Πέμπτη 19 Απρίλη 2018
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 14
ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
Οι όμιλοι της α' φάσης

Ομιλος 1

«Ριζοσπάστης»

«Καπερναριακός Αναβύσσου» (Σπουδαστές στο Μαγειρικό Τμήμα ΙΕΚ Αναβύσσου)

Εργαζόμενοι από τη Γουινέα

«Πανεργατικός» (Φοιτητικός Σύλλογος ΦΜΣ)

Ομιλος 2

«Maroucity United» (Λαϊκή Επιτροπή Αμαρουσίου)

«Αλκαλικός Αστέρας» (Φοιτητές Φυσικού Αθήνας)

«The Reds» (Σύλλογος Φοιτητών Ιστορικού - Αρχαιολογικού)

Επιτροπή Ανέργων Α' Αθήνας

Ομιλος 3

Κλαδικό Συνδικάτο Αττικής στα Τρόφιμα - Ποτά

«Μαγικές Γεύσεις» (Εργαζόμενοι στον Επισιτισμό)

«Οι Μάστορες της μπάλας» (Πολιτικοί μηχανικοί ΕΜΠ)

Σωματείο Εργαζομένων «ΕΒΓΑ»

Ομιλος 4

«Συπανικός» (Σύλλογος Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής)

ΕΛΕΠΑ 2

Λαϊκή Επιτροπή Ιλίου

«Στεάουα Κοκορετσίου» (Επιτροπή Νέων Εργαζομένων - Ανέργων 2ου Διαμερίσματος Αθηνών)

Ομιλος 5

«Bankchelona» (Κλαδικό Σωματείο Χρηματοπιστωτικού)

«Κεραυνός» (Συνδικάτο Ενέργειας)

Σωματειακή Επιτροπή ΣΕΤΗΠ στο ΔΜ ΟΤΕ

«Κόκκινη Θύελλα» (Επιτροπή Νέων Εργαζομένων και Ανέργων Κυψέλης)

Ομιλος 6

«Λογιστές Πειραιά» (Ενωση Λογιστών - Ελεγκτών Περιφέρειας Αττικής - Παράρτημα Πειραιά)

Εργαζόμενοι στον «Παπαστράτο»

ΚΕΘΕΑ «ΔΙΑΒΑΣΗ»

Εργαζόμενοι «Prometal»

Ομιλος 7

Σωματειακή Επιτροπή Εργαζομένων «ICAP»

«Ανεργοτέλης» (Νέοι εργαζόμενοι και άνεργοι από το Γαλάτσι)

Σπουδαστές ΙΕΚ «Ομήρου» Πειραιά

«Γοργοπόδαροι» (Εργαζόμενοι στην εκτυπωτική εταιρεία «Diamondprint»)

Ομιλος 8

«Ψάχτε τον δεύτερο» (Εργατικό Κέντρο Λαυρίου)

«Καρπαζοεισπρ-Ακτωρ» (Εργαζόμενοι «Ακτωρ»)

«Αναψυκτικοί» (Σπουδαστές ΙΕΚ Αγίου Δημητρίου)

«Αγώνας - Ρήξη - Ανακοπή» (Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας)

Ομιλος 9

«Το Internet Σέρνεται» (Σωματειακή Επιτροπή του ΣΕΤΗΠ στη «Vodafone» στο κτίριο των Πετραλώνων)

Σπουδαστές ΑΕΝ

«Αριστερόστροφα Κουμπούρια» (Λαϊκή Επιτροπή Κορυδαλλού)

«ΛΕΚ» (Λαϊκή Επιτροπή Καλλιθέας)

Ομιλος 10

«Περιστέρι FC»

«ΑΕL (Αθλητική Ενωση LG)» (Εργαζόμενοι LG)

Εργαζόμενοι «Teleperformance»

«Ο Μύτος της Αριάδνης» (Κλινική Αποκατάστασης και Αποθεραπείας «Θησέας»)

Ομιλος 11

«Μπαρτσελιώμα» (Εργαζόμενοι σε εταιρείες Πληροφορικής)

Συνδικάτο Μετάλλου - Παράρτημα Αθήνας

Σωματειακή Επιτροπή Εργαζομένων SSP

«Φαρμακάδες» (Συνδικάτο Εργαζομένων Φαρμάκου - Καλλυντικού Αθήνας)

Ομιλος 12

«Γιουβέτσους» (Σωματειακή Επιτροπή «E-Value»)

Εργαζόμενοι «Κρεπερί Ρούμπικ»

«ΣελεTubbies» (Φοιτητές ΑΣΠΑΙΤΕ)

«Μπορούσια Δέρματος» (Συνδικάτο Εργατοϋπαλλήλων Κλωστοϋφαντουργίας - Ιματισμού - Δέρματος)

Ομιλος 13

«Καζάν United» (Λαϊκή Επιτροπή Περάματος)

«ARDS FC» (Επιτροπή Αγώνα Φοιτητών Ιατρικής Αθήνας)

«Snowkids» (Συνοικία Διονύσου)

Σωματειακή Επιτροπή του ΣΕΤΗΠ στη «Νokia»

Ομιλος 14

«Ακατάρτιστοι» (Σπουδαστές ΙΕΚ Χαϊδαρίου)

«Εμπόριο Παρτιζάνοι» (Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας)

«Κώστας Βιδάλης» (ΠΑΜΕ Τύπου και ΜΜΕ)

«Betatzides» (Εργαζόμενοι στην εταιρεία πληροφορικής «Openbet»)

Ομιλος 15

Σωματειακή Επιτροπή Εργαζομένων στα «Goody's» - «Everest»

«Γυπαετοί» (Σωματείο Εργαζομένων «Newrest»)

«Γίδερπουλ» (Επιτροπή Νέων Εργαζομένων και Ανέργων στα Πατήσια)

«Υποστήλωμα και Γκολ» (Φοιτητές ΕΜΠ)

Ομιλος 16

Σύλλογος Εργαζομένων ΨΝΑ (Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αττικής)

Εργαζόμενοι «L' Oreal»

«Ουζουμπουριανοί» (Συνδικάτο Οικοδόμων Αθήνας - Παράρτημα Πειραιά)

«Αστέρας Νετρονίων» (Φοιτητές Φυσικού Αθήνας)

Ομιλος 17

«Το Κλειδί του Goal» (Πανελλήνιος Μουσικός Σύλλογος)

ΣΕΙΥΓΑ (Σωματείο Εργαζομένων Ιδιωτικής Υγείας)

Επιτροπή Νέων Εργαζομένων και Ανέργων 7ου Διαμερίσματος

Παράρτημα Συνδικάτου Οικοδόμων Καισαριανής - Βύρωνα - Ζωγράφου

Ομιλος 18

«Λος Πιστολέρος» (Εργαζόμενοι σε εταιρείες Πληροφορικής)

«Αμπαλοι» (Νίκαια)

«Oranje» (Εργαζόμενοι «Interamerican» - «Anytime»)

Επιτροπή Αγώνα Εργαζομένων ΕΥΔΑΠ

Ομιλος 19

«The Daltons» (Λαϊκή Επιτροπή Καλλιθέας)

«Καρπάτοι» (Εργαζόμενοι από την Ουκρανία)

Εργαζόμενοι «Αφοί Βλάχου»

«BARISTAνοντας τους παίκτες» (Επιτροπή Νέων Συνδικάτου Επισιτισμού)

Ομιλος 20

«Mπαλαδόροι» (Σπουδαστές στο ΙΕΚ Χαλανδρίου)

Συνδικάτο Μετάλλου - Παράρτημα Θριασίου

Λαϊκή Επιτροπή Φυλής

Εργαζόμενοι «Wind»

Ομιλος 21

ΣΥΑΤ (Σύλλογος Υπαλλήλων Ασφαλιστικών Ταμείων)

«Woodcastle» (Συνδικάτο Κατεργασίας Ξύλου Αττικής)

«Metallica Πειραιά» (Συνδικάτο Μετάλλου - Παράρτημα Πειραιά)

Εργαζόμενοι σε ασφαλιστικές εταιρείες

Ομιλος 22

«Σουρεάλ Μαδρίτης» (Φοιτητες ΤΕΙ Πειραιά)

ΕΛΕΠΑ (Ενωση Λογιστών - Ελεγκτών Περιφέρειας Αττικής)

«Βραχυκύκλωμα» (Συνδικάτο Ηλεκτρολόγων νομού Αττικής)

«Το ΠΑΜΕ το Γράμμα» (Συνδικάτο Εργατοϋπαλλήλων Ταχυδρομείων - Ταχυμεταφορών Αττικής)


Κορυφή σελίδας

Τετρασέλιδα του «Ρ»
Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org