07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο γάμος του Μπάρμπα Γιώργου»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι άγριοι κύκνοι»
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά (4ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
18.20 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Κοπέλια» (2ο)
22.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Ουζμπεκιστάν»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
06.00 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ
06.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
07.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ «Οι άστεγοι των Αθηνών»
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΥΝΟΛΑ ΕΡΤ (Ε) «Λάχανα και χάχανα»
12.15 THE OLYMPIANS: ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ (Ε' μέρος)
13.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μέρα του αετού»
16.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ: Ολυμπιακά ρεκόρ
17.40 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
20.00 GREEKTOWN «Αστόρια»
21.00 ROAD TO GLORY: SWIMMING AND DIVING (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεόσταλτος»
23.45 49ο ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση
24.00 ΟΤΑΝ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΟΙ ΘΕΟΙ - ΕΙΚΟΣΙ ΧΡΟΝΙΑ (Μ)
Το Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική θα μεταδοθεί από το Web TV
06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΝΕΤ στις 10
11.00 ΕΠΙΓΕΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ ΥΠΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ (Ε) «Αλάσκα»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απίθανη περιπέτεια της Σάρπεϊ»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε)
17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΙ (E)
19.00 103,7 ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ «Ηλίας Ανδριόπουλος»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)
23.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ήσυχος Αμερικανός»
07.00 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ - ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
11.00 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ (Ε)
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ «Μεταγγίτσι Χαλκιδικής»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ «Φρούτα του θέρους»
14.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε) «Στο χορό - Ο πρωτοχορευτής σε τέσσερις πράξεις»
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε) «Παλιοί Πόροι Πιερίας»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)
18.00 BALKAN EXPRESS
19.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
19.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γάμος α λα ελληνικά»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μονομαχία κατασκόπων»
00.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
01.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
03.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)
04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
08.00 GREEK
09.00 UGLY BETTY
10.00 ARMY WINES
11.00 DESPERATE HOUSEWIVES
12.00 PRIVATE PRACTICE Ιατρική σειρά
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Bebe's kids»
14.50 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «G.I.Joe: η γέννηση της κόμπρα»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία βλάβη»
01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Τηλεπαιχνίδι
03.30 CASTLE
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 MOBILE FUN
05.20 UNITED STATES OF TARA
06.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
08.00 MacGayver Σειρά περιπέτειας
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 OLIVER'S TWIST
15.15 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.10 EVERYBODY LOVES RAYMONT Σειρά
18.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.55 ΤΟ spirto.net ΠΥΡΟΔΟΤΕΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ Πολιτιστικό μαγκαζίνο
20.00 OLIVER'S TWIST Εκπομπή μαγειρικής
21.00 CHART* SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε) Μουσική εκπομπή
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γυναίκες της ζωής μου»
02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γυναίκες της ζωής μου»
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
08.30 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
09.45 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
11.00 BIG BANG (Ε)
11.30 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
13.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 L.A.P.D. Σειρά
15.50 ΚΟΥΚΛΕΣ (Ε)
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 JUNIOR MASTERCHEF (Ε)
18.10 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 MINUTE TO WIN IT (Ε) Τηλεπαιχνίδι
22.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
23.50 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ (Ε)
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΙΧΝΗ (Ε)
02.00 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
03.30 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic force», «Power Rangers operation overdrave» «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Peppa, Το γουρουνάκι», «Polly pocket», «Lazy town», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Jewelpet», «Teens days», «Μπομπ, ο Σφουγγαράκης», «Gormiti-Neorganic», «Generator Rex», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Maverick»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΕΡ Σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bank Bang»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Control»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ωρολογιακή βόμβα»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακάβριοι εισβολείς»
04.45 CHUCK Σειρά