Κυριακή 18 Φλεβάρη 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ

«902»

Τηλ. 2592.802 - 2592.902

15.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

17.30 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

19.00 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς από τον Στράτο Φωτεινέλη

20.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

05.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

06.30 MEDITERRANEO (E)

07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.00 ΤΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ

12.30 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ

14.30 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

19.00 ΣΤΙΒΟΣ: ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

20.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ «Το άλογο»

21.00 ΤΑ ΤΡΕΝΑ ΠΟΥ ΦΥΓΑΝ - (ΤΑ ΕΛΛΗΝΟΠΟΥΛΑ)

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)

24.00 ΝΒΑ JAM

00.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

02.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)

04.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 7 ΜΜΕ

10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ

13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολοι οι άνδρες είναι ίδιοι»

16.45 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

17.30 ART NET

18.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ

19.30 Η ΜΙΚΡΗ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΣΑΛΕΝΤΟ

20.15 ΚΟΣΜΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία αποπλάνηση»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ - 3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΟΠΕΡΑ «Θεοδώρα»

12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ

13.00 ΧΡΟΝΙΚΑ

13.30 ΡΕΠΟ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: Κιλκίς - Ιωνικός

17.00 WOMAN

17.30 ΓΚΕΣΤΑΠΟ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

18.30 DESIGN FOREVER

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

20.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ

22.00 ΣΤΙΧΟΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

22.30 Η ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690-2

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

07.00 EXTREME DINOSAURS

07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ

08.00 ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

08.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ

09.00 Ο ΜΠΑΝΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

10.00 ΒΟΛΤΡΟΝ

10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

12.55 SUPER GAME

13.00 2004 ΠΛΗΝ 3

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.15 HOME CINEMA

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλιάς της γκάφας»

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

18.30 ΜΠΑΜ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΤΖΟΚΕΡ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπολοχαγός Νατάσα»

23.45 ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ

00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Spawn: Ο σκοτεινός εκδικητής»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορτρέτο του Ντόριαν Γκρέι»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μπάστερ ελληνιστής»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ (Ε)

07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΕΞΑΝΤΑΣ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αχόρταγος»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζόνι και Κλάιντ»

16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υιέ μου... υιέ μου»

18.00 ΙD

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)

03.00 PACIFIC BLUE

04.00 ΙΝΤΡΙΓΚΑ (Ε)

05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

10.00 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ

10.30 THUNDERSTONES

11.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.05 STATUS QUO

13.00 ΠΕΡΙ ΟΥΣΙΑΣ & ΑΠ-ΟΥΣΙΑΣ

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.45 6+1

15.45 HACKERS - BEST OFF

16.30 IN STYLE

17.30 ΓΕΝΟΥΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ, ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΓΕΝΟΥΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ, ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ (Συνέχεια)

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζηλιάρα»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ

22.30 90' ΚΑΙ... ΚΑΤΙ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6903.000

06.00 ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

07.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)

08.00 ΤΖΙΝ ΚΑΙ ΤΣΕΡΙ (Ε)

09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ (Ε)

09.30 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ

11.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ (Ε)

11.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ

12.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ

13.00 ΕΥΡΩ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ

15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ασπροδόντης 2: Ο μύθος του άσπρου λύκου»

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ούτε γάτα ούτε ζημιά»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κονγκό»

23.20 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψίθυροι στο σκοτάδι»

02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.15 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

06.10 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ

06.45 ΠΡΙΓΚΠΙΠΙΣΣΑ ΤΕΝΚΟ

07.15 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

10.30 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

11.05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ

11.30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ

11.45 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΤΙΡ ΝΑ ΝΟ

12.15 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ

12.20 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ

12.50 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ

13.00 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ

13.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ

13.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ

14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΤΙΑΝΑ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ

15.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ

16.00 ΟΙ ΤΡΟΧΟΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ

17.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

20.30 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ

21.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ

22.00 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ

22.30 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέα τάξη αναρχίας»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος του οπίου»

04.00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ

05.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΓΟΥΛΙΑΜ ΤΕΛ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org