06.10 Ω, ΓΛΥΚΥ ΜΟΥ ΕΑΡ (Ε)
07.30 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
08.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δέκα εντολές»
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Ο ΕΠΙΤΑΦΙΟΣ
21.15 Ο ΙΗΣΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΖΑΡΕΤ Μίνι σειρά (Ε' μέρος)
22.45 Η ΒΙΒΛΟΣ Μίνι σειρά (Ε' μέρος)
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κραυγή στο σκοτάδι»
00.30 ΓΙΑ ΤΗ ΣΜΥΡΝΗ: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Συναυλία
04.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
05.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναστενάζουν οι πενιές»
09.15 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
11.15 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
14.00 ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΙΩΣΗΦ Μίνι σειρά
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εμποράκος»
17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΑ ΠΑΘΗ Μίνι σειρά (Β' μέρος)
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξεριζωμένη γενιά»
01.15 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε) Σειρά
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.30 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαραββάς»
09.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικρές κυρίες»
11.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αγάπη θέλει το χρόνο της»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία της Μπρουκ Ελισον»
16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνήγι της ευτυχίας»
19.10 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άθλιοι»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαραββάς»
03.15 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ
04.15 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)
05.15 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 MERCΥ Ιατρική δραματική σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι, ο Τρυποκάρυδος», «Οι περιπέτειες των Τομ & Τζέρι», «Μάγια η μέλισσα», «Slugterra», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Ben and Holly», «Tree Fu Tom», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Το ημερολόγιο της Barbie» (Β' μέρος), «Bugs Bunny»
12.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκούμπι Ντου, πού είναι η μούμια;»
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκός Νοέμβρης»
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπάρτακος»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή μετά»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αδελφή μου κι εγώ»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλεύς των βασιλέων»