Σάββατο 22 Δεκέμβρη 2012 - Κυριακή 23 Δεκέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 12
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/12
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΚΑΛΛΙΤΖΑΡΟΔΟΥΛΕΙΕΣ

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

10.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ

11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

13.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)

14.00 ΑΡΘΟΥΡ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

15.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

15.40 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

16.00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ

16.30 ΣΑΡΛΩ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ

17.00 ΤΡΟΦΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Ντοκιμαντέρ

18.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε) Σειρά

19.00 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΦΩΣ Ντοκιμαντέρ

20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

20.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Χαμπής Τσαγγάρης (χαράκτης)»

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γύρνα πίσω»

23.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ «Ιχνηλατώντας μια σύγχρονη Γαλιλαία»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 CHAMPIONS LEAGUE Ανασκόπηση

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 136 Καθημερινό μαγκαζίνο

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 EUROLEAGUE ΜΠΑΣΚΕΤ Αγώνας

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Solomon Kane»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

08.30 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΚΑΤΑΛΥΤΗΣ

19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστροναύτες για δέσιμο»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

01.30 ΔΕΙΚΤΗΣ ΕΥΦΥΪΑΣ ΥΨΗΛΟΣ

02.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ADANALI

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ

22.30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ

23.15 ΤΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΣ ΜΟΥ Σειρά

00.15 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.30 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

06.30 THE KING OF QUEENS

07.15 BABALOU (Ε)

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

10.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

10.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ (Εορταστικό) Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξωτικό των Χριστουγέννων»

23.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Σειρά

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.45 FASHION FEVER

04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

17.50 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 MASTERCHEF

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «North: Ζητούνται γονείς»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε)

03.15 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

04.15 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TRUST ME Δραματική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby looney tunes», «Tom and Jerry kids», «Τόμας, το τρενάκι», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου»

09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Teen Titans: Περιπέτειες στο Τόκιο»

11.00 BUGS BUNNY Παιδική σειρά

11.30 FLORICIENTA Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ενημερωτική - ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Περιέχει δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα

17.50 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οδύσσεια»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «D-TOX»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά του δράκου»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org