06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.15 MERLIN Σειρά
11.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Σειρά
22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
23.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
00.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01.30 SUPER GAME Θυρίδα τηλεπώλησης
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER Σειρά
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: «Η λέσχη του Μίκυ», «Σοφία, η πριγκίπισσα», «Η μπουτίκ της Μίνι»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 MR BEAN Κωμική σειρά
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ψώνιο»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 REVENGE Σειρά
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
22.30 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (E)
23.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
00.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
02.45 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
04.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
11.00 FOOD AND THE CITY (Ε)
12.00 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.30 UNFORGETTABLE Σειρά
01.30 COMMUNITY Σειρά
02.00 FANTASY ISLAND Σειρά
03.00 KINGDOM HOSPITAL Ξένη σειρά
04.00 UNFORGETTABLE Σειρά
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers», «Scooby-Doo Mystery Incorporated»
08.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
09.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ON THE ROAD (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε) Ξένη σειρά
13.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εθελοντής στον έρωτα»
15.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φανταρίνες»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.40 KUZEY GUNEY Δραματική σειρά
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.00 THE MENTALIST Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην σπρώχνεις έρχομαι»
00.15 LAW AND ORDER: L.A. Αστυνομική σειρά
01.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.15 LIFE Σειρά
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε βλέπω 3»