHEF - UK (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής
11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 MADE IN STAR Εκπομπή lifestyle
15.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαφιόζος της διπλανής πόρτας ξαναχτυπά»
24.00 SUPERNATURAL
01.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υστερία» Α' προβολή
04.15 BATTLESTAR GALACTICA Σειρά επιστημονικής φαντασίας
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ζήση Νούσια
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ (3ο)
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα της Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο. Με τον Κυριάκο Ιωαννίδη
20.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική - ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)
08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ (Ε)
09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)
10.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (Ε)
10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)
11.00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΣΕΡΕΝΓΚΕΤΙ
12.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Ε)
13.00 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΨΑΡΟΪΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
16.00 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΝΙ
16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ
17.00 ESCAPE (Ε)
19.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)
20.00 ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΕΣ (Ε)
21.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Νικόλαος Λύτρας: 1883-1927»
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόσμος είναι μεγάλος και η σωτηρία της ψυχής βρίσκεται στη γωνία»
24.00 ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Γιάννης Μιγάδης»
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Οι οάσεις της Αιγύπτου»
20.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 EUROLEAGUE ΜΠΑΣΚΕΤ «Παναθηναϊκός - Ζαλγκίρις». Απευθείας μετάδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 3ThreeNET
07.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
10.30 ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ
11.00 BURT WOLF: Ο,ΤΙ ΤΡΩΜΕ
11.30 SHAMWARI: ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ ΖΩΗ
12.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ ΤΩΝ ΟΡΧΙΔΕΩΝ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ: ΦΑΓΗΤΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Κορέα»
16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Γρεβενά»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εμίρης κι ο κακομοίρης»
20.45 ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΒΕΓΚΑΣ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ «Εναλλακτικές καλλιέργειες - Χρυσές ευκαιρίες» (Β' μέρος)
24.00 CINEMANIA
01.00 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.45 EUROPA LEAGUE: PRE GAME SHOW Αθλητική εκπομπή
20.00 EUROPA LEAGUE «Σάμροκ Ρόβερς - ΠΑΟΚ» Απευθείας μετάδοση
22.05 EUROPA LEAGUE «ΑΕΚ - Λοκομοτίβ Μόσχας»
00.05 EUROPA LEAGUE LIVE Αθλητική εκπομπή
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.10 ΛΟΛΑ (Ε)
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
07.45 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ
08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
09.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
10.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ Εκπομπή γαστρονομίας
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
24.00 SEX AND THE CITY
01.00 THE BIG GAME (Ε)
02.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
16.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 50-50 (Ε)
18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
21.50 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ
23.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 L.A.P.D. (Ε)
01.30 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
02.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
03.30 MASTERCHEF - UK (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής
11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 MADE IN STAR
15.45 ΜΙΛΑ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαχητές των δρόμων: Tokyo drift»
00.15 SUPERNATURAL
01.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος της επιστροφής»
04.30 BATTLESTAR GALACTICA Σειρά επιστημονικής φαντασίας
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασσικά κινούμενα σχέδια
07.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για τη φύση και τα ζώα
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.05 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για τη φύση και τα ζώα
17.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Ορνιθες» του Αριστοφάνη, από την Θεατρική Ομάδα Δήμου Ιλιου
19.10 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ (Ε) Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου με την Αννεκε Ιωαννάτου
20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη σε σημαντικούς ανθρώπους της Τέχνης που δεν είναι πια κοντά μας, με την Σοφία Αδαμίδου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή, με τον Τάκη Σέγκο
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε) «Περσέας και Ανδρομέδα»
08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΩΡΑΣ ΟΣΟ (Ε)
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ (Ε)
09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)
10.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (Ε)
10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)
11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Ε)
13.00 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ (Ε)
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΨΑΡΟΪΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
16.00 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΝΙ
16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ (Ε)
17.00 ESCAPE (Ε)
19.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)
20.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ (Ε)
21.00 EROICA (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πέρασμα του χειμώνα»
24.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ (Ε) «Στα πίσω θρανία» του Νίκου Λογοθέτη
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Καλάς - Πακιστάν»
20.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ «Δημήτρης Καραγιάννης (Ψυχίατρος)»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστική συμφωνία»
07.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
10.30 ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ
11.00 BURT WOLF: ΟΤΙ ΤΡΩΜΕ
11.30 SHAMWARI: ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ ΖΩΗ
12.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Η ζωή ενός αλόγου»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ ΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΩΝ: Η ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ: ΦΑΓΗΤΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Γαλλία»
16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπούφος»
20.45 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΘΗΣΑΥΡΟ ΤΟΥ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ «Εξομάλυνση σχέσεων»
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
18.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 STEPS Νεανική σειρά
22.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ
23.00 ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
24.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 GREEK Νεανική σειρά
02.10 ΛΟΛΑ (Ε)
03.10 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
07.45 EVERYBODY LOVES RAYMOND
08.45 THE KING OF QUEENS
09.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
10.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
24.00 SEX AND THE CITY (Ε)
01.00 THE BIG GAME (Ε)
02.00 FASHION FEVER
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
16.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
21.50 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ
23.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 L.A.P.D. (Ε)
01.30 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
02.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
03.30 MASTERCHEF - UK (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Κωμική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ενημερωτική - ψυχαγωγική εκπομπή
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής
11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 MADE IN STAR Νεανική εκπομπή
15.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και η κάμαρα με τα μυστικά»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το "Αυτό"»
05.00 MEDIUM Σειρά μυστηρίου
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ Ξένη σειρά (13ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας, με τον Κώστα Ψωμιάδη
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ Ξένη σειρά (3ο)
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ (Ε)
11.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ
11.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
12.00 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Μελωδικές στιγμές»
13.15 ΝΑΝΤΙΝΙ, ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΡΙΣΝΑ Ντοκιμαντέρ
13.30 MEDITERRANEO
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλιο πέντε και στο χέρι»
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πορεία προς τη δόξα»
17.15 ΣΕΡΒΙΑ, ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ Ντοκιμαντέρ
17.30 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ (Ε)
18.00 ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΗΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ
19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
20.00 ΜΕΤΑ... ΜΟΥΣΕΙΟ (Ε) «Κεραμεικός»
21.00 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ «15χρονος μπελάς»
23.00 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ - ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ (Ε) «Μερσεντές», «Αντίο»
24.00 52ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
00.15 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κακόφημοι δρόμοι»
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
11.00 ΚΙΒΩΤΟΣ.GR (Ε) «Εναλλακτική κοινότητα Πελιτι»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΤΟΣΚΑΝΗ (Ε)
13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «High School Musical 3: Senior year»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΙΑΝΗΣ ΞΕΝΑΚΗΣ - CHARISMA X Ντοκιμαντέρ
17.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Η Σμύρνη με τα περίχωρα» του Σταύρου Παντελίδη
19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αξιότιμος κύριος»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέλειο έγκλημα»
07.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ «Ο κήπος όπου παίζουν οι Θεοί»
08.30 Η ΔΙΑΣΩΣΗ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗΣ ΤΣΙΤΑ
09.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Η Αίγυπτος των Φαραώ»
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ Νέος κύκλος εκπομπών
15.00 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ (3ο)
16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (3ο)
17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (3ο)
18.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Θιβέτ»
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μιμίκος και η Μαίρη»
21.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ - ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Το χτύπημα της Μέδουσας»
01.30 ΦΑΛΑΙΝΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ - ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΥΠΟΘΕΣΗ
02.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ (Ε)
03.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
08.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τρελός γλεντζές»
12.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιντιάνα Τζόουνς: Οι κυνηγοί της χαμένης κιβωτού»
16.15 COOK SMART BY COCA-COLA Εκπομπή μαγειρικής
16.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
17.30 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
18.20 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της δεσποινίδος»
20.00 ANT1 NEWS
21.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
23.00 OLA 12+ Σατιρική εκπομπή
01.10 ANT1 NEWS
01.20 GREEK Νεανική σειρά
02.20 ΛΟΛΑ (Ε)
03.20 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 MOBILE FUN
05.20 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
07.00 BABY STYLE (Ε)
08.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)
09.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?
15.00 ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ (Ε)
16.00 ΑΝΝΑ ΒΙΣΗ: ΟΣΟ ΕΧΩ ΦΩΝΗ (Ε)
17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχετικά με τον Σμιντ»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 JAMIE'S OLIVER FOOD REVOLUTION
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαν το σκύλο με τη γάτα»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αλλιώτικη ζωή»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος στο Αμιτιβίλ»
02.15 FASHION FEVER
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αλλιώτικη ζωή»
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΜΟΜΜY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.30 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
11.00 FOOD AND THE CITY (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπαμπάδες νταντάδες»
16.45 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
17.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU
18.10 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
19.00 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άγγελοι του Τσάρλι»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μανία εκδίκησης»
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αγγελιοφόροι»
03.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Δραματική σειρά
06.50 STARLAND «Οι σούπερ ήρωες», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Powerpuff girls Z», «Τα σούπερ παιδιά», «Peppa: Το γουρουνάκι», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Lazy town», «Pichi Pichi Pitch», «Teen days», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «ΒΕΝ 10: Ultimate Alien», «Gormiti», «Ο Μπαγκς Μπάνι και η παρέα του», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύφη το 'σκασε»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 HELLCATS Νέα ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαδαγασκάρη»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λέμονι Σνίκετ: Μια σειρά από ατυχή γεγονότα»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cop land»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γρουσούζηδες μα τρελά ερωτευμένοι»
05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαστημικοί χιμπατζήδες»