Κυριακή 3 Απρίλη 2016
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 23
Προγράμματα
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/4
ΕΡΤ 1

06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

(08.00 και 09.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)

15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή

18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστίνα»

20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ

20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ

22.00 ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Χαμένα όνειρα»

ΕΡΤ 2

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

11.00 ΜΥΡΤΩ (Ε)

12.00 Η ΜΑΝΙΑΤΙΣΣΑ (Ε)

13.15 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

15.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΠΕΪΛΙ Σειρά

16.00 MR. SELFRIDGE (Ε)

17.00 Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ (Ε)

18.00 EUROPA LEAGUE ΕΡΤ (Ζ)

19.00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ Δ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ

21.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΜΕΓΑΛΟΥ ΜΗΚΟΥΣ (Ε)

ΕΡΤ 3

08.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ

09.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ... (Ε)

10.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

15.00 Ο ΦΑΡΟΣ

16.00 ΕπιΚοινωνία

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.45 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

20.00 BEYONCE: Η ΜΟΙΡΑ ΜΙΑΣ ΣΤΑΡ Ντοκιμαντέρ

21.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

ΑΝΤ1

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΔΙΔΥΜΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ Σειρά

21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

22.15 ΤΑΜΑΜ Σειρά

ALPHA

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΛΟΓΩ TiViς

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψηλά στον ουρανό»

MEGA

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

16.30 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ

17.20 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε) Σειρά

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύφη το 'σκασε»

STAR

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

14.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 BLIND TASTE Διαγωνισμός μαγειρικής

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή δραματική σειρά

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Colombiana»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org