07.00 ΔΙΠΛΗ ΜΑΤΙΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΙΣ 10.00 Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12.30 ΕΠΤΑ
13.30 EUROPE
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)
17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΕΣ Ντοκιμαντέρ
19.00 ΚΛΑΣΙΚΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ: ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ ΑΓΚΑΘΑ ΚΡΙΣΤΙ
20.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
21.00 CHAMPIONS ΕΡΤ - Pre game
21.45 CHAMPIONS LEAGUE ΤΕΛΙΚΟΣ: «Ρεάλ Μαδρίτης - Ατλέτικο Μαδρίτης»
23.45 CHAMPIONS ΕΡΤ - Post game
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Γιατροί στα άκρα του κόσμου»
11.00 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (Ε)
12.00 Η ΠΟΛΗ (Ε)
13.00 DUO FINA (ΝΤΟΥΟ ΦΙΝΑ) Εκπομπή
14.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΠΕΪΛΙ (Ε)
16.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ανθρωποι της αλλαγής - Ασία»
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α2 (Ζ)
19.00 ΜΠΟΤΕΣ, ΣΠΙΡΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΥΤΕΣ ΤΕΧΝΕΣ - ΤΕΞΑΣ (Ε)
20.00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ «Η ΡΩΣΙΑ ΑΛΛΙΩΣ» (Νέα εκπομπή)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νταντά υψηλής κοινωνίας»
08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
09.00 Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
09.30 ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ
10.00 ΥΓΕΙΑ
12.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
12.30 ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙ ΚΗΠΟΙ ΤΗΣ ΟΛΙΒΙΑ
14.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΚΥΚΝΩΝ ΤΗΣ DASA MASILO
15.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ UNESCO
16.00 4 ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ
18.00 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη μου η ψεύτρα»
21.30 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΕ
06.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
08.30 JOY Τηλεοπτικό μαγκαζίνο
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΣΟΥΚΟΥ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 TV QUIZ
14.00 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ
14.45 ΤΡΩΜΕ ΜΑΖΙ Εκπομπή μαγειρικής
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γεροντοκόρος»
17.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
19.00 ΑΝΤ1 NEWS
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπακαλόγατος»
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Star Trek»
06.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση της ξανθιάς»
15.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
16.15 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε)
17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν ήταν το βιολί πουλί»
19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.00 QUIZDOM THE SHOW
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Pretty woman»
06.45 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 H TZINI KAI TO TZINI
10.40 ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ
11.10 DROP DEAD DIVA Σειρά
12.00 JENNY JENNY
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 MY LIFE
16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
17.35 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.40 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
18.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρά μας η μαμή»
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αλίκη δικτάτωρ»
06.20 STARLAND - ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκούμπι Ντου: Το μυστήριο αρχίζει»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.40 THE BIG BANG THEORY (Νέος κύκλος επεισοδίων)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 TWO AND A HALF MEN
18.50 ΡΑΝΤΕΒΟΥ! Νέα ψυχαγωγική εκπομπή
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σειρά
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντένις, ο τρομερός»