07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Κάρυστος» (Μέρος γ')
08.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Η γιατρός Εύα» (5ο)
09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Τσε, επικό άσμα στην τρυφερότητα»
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ και ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Ν. Καραγιάννη - Κορτιζας - Μάτζιος
17.05 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Μια παλιά ιστορία, Ψυρρή»
18.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Με δύναμη από την Κηφισιά»
20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη σε σημαντικούς ανθρώπους της τέχνης που δεν είναι πια κοντά μας. Με την Σοφία Αδαμίδου. Εκπομπή αφιερωμένη στον Μ. Βολανάκη
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό ελληνικό τραγούδι και τους δημιουργούς του. Με τον Πάρη Μήτσου
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
08.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (Ε)
08.30 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ
09.00 ΑΡΘΟΥΡ
09.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)
10.00 ΑΠΟΣΤΡΟΦΟΣ
10.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12.00 Η ΛΥΓΕΡΗ (Ε)
13.00 ΚΟΥΚΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ (Ε)
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
17.00 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)
18.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΙ
19.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ (Ε)
20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
21.00 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για τις γυναίκες»
24.00 WRC ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ Γερμανία
00.30 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ
01.30 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (Ε)
02.30 ΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΤΗΣ ΒΙΑΣ
07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ (Ε)
11.00 ΜΕΤΑ-ΜΟΥΣΕΙΟ (Ε) «Μουσείο τηλεπικοινωνιών του ΟΤΕ»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ
17.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Οι χιμπαντζήδες της Τανγανίκα»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΜΟΝΑ-ΖΥΓΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ (Ε)
20.00 ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) «Αλέξανδρος Τομπάζης»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩ
07.30 ΑΛΙΚΟΡΗ, Η ΞΕΧΑΣΜΕΝΗ ΓΟΡΓΟΝΑ
08.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)
11.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
12.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
15.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
18.00 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δοσατζήδες»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ
23.10 ΣΤΑΝΙΣΛΑΦΣΚΙ
24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
00.30 CINEMANIA (Ε)
01.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΣΤΑΝΙΣΛΑΦΣΚΙ (Ε)
04.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ
12.00 STARFISH Δραματική σειρά
12.50 SUPER GAME
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 SUPER GAME
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
18.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FTHIS TV (E)
22.00 ASI Δραματική σειρά τουρκικής παραγωγής
23.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
24.00 OLA 12 HOT
01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ
03.10 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
06.15 MACGYVER
07.45 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
09.45 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
10.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
11.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
14.00 KITCHEN NIGHTMARES USA
15.00 JAMIE'S FOOD REVOLUTION
16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ
18.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ (Ε)
21.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ Σειρά
22.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
23.45 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε) Σειρά
00.45 CSI, LAS VEGAS
01.45 JUDGING AMY Σειρά
02.45 FASHION FEVER
03.45 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 SILA (E)
13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 SINGLES 2 1/2 (Ε)
19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SILA Σειρά
22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.10 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
01.30 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)
02.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE
06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic Force», «Power Rangers operation overdrive», «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Baby Looney Tunes», «Tom and Jerry kids», «Tutenstein: Η μικρή μούμια», «Η Λεγεώνα των υπερηρώων», «Batman: Οι νέες περιπέτειες», «Ben 10», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Pichi Pichi Pitch»
12.30 ΖΙΝΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 FLORICIENTA Σειρά
16.00 PRIVILEGED Σειρά
16.50 THE BIG BANG THEORY
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Αστυνομική σειρά
18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά μυστηρίου
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFE Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χρησμός της πεταλούδας»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς αντάλλαγμα»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηλιακή καταιγίδα»