07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Τα μυστήρια της ανθρωπότητας»
09.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Χορευτικό Δήμου Περάματος
16.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Τσε οι έρωτες - Η πολιτική - Ο επαναστάτης
17.00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ Ξένη σειρά (2ο)
18.10 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου, με την Αννεκε Ιωαννάτου
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πρώτοι επιβάτες» (1ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Αντώνη Ρεπάνη, Αντ. Βλάχα, Σωτ. Μαγώνα, Δεσπ. Μαρτάκη, Μ. Πετράκη
21.50 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Το ερασιτεχνικό θέατρο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (Ε)
08.30 NICO
09.00 ΑΡΘΟΥΡ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
10.00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ (Ε) «Ο λατερνατζής»
10.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ (Ε)
11.30 ΤΗΣ ΝΙΚΑΡΙΑΣ ΟΙ ΖΕΥΚΑΛΗΔΕΣ Η μουσική και ο χορός στην καθημερινή ζωή των Ικαριωτών (Ε)
12.30 ΑΔΙΟΡΘΩ - ΑΝΑΡΧΙ (Ε)
14.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
16.00 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΝΙ (Ε)
16.30 ΟΙ ΤΖΟΝΑΣ ΣΤΟ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
17.00 CHANGES (Ε)
17.15 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (Ε)
19.00 ΣΚΟΝΙΣΜΕΝΑ ΣΥΝΝΕΦΑ (Ε)
20.00 ΑΡΧΑΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ (Ε) «Κλασική περίοδος» (Β' μέρος)
21.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΥΝΟΛΑ ΤΗΣ ΕΡΤ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομορφος Τζο»
01.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mee - Shee: το θαλάσσιο ελεφαντάκι»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
18.30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΟΙ (Ε) «Μέντης Μποσταντζόγλου»
19.00 ΣΤΟ ΠΑΝΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΥΑΛΙ - ΠΟΥ ΠΑΣ ΧΩΡΙΣ ΑΓΑΠΗ (Ε) Συναυλία
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Slumdog millionaire»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θάνατος και η κόρη»
07.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ
08.30 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ
09.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ «Ουμπούντ»
09.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Ορυχεία άνθρακα»
10.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ: ΦΑΓΗΤΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
10.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
11.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΥΨΗΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΙΜΑΛΑΪΑ, Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ
18.30 BALKAN EXPRESS
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι 30, τι 40, τι 50»
21.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπορντέλο»
01.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
06.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE (Ε)
06.00 ELI STONE
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 EXTREME MAKEOVER: Home Edition
18.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
19.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
22.00 BLACK OUT
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 OLA 12
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.40 THE INSIDE
03.40 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 MOBILE FUN
05.30 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
07.45 FRASIER
08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
09.45 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
10.45 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)
11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρσενικό ζιγκολό»
23.00 CSI, LAS VEGAS
24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.00 THE BIG GAME (Ε)
02.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Αστυνομική σειρά
03.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
15.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ
19.10 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του Mall» Α' τηλεοπτική προβολή
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φούντα εξπρές» Α' τηλεοπτική προβολή
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του Mall»
03.15 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Ο Δαίμονας της Ταζ-μάνια», «Powerpuff girls Z», «Πόκεμον», «Τζούνιπερ Λι, το σούπερ κορίτσι», «Pichi, Pichi Pitch», «Οι περιπέτειες του Μαξ»
09.45 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τομ και Τζέρι στο Διάστημα»
11.15 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ
12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάτος»
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δικός μου γίγαντας»
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκρέιστοουκ: Ο θρύλος του Ταρζάν, άρχοντα της ζούγκλας»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MENTALIST Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κορυφή του Δάντη»
00.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά
01.15 SUPERNATURAL
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ποτάμι του φόβου»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιστορία χωρίς τέλος 2»