Κυριακή 16 Δεκέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ 17/12
ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΨΕΜΑΤΑ ΚΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΤΣΙ ΛΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

10.00 ΗΠΕΙΡΟΣ, ΑΡΧΕΓΟΝΟΣ ΕΛΛΑΣ (Ε)

11.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (Ε)

12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε) «Ουγκάντα: Το ποδήλατο-ταξί ως μέσο μεταφοράς»

14.00 ΑΡΘΟΥΡ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

16.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΟΤΑ «Αναψυκτικά»

18.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ - Α' ΚΥΚΛΟΣ

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΤΕΙΧΟΥΣ

19.00 ΕΝΑΣ ΟΚΤΩΒΡΗΣ... 72 ΧΡΟΝΩΒ (Α' και Β' μέρος)

20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ - Α' ΚΥΚΛΟΣ

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΤΕΙΧΟΥΣ

20.30 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ «Χέρτα Μίλερ»

21.30 FAREWELL COMRADES

22.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΡΑΧΙΒ

ΑΡΑΒΙΚΗ ΑΝΟΙΞΗ - ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ

23.30 ΓΑΖΑ - ΣΝΤΕΡΟΤ

00.00 ΕΞΑΝΤΑΣ «Καλοκαιρινή βροχή στη Γάζα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ

17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 136 Νέα εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ Σειρά εποχής

23.00 NETWeek

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 NETWeek (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (E)

08.30 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ «Σαλάτες»

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ

19.00 ΣΤΑΝΙΣΛΑΦΣΚΙ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ασύλληπτο κορόιδο»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε) «Κάμπελ (1931)»

23.10 ΔΙΑΛΟΓΟΣ

23.45 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

00.30 ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΥΠΟ ΕΡΕΥΝΑ

01.30 ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

02.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΣΤΑΝΙΣΛΑΦΣΚΙ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ADANALI Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά

22.30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ Νεανική κωμική σειρά

23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Σατιρική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ Μπάχαλο Φέτος Σατιρική εκπομπή

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

05.00 PROJECT RUNWAY

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

06.30 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.15 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ (Ε)

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

10.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

10.30 STARS SYSTEM (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα συναντήσεις έναν ψηλό μελαχρινό άντρα» Α' τηλεοπτική προβολή

23.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Αστυνομική σειρά

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 H NTANTA (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ Σειρά

17.50 SILA Σειρά

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 MASTERCHEF Διαγωνισμός μαγειρικής

24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Ενημερωτική εκπομπή

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμαρτωλή γοητεία»

03.45 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.45 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

05.15 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TRUST ME Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 ROYAL PAINS Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος σαμουράι»

01.00 FRINGE Σειρά

02.00 NUMB3RS Δραματική σειρά μυστηρίου

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δύο ατσίδες»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org