07.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 EUROPE Εκπομπή
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)
17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
19.00 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ (Ε) Ξένη σειρά
20.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟΥ (Ε) Σειρά
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι απέγινε η Ελι»
24.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Holy motors»
02.30 EUROPE (Ε)
04.30 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ (Ε)
05.45 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
06.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
08.00 ΞΕΝΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
11.00 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)
17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΦΤΩΧΕΙΑΣ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ
12.00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε) «17 Οκτωβρίου: Διεθνής Ημέρα για τη φτώχεια»
17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΦΤΩΧΕΙΑΣ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ
12.30 ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΖΩΗ (Ε) «Η ζωή είναι καλύτερη»
13.00 ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε) «Βασίλης Αυλωνίτης»
13.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αριστείδης και τα κορίτσια του»
15.00 HANDBALL PREMIER 5η Αγων.: «ΠΑΟΚ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ» (Ζ)
17.00 ΖΗΤΩ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Ε)
18.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
19.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε)
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ
20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Τα παιδιά του Ολοκαυτώματος»
21.00 ΑΚΥΒΕΡΝΗΤΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ (Ε) Σειρά
23.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΗΜΕΡΑΣ
06.00 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
07.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
08.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
10.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θόδωρος και το δίκαννο»
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 TV QUIZ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Rango»
16.15 ΤΡΩΜΕ ΜΑΖΙ Εκπομπή μαγειρικής
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.15 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 G TECH TRENDS Εκπομπή τεχνολογίας
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα κορίτσι για δύο»
20.00 ΑΝΤ1 NEWS
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαριχουάνα στοπ»
23.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01.00 CALL & WIN
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The ladies man»
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
07.00 TV MALL
09.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην υπηρεσία της... Σάρας!»
15.15 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε)
16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακρυκωσταίοι και Κοντογιώργηδες»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάρμαντιουκ»
22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη στα άκρα»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρδιές του φθινοπώρου»
03.00 TV MALL
04.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε) Σειρά
04.30 LOL Σειρά
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
11.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
12.00 JENNY JENNY
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεν θέλω να γίνω εκατομμυριούχος»
16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.50 MY LIFE
17.50 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)
18.40 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
24.00 L.A.P.D. (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος στον παράδεισο»
03.00 THE KILLING Σειρά
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.15 STARLAND - ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ταξίδια του Γκιούλιβερ»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 THE BIG BANG THEORY Σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 HART OF DIXIE Σειρά
18.50 TWΟ AND A HALF MEN Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αστερίξ στους Ολυμπιακούς Αγώνες»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American Pie: Τρελές, τρελές διακοπές» Α' τηλεοπτική προβολή
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσια για καλοπέραση»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος εξ αμελείας»