Κυριακή 22 Μάη 2016
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 23
Προγράμματα
ΠΕΜΠΤΗ 26/5
ΕΡΤ 1

06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

(08.00 και 09.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)

15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - Δελτίο για Πρόσφυγες - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή

18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Δελτίο στη Νοηματική / Δελτίο για Πρόσφυγες / ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτά, ψυχρά και ανάποδα»

20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ

20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - Δελτίο για Πρόσφυγες

22.00 ΕΡΤ FOCUS

ΕΡΤ 2

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Οι κατακτητές»

10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

10.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

11.00 ΤΑ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ΤΑ ΑΤΙΘΑΣΑ (Ε) τελευταίο

11.30 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (Ε)

12.00 Η ΠΟΛΗ (Ε)

13.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

15.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΠΕΪΛΙ Σειρά

16.00 ΛΟΓΙΚΗ ΚΙ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ (Ε) τελευταίο

17.00 Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΤΖΟΝ ΑΥΛΑΚΙΩΤΗ (Ε)

18.00 ΑΠΟΣΤΡΟΦΟΣ

19.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Σχεδιάζοντας το μέλλον»

19.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Τι στ' αλήθεια τρώμε;»

20.00 ΠΕΙΘΩ Σειρά

21.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

ΕΡΤ 3

08.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ

09.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ... (Ε)

10.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ

14.30 ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ

15.00 Ο ΦΑΡΟΣ Σειρά

16.00 ΕπιΚοινωνία

17.30 ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ «Τουρκία (Καππαδοκία)»

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.45 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

20.00 ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΙ ΕΙΧΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΠΟ ΧΑΡΤΙ Ντοκιμαντέρ

ΑΝΤ1

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΔΙΔΥΜΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ Σειρά

21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

ALPHA

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΛΟΓΩ TiViς

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά

21.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

MEGA

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.30 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.30 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ (Ε)

17.20 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ

17.40 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!

STAR

10.00 LIVE U

12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

14.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 BLIND TASTE Διαγωνισμός μαγειρικής

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Περιέχει και δελτίο στη νοηματική

17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή σειρά

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PERSON OF INTEREST Νέος κύκλος επεισοδίων

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ολυμπος έπεσε»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org