08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε)
11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Γαρδένια»
12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
16.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
18.30 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά
19.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Κίμων Αξαόπουλος»
21.00 ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΣΗΜΑΔΙΑ Ξένη σειρά
22.00 ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ Ξένη σειρά
23.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ
24.00 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ (Ε) Ξένη σειρά
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
01.00 ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΣΗΜΑΔΙΑ (Ε) Ξένη σειρά
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ Ξένη σειρά (Ε)
04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
06.15 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε)
07.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)
07.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 FTHIS TV
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 KARADAYI Δραματική σειρά
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ Ξένη σειρά
22.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
23.00 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)
24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή
01.00 CRIMINAL MINDS Σειρά
02.00 EZEL Σειρά
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΓΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)
06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ Σειρά
07.00 MACGYVER Σειρά
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.10 AMERICAN IDOL
11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ (Best of) Ψυχαγωγική εκπομπή
15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 LA PATRONA Σειρά
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 AVENIDA BRASIL Σειρά
21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαμμένο πέπλο»
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.30 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά
03.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)
17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε) Σειρά
19.00 FATMAGUL Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) Σειρά
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά
23.40 JUSTIFIED
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
02.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.20 ΦΜ LIVE (Ε)
08.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Gormiti: Η φύση αντεπιτίθεται», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες»
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ου φονεύσεις»
00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά
01.15 THE VAMPIRE DIARIES Σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό μυστικό»