06.00 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
07.00 BLIND DATE Σειρά
08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο4»
12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κακά κορίτσια»
16.00 WIPE OUT (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Δραματική σειρά (Πρεμιέρα)
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «30άρης από σπίτι»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Genova»
03.10 ENTOURAGE Κωμική σειρά
04.10 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Δραματική σειρά
05.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 MACGAYVER Σειρά
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 FRASIER
11.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
12.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?
15.00 30' MEALS
16.00 MR BEAN Ξένη σειρά
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασικά καλησπέρα σας»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 MR BEAN Σειρά
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνήγι των μαγισσών»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή ομηρία»
01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 CSI MAΙMI Αστυνομική σειρά
03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Βίπο, το ιπτάμενο σκυλάκι», «Καγιού», «Σάλι Μπόλιγουντ», «Η Μία κι εγώ», «Slugterra», «Κώδικας Λυόκο»
13.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγώ ο κατάσκοπος»
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 L.A.P.D. (E)
17.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
19.00 ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Tourist» Α' τηλεοπτική μετάδοση
23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρώην και ο επόμενος»
03.30 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff Girls Z», «Mucha Lucha», «Polly Pocket», «Τόμας, το τρενάκι», «Οι περιπέτειες των Τομ και Τζέρι», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Μάγια, η μέλισσα», «Tree Fu Tom», «Lazy town», «Littlest Petshop», «Η λαμπερή ζωή της Μπάρμπι», «The Garfield Show», «Angry Birds», «Scooby - Doo! Mystery Incorporated», «Max Steel», «Transformers Prime», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παρέα με ένα πάντα»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.15 THE BIG BANG THEORY Σειρά
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παντρεμένος με τη μαφία»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Τρώει Story 30 χρόνια τώρα!»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φλεγόμενη γη»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρωτάρης της χρονιάς»