06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.50 TV QUIZ
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 TV QUIZ
16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ - HOTEL EDITION (Ε)
22.15 THE BIGGEST GAME SHOW IN THE WORLD (Ε) Ψυχαγωγική εκπομπή
23.45 Η ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΞΑΝΑΡΧΕΤΑΙ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πορφυρός λόφος» Α' τηλεοπτική προβολή
03.30 ARMY WINES Σειρά
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ (Ε) Σειρά
06.50 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε) Σειρά
10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.00 AVENIDA BRASIL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ (Εορταστικό)
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! Ψυχαγωγική εκπομπή
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φήμες λένε...»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τριλογία του κόσμου: Το αστέρι του Βορρά»
01.15 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Σειρά
02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.15 STRONG MEDICINE Σειρά
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)
05.45 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
17.50 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.50 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τερατόσπιτο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε Κιντ: Η νέα γενιά»
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ώρα της αποκάλυψης: Παγκόσμιος πόλεμος»
03.30 ΑΝΤΗΟΝΥ BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade Metal Fury»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΙΛΑ
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κατάρα του δαχτυλιδιού»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινή δύναμη»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα άδυτα της Γης»