06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
(08.00 και 09.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - Δελτίο για Πρόσφυγες - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Δελτίο στη Νοηματική / Δελτίο για Πρόσφυγες / ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτά, ψυχρά και ανάποδα»
20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - Δελτίο για Πρόσφυγες
22.00 ΕΡΤ FOCUS
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Οι κατακτητές»
10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
10.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
11.00 ΤΑ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ΤΑ ΑΤΙΘΑΣΑ (Ε) τελευταίο
11.30 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (Ε)
12.00 Η ΠΟΛΗ (Ε)
13.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
15.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΠΕΪΛΙ Σειρά
16.00 ΛΟΓΙΚΗ ΚΙ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ (Ε) τελευταίο
17.00 Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΤΖΟΝ ΑΥΛΑΚΙΩΤΗ (Ε)
18.00 ΑΠΟΣΤΡΟΦΟΣ
19.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Σχεδιάζοντας το μέλλον»
19.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Τι στ' αλήθεια τρώμε;»
20.00 ΠΕΙΘΩ Σειρά
21.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
08.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
09.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ... (Ε)
10.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
14.30 ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ
15.00 Ο ΦΑΡΟΣ Σειρά
16.00 ΕπιΚοινωνία
17.30 ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ «Τουρκία (Καππαδοκία)»
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.45 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
20.00 ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΙ ΕΙΧΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΠΟ ΧΑΡΤΙ Ντοκιμαντέρ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΔΙΔΥΜΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ Σειρά
21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΛΟΓΩ TiViς
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά
21.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
12.30 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.30 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ (Ε)
17.20 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.40 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά
18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!
10.00 LIVE U
12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ
14.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 BLIND TASTE Διαγωνισμός μαγειρικής
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Περιέχει και δελτίο στη νοηματική
17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή σειρά
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PERSON OF INTEREST Νέος κύκλος επεισοδίων
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ολυμπος έπεσε»