Κυριακή 15 Ιούλη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/7
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μόγλης»

07.50 ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

08.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες του σκύλου Τσίβιλ (6ο)

09.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με τους Σάββα Σιάτρα, Γιώργο Δάμο

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το Μανώλη Μητσιά

17.00 ΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ Ξένη σειρά (7ο)

18.10 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Μια διαδρομή στο χώρο του βιβλίου, με την Αννεκε Ιωαννάτου

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατά φαντασίαν ασθενής» (1ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με την Ελλη Πασπαλά

22.20 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Why»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ ΣΚΙΑΧΤΡΟΥ (Ε)

08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΛΙΝ (Ε)

09.00 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ

10.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360'

12.00 ΤΟ ΛΕΜΟΝΟΔΑΣΟΣ (Ε)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

13.00 ΚΟΥΚΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ

14.00 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε) Παιδική εκπομπή

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

17.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ (Ε)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

18.00 ΕΥΡΗΚΑ 2 (Ε)

19.00 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ «Νευρολογικές παθήσεις»

20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)

21.00 ROAD TO GLORY: THE SPRINTERS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος της νύφης»

00.10 49ο ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ (Μ)

00.30 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ - ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ (Ε) «Μαριονέτα» - «Μονή σειρά μαργαριτάρια»

01.30 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)

Το Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική θα μεταδοθεί από το Web TV

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) «Αγιοι Τόποι» (Α' μέρος)

17.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ (Ε) (Α' μέρος)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ (Ε)

19.00 27 ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Ε)

20.00 1917: Η ΡΩΣΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cashbank»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

08.30 ΑΓΡΙΑ ΔΥΤΙΚΗ ΙΝΔΙΑ

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

12.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

15.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Λιβύη»

16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε) «Πρέβεζα - Αμβρακικός»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ; «Μελλοντικές πτήσεις»

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ

19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Της νύχτας τα καμώματα»

21.30 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

23.10 ΔΙΑΛΟΓΟΣ Νέα εκπομπή

23.45 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

00.30 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ: ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥ «Το πετρέλαιο ως όπλο»

01.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ (Ε)

04.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

09.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

10.00 ASI (Ε) Σειρά

12.00 STARFISH Σειρά

12.50 SUPER GAME

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 SUPER GAME

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER

18.00 PROJECT RUNWAY

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ASI Σειρά

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

24.00 RAISING THE BAR

01.00 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.35 MOBILE FUN

05.10 UNITED STATES OF TARA Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

08.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

09.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)

10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά

11.00 ΜΕΝΕΞΕ Δραματική σειρά

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ - Best of Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ - Best of

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ

22.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

23.45 ΤΟ 10 (Ε)

00.45 CSI, LAS VEGAS Σειρά

01.45 JUDGING AMY Σειρά

02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.45 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)

12.00 SILA (Ε) Σειρά

13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

18.00 SINGLES (Ε)

19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 SILA Σειρά

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 4 (Ε)

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)

01.45 ΙΧΝΗ (Ε)

03.30 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε) Σειρά

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 PUSHING DAISIES

06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic Force», «Power Rangers operation overdrive», «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Baby Looney Tunes», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Η Λεγεώνα των υπερηρώων», «Batman: Οι νέες περιπέτειες», «Ο δαίμονας της Ταζμανίας», «World of quest», «Pichi Pichi Pitch»

12.30 ΖΙΝΑ Σειρά

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 FLORICIENTA Σειρά

15.45 HELL CATS Σειρά

16.50 THE BIG BANG THEORY Σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αντικαταστάτες»

00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οκτώ δευτερόλεπτα»

04.45 CHUCK


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org