06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.15 MERLIN Σειρά
11.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 KARADAYI Σειρά
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ναυαγός»
01.15 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
02.15 ΛΟΛΑ (Ε) Κωμική σειρά
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER Σειρά
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: «Η λέσχη του Μίκυ», «Σοφία, η πριγκίπισσα», «Η μπουτίκ της Μίνι»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA (Ε)
16.00 MR BEAN Κωμική σειρά
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο2»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 REVENGE Σειρά
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ιταλίδα απ' την Κυψέλη»
23.15 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (E)
00.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
11.00 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)
12.00 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.30 UNFORGETTABLE Σειρά
01.30 COMMUNITY Σειρά
02.00 FANTASY ISLAND Σειρά
03.00 KINGDOM HOSPITAL Ξένη σειρά
04.00 UNFORGETTABLE Σειρά
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers», «Scooby-Doo Mystery Incorporated»
08.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
09.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ON THE ROAD (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Καθημερινή εκπομπή
16.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.00 THE MENTALIST Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί»
01.00 LAW AND ORDER: L.A. Αστυνομική σειρά
02.00 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.00 LIFE Σειρά
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωή σε σταυροδρόμι» Α' τηλεοπτική προβολή