07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ξένη σειρά (2ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας. Με τον Κώστα Ψωμιάδη
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ Ξένη σειρά (8ο)
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ
11.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
12.00 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Η χαμένη Ατλαντίδα: Η επιστροφή του Μάιλο»
13.30 MEDITERRANEO
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θ.Β. Φαλακρός πράκτωρ: επιχείρησις γης μαδιάμ»
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα είμαι σπίτι τα Χριστούγεννα»
17.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Γιώργος Σεφέρης»
18.00 EUROPEAN CHAMPIONSHIP SWIMMING SHORT COURSE Απευθείας μετάδοση από την Πολωνία
20.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ «Στέλιος Ράμφος: Μια συζήτηση για τη σύγχρονη τέχνη και την εποχή της κρίσης»
21.00 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ «Ο άντρας που αγαπά»
23.00 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ - ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ «Ελα να σου πω» και «Με τα φώτα νυσταγμένα»
24.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λευκή νύχτα γάμου» Α' τηλεοπτική προβολή
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
11.00 ΟΨΕΙΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ - ΣΥΜΠΑΡΑΓΩΓΗ (Ε) «SOS! Ζώα σε κίνδυνο»
13.00 NETWEEK (Ε)
14.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε) «Οι μαχητές του αμερικανικού ποδοσφαίρου»
17.00 SUPERLEAGUE - Pre game
17.15 SUPERLEAGUE - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Skoda Ξάνθη - Λεβαδειακός»
19.15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Καβάλα - Αρης»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασύλληπτη καταδίωξη στο Μπρονξ»
07.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ
08.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ
09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΡΟΦΩΝ «Μαστίχα»
10.00 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Αυστραλία, στη μεγαλοπρεπή ανατολική ακτή»
11.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.40 ΜΙΚΡΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ
16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
16.50 PRE GAME
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Μεταξύ των ομάδων «ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός». Στο ημίχρονο και περίπου 17.40 5ΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ! Αυτή η γυναίκα μου»
21.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ - ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Ζητείται εγκέφαλος για ληστεία»
01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
02.30 CINEMANIA (Ε)
03.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ (Ε)
04.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
05.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
08.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
09.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
09.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
12.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
15.20 COOK SMART BY COCA-COLA (Ε) Εκπομπή μαγειρικής
15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ANT1 NEWS
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.20 OLA 12+ Σατιρική εκπομπή
01.30 ANT1 NEWS
01.40 GREEK Νεανική σειρά
02.40 ΛΟΛΑ (Ε)
03.40 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ (Ε)
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 MOBILE FUN
05.30 ΜΠΑΜ, ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΑ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.00 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (Ε)
09.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?
15.00 BOTRINI'S PROJECT (Ε)
16.00 HOTEL INSPECTOR (Ε)
17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Kung Pow: Οι οργισμένες γροθιές»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 OLIVER'S TWIST
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δυο βδομάδες προθεσμία»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρκεί μια στιγμή»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφλό πάθος»
03.15 FASHION FEVER
04.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΜΟΜΜY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.30 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
11.30 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτσος διαμάντι»
16.45 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
17.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU
18.10 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA
19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ Πρεμιέρα
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλωσήρθατε στη ζούγκλα»
00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις μέρες προθεσμία»
03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Δραματική σειρά
06.50 STARLAND «Οι σούπερ ήρωες», «Τζούνιπερ Λι, το σούπερ κορίτσι», «Powerpuff girls Z», «Τα σούπερ παιδιά», «Polly pocket», «Peppa: Το γουρουνάκι», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Lazy town», «Pichi Pichi Pitch», «Teen days», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «ΒΕΝ 10: Ultimate Alien», «Gormiti», «Ο Μπαγκς Μπάνι και η παρέα του», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρώτο χτύπημα»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 HELLCATS Νέα ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Σκούμπι Ντου: Το μυστήριο αρχίζει». Α' τηλεοπτική προβολή
22.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σπαγγοραμένος»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκειά Ηβη: Η μυστική αδελφότητα»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Blackout»
04.15 THE DEAD ZONE Σειρά μυστηρίου