Κυριακή 9 Φλεβάρη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 14
ΠΟΛΙΤΙΚΗ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ

Αθηναίων: Σοφιανός Νίκος, μέλος του Πολιτικού Γραφείου της Κεντρικής Επιτροπής του ΚΚΕ, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Αθηναίων.

Βύρωνα: Πάλμος Παναγιώτης, συνταξιούχος της ΔΕΗ, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Βύρωνα.

Γαλατσίου: Χαραλαμπίδης Γρηγόρης, εκτελωνιστής, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Γαλατσίου.

Δάφνης - Υμηττού: Τόλια Ναυσικά, συνταξιούχος.

Ζωγράφου: Καραβίδας Ανδρέας, φυσιοθεραπευτής, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Ζωγράφου.

Ηλιούπολης: Τσατσούλη Τασία, βρεφονηπιοκόμος, μέλος της Κεντρικής Επιτροπής του ΚΚΕ, δημοτική σύμβουλος Δήμου Ηλιούπολης.

Καισαριανής: Σταμέλος Ηλίας, συνταξιούχος της ΔΕΗ, μέλος του Εργατικού Τμήματος της ΚΕ του ΚΚΕ, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Καισαριανής.

Ν. Φιλαδέλφεια - Ν. Χαλκηδόνα: Γκούμα Δανάη, πολιτικός μηχανικός, δημοτική σύμβουλος Δήμου Ν. Φιλαδέλφειας - Ν. Χαλκηδόνας.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

Αγ. Δημητρίου: Δήμου Γιώτα, ιδιωτική υπάλληλος, δημοτική σύμβουλος Δήμου Αγ. Δημητρίου.

Αλίμου: Καμαρινού Κυριακή, δασκάλα Ειδικής Αγωγής, διδάκτωρ Κοινωνικών Επιστημών, πρόεδρος του Συλλόγου Δασκάλων Αργυρούπολης - Ελληνικού - Αλίμου «Θουκυδίδης».

Βάρης - Βούλας - Βουλιαγμένης: Πασακυριάκος Κωνσταντίνος, δημοσιογράφος, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Βάρης - Βούλας - Βουλιαγμένης.

Γλυφάδας: Τάσσος Σταύρος, ερευνητής στο Γεωδυναμικό Ινστιτούτο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών, πρόεδρος της Ελληνικής Επιτροπής για τη Διεθνή Υφεση και Ειρήνη (ΕΕΔΥΕ), δημοτικός σύμβουλος Δήμου Γλυφάδας.

Ελληνικού - Αργυρούπολης: Λιάππης Θεόδωρος, γυμναστής, υπεύθυνος του Τμήματος Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού της ΚΕ του ΚΚΕ, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Ελληνικού - Αργυρούπολης.

Καλλιθέας: Δημόπουλος Βασίλης, δικηγόρος, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Καλλιθέας.

Μοσχάτου - Ταύρου: Κυριαζίδης Παναγιώτης, συνταξιούχος ξενοδοχοϋπάλληλος, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Μοσχάτου - Ταύρου.

Νέας Σμύρνης: Βρεττός Αγγελος, μέλος Διοικητικού Συμβουλίου του Δικηγορικού Συλλόγου Αθηνών (ΔΣΑ), δημοτικός σύμβουλος Δήμου Ν. Σμύρνης.

Παλαιού Φαλήρου: Παπαγεωργίου Νίκος, πρόεδρος Συνδικάτου Επισιτισμού - Τουρισμού - Ξενοδοχείων Αττικής, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Π. Φαλήρου.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

Αγ. Παρασκευής: Γκιζιώτης Ανδρέας, εκπαιδευτικός, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Αγ. Παρασκευής.

Αμαρουσίου: Φωτόπουλος Θανάσης, μέλος Διοικητικού Συμβουλίου του Σωματείου Λιθογράφων.

Βριλησσίων: Βήττος Βασίλης, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου του Εργατικού Κέντρου Αθήνας (ΕΚΑ), μέλος Διοικητικού Συμβουλίου του Σωματείου Ταχυδρόμων Αθήνας, πρόεδρος κλαδικού Σωματείου Ταχυδρόμων Ταχυμεταφορών (ΣΕΤΤΑ), δημοτικός σύμβουλος Δήμου Βριλησσίων.

Ν. Ηρακλείου: Λυκούρας Βασίλειος, καθηγητής, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Ν. Ηρακλείου.

Κηφισιάς - Ν. Ερυθραίας - Εκάλης: Σφαντός Νίκος, επαγγελματοβιοτέχνης, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου της Ομοσπονδίας Καθαριστηρίων, πρόεδρος της Ενωσης Ιδιοκτητών Καθαριστηρίων Αθήνας «Η Αναγέννηση», δημοτικός σύμβουλος Δήμου Κηφισιάς - Ν. Ερυθραίας - Εκάλης.

Λυκόβρυσης - Πεύκης: Ασβεστάς Παναγιώτης, συνταξιούχος, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Λυκόβρυσης - Πεύκης.

Μεταμόρφωσης: Πετάσης Μανώλης, ελεύθερος επαγγελματίας, ασφαλιστής.

Νέας Ιωνίας: Τσουκαλάς Παναγιώτης, συνταξιούχος του ΟΤΕ, δημοτικός σύμβουλος του Δήμου Ν. Ιωνίας.

Παπάγου - Χολαργού: Ρεμούνδος Γιώργος, πολιτικός μηχανικός, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Παπάγου - Χολαργού.

Πεντέλης - Μελισσίων: Καρατζής Αναστάσιος, έμπορος, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Πεντέλης - Μελισσίων.

Φιλοθέης - Ψυχικού: Καβαλάρης Ιωάννης, φαρμακοποιός, μέλος Διοικητικού Συμβουλίου του Φαρμακευτικού Συλλόγου Αθήνας, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Φιλοθέης - Ψυχικού.

Χαλανδρίου: Καρατζά Λούλα, δημοσιογράφος, δημοτική σύμβουλος Δήμου Χαλανδρίου.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

Αγ. Βαρβάρας: Καρανάσιου Ελένη, εργαζόμενη στον Οργανισμό Σχολικών Κτιρίων (ΟΣΚ), δημοτική σύμβουλος Δήμου Αγ. Βαρβάρας.

Αγ. Αναργύρων - Καματερού: Κατσαντώνης Δημήτρης, μέλος Διοικητικού Συμβουλίου κλαδικού Σωματείου Ταχυδρόμων Ταχυμεταφορών, μέλος Διοικητικού Συμβουλίου του Σωματείου Ταχυδρόμων Αθήνας, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Αγ. Αναργύρων - Καματερού.

Αιγάλεω: Δάγκα Βιβή, κοινωνική λειτουργός, μέλος του Γραφείου του Κεντρικού Συμβουλίου της ΚΝΕ.

Ιλίου: Τσίτσου Σταυρούλα, οδοντίατρος, δημοτική σύμβουλος Δήμου Ιλίου.

Περιστερίου: Τιμπλαλέξης Γρηγόρης, δικηγόρος, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Περιστερίου.

Πετρούπολης: Σίμος Βαγγέλης, φιλόλογος, αντιδήμαρχος Δήμου Πετρούπολης.

Χαϊδαρίου: Σελέκος Μιχάλης, εργαζόμενος στο Νοσοκομείο «Αγ. Σάββας», δημοτικός σύμβουλος Δήμου Χαϊδαρίου.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Αχαρνών: Τοπαλλιανίδης Βασίλειος, μέλος Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γιατρών ΕΟΠΥΥ, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Αχαρνών.

Διονύσου: Σώκου Ζωή, συνταξιούχος φαρμακοϋπάλληλος, δημοτική σύμβουλος Δήμου Διονύσου.

Κρωπίας: Ρεμπάπης Βαγγέλης, γεωλόγος, μέλος του Κεντρικού Συμβουλίου της ΚΝΕ, δημοτικός σύμβουλος.

Λαυρεωτικής: Παμφίλης Αποστόλης, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Επαγγελματιών - Βιοτεχνών Λαυρίου, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Λαυρεωτικής.

Μαρκοπούλου - Μεσογαίας: Συλελόγλου Ανδρέας, οικονομολόγος, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Μαρκοπούλου - Μεσογαίας.

Παιανίας: Φιλιούσης Κωνσταντίνος, συνταξιούχος, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Παιανίας.

Παλλήνης: Γαβράς Νικόλαος, συνταξιούχος, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Παλλήνης.

Ραφήνας - Πικερμίου: Τσαλαπατάνης Χρήστος, άνεργος, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Ραφήνας - Πικερμίου.

Σαρωνικού: Μπιθημήτρης Γιώργος, διδάκτωρ Κοινωνικής Πολιτικής του Παντείου Πανεπιστημίου, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Σαρωνικού.

Σπάτων - Αρτέμιδας: Δάρδαλης Νίκος, εκπαιδευτικός, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου της Ομοσπονδίας Λειτουργών Μέσης Εκπαίδευσης (ΟΛΜΕ).

Ωρωπού: Χασιώτης Μιχάλης, λογιστής, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Λογιστών, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Ωρωπού.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Ασπροπύργου: Μπακάλης Δημήτρης, εργάτης Μετάλλου, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Ασπροπύργου.

Ελευσίνας: Βαρδαβάκης Μανώλης, νοσηλευτής, μέλος Διοικητικού Συμβουλίου της ΠΟΕΔΗΝ, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Ελευσίνας.

Μάνδρας - Ειδυλλίας: Θεοδώρου Χαράλαμπος, καθηγητής Ξένων Γλωσσών.

Μεγάρων: Χοροζάνης Αντώνης, συνταξιούχος μεταλλεργάτης, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Μεγάρων.

Φυλής: Τσουμπρής Δημήτρης, συνταξιούχος μεταλλεργάτης, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Φυλής.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

Πειραιά: Παντελάκη Ελπίδα, μέλος της Κεντρικής Επιτροπής του ΚΚΕ, δημοτική σύμβουλος Δήμου Πειραιά.

Κερατσινίου - Δραπετσώνας: Πατίδης Ηλίας, εκπαιδευτικός, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου της Ομοσπονδίας Λειτουργών Μέσης Εκπαίδευσης (ΟΛΜΕ), δημοτικός σύμβουλος Δήμου Κερατσινίου - Δραπετσώνας.

Κορυδαλλού: Παπουτσιδάκη Ελευθερία, οδοντίατρος, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Οδοντιάτρων Πειραιά, δημοτική σύμβουλος Δήμου Κορυδαλλού.

Νίκαιας - Αγ. Ι. Ρέντη: Μπενετάτος Στέλιος, καθηγητής, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Νίκαιας - Αγ. Ι. Ρέντη.

Περάματος: Ζύμαρη Αθηνά, δημοσιογράφος, δημοτική σύμβουλος Δήμου Περάματος.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΗΣΩΝ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ

Αίγινας: Κοττάκης Γιώργος, αυτοαπασχολούμενος.

Σαλαμίνας: Βλάχος Γιάννης, μεταλλεργάτης, γραμματέας του Συνδικάτου Μετάλλου Πειραιά.


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org