Κυριακή 11 Οχτώβρη 2015
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 25
Προγράμματα
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/10
ΕΡΤ 1
Τηλ. 6066.000 - 6066.811

06.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

06.30 ΕΝΘΕΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

08.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

Στις 08.00, 09.00 και 10.00 θα μεταδίδεται 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή

18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

19.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

19.35 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ

20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ

21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ

22.00 ΕΡΤ FOCUS

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

01.35 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

02.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

03.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

04.00 ΟΝ ΕΡΤ (Ε)

ΕΡΤ 2
Τηλ. 6066.000 - 6066.811

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

08.00 ΞΕΝΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

11.00 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)

12.00 Η ΚΥΡΙΑ ΝΤΟΡΕΜΙ (Ε)

13.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)

14.30 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

15.00 DANI'S HOUSE

15.30 THIS IS MY COUNTRY «Μάλτα - Κίνα»

16.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Φαινόμενα: Ηφαίστειο Γέλοουστοουν»

17.00 ΒΙΟΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΤΟΥ ΕΜΦΥΛΙΟΥ (Ε)

18.00 EUROLEAGUE BASKET 1η αγωνιστική: «Λοκομοτίβ Κουμπαν - Παναθηναϊκός»

20.00 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ (Ε) Σειρά

20.50 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ (Ε)

22.00 ERC / ΡΑΛΙ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2015 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ (Ε)

23.00 EUROLEAGUE SHOW Αθλητική εκπομπή

ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΗΜΕΡΑΣ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.30 ΡΟΥΑ ΜΑΤ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

22.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ψεύτης»

00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

01.00 CALL & WIN

03.00 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

11.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο3»

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά

21.50 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ (Πρεμιέρα)

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τσακάλια»

01.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.15 TV MALL

04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ Καθημερινή ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (Ε)

16.30 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ

17.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.30 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ

17.40 SINGLES 2 1/2 (Ε) Σειρά

18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

22.30 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.30 SAFE SEX (Ε)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκεί που είναι η αγάπη»

03.45 HAWTHORNE Ξένη σειρά

04.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ (Ε) Τηλεπαιχνίδι

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.00 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ Σειρά

14.45 ΦΜ LIVE

16.40 HOUSE Ιατρική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή δραματική σειρά

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 ΝCIS Αστυνομική σειρά

22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πράσινο μίλι»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δολοφόνος μέσα μου»

04.15 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ (Ε) Τηλεπαιχνίδι


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org