08.00 Ο κ. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ (Ε)
08.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)
09.00 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)
10.00 ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΠΑΝΤΟΥ ΜΗΤΡΑ ΓΗ (Ε)
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)
12.00 ΚΑΡΜΑΝΙΟΛΟΙ, ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ (Ε)
12.30 ΙΚΑΡΙΑ, Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ 1912 (Ε)
13.00 ΜΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ (Ε)
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)
16.00 CHANGES (Ε)
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)
17.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
17.15 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ: ΧΟΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ «01.7.1969-31.12.1969»
ΦΤΩΧΕΙΑ-ΚΡΙΣΗ-ΕΛΠΙΔΑ
ΚΡΙΣΗ, ΓΙΑΤΙ;
18.00 DOCVILLE (Ε)
18.50 ΓΙΑΤΙ;
19.00 ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε)
19.50 ΓΙΑΤΙ;
20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART Νέος κύκλος εκπομπών
20.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ (Ε) «Με την κιμωλία στο χέρι»
21.15 ΓΙΑΤΙ;
21.20 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ: ΤΑ ΕΡΕΙΠΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
21.30 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε) «Κλέβοντας από τους φτωχούς»
22.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΕ ΜΑΡΣΑΛ (Ε)
23.30 ΓΙΑΤΙ;
23.35 WESTBOUND
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντονία»
01.15 ΓΙΑΤΙ;
01.20 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
02.20 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ «Νησιά Μασκαρίν»
17.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (Ε) «Σαρδηνία»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ
19.00 ΤΑΪΛΑΝΔΗ: ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΡΙΝΓΚ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ
20.00 SPORT NET Αθλητική εκπομπή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ Σειρά εποχής
23.00 NETWeek
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 NETWeek (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το διάφανο δέρμα»
07.30 BALKAN EXPRESS (E)
08.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ
12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
14.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή
16.45 ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.30 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Μπαλόνια ζεστού αέρα»
18.30 ΔΙΑΚΟΠΕΣ
19.00 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο αηδόνι»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ
23.10 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
23.45 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
00.30 ΑΝΑΣΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΩΤΙΑ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥ ΣΟΜ
01.30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ;
02.00 Α ΛΑ ΚΑΡΤ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
06.00 ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε)
06.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ (Ε)
06.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
11.50 SUPER GAME
12.00 ASI
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 SUPER GAME
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 FTHIS TV
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά
22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Σατιρική εκπομπή
24.00 OLA 13 Σατιρική εκπομπή
01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
05.00 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε) Σειρά
06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)
08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ
09.30 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)
10.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ Εκπομπή γαστρονομίας
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών: οι δύο πύργοι»
00.30 CSI, LAS VEGAS Σειρά
01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 H NTANTA (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
18.00 SILA Σειρά
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)
22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Ενημερωτική εκπομπή
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 L.A.P.D. Σειρά
02.30 MASTERCHEF (Ε)
03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 CHUCK Κωμική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά
10.50 MERCY Ιατρική σειρά
11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΦΜ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτό που θέλουν οι γυναίκες»
00.45 FRINGE Σειρά
01.45 NUMBERS Δραματική σειρά μυστηρίου
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρουαζιέρα στην άκρη του τρόμου»