Κυριακή 25 Σεπτέμβρη 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ 19/9
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΛΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΙΠΠΟΤΕΣ Ξένη σειρά (1ο)

18.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου, με την Αννεκε Ιωαννάτου. Θέμα: Γιάννης Κορδάτος

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά φαντασίαν ασθενής» (1ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή, με τον Κώστα Τσίφτη

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)

08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ (Ε)

09.00 HANDY MANNY

09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ (Ε)

10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)

11.00 Ο ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ

12.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)

13.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε)

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΨΑΡΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

15.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ (Ε)

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)

17.00 ESCAPE (Ε)

19.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

20.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ

21.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) «Ιράν» (Β' μέρος)

22.00 ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΤΡΥΓΟΝΙ «Ο γυμναστικός Παπαδιαμάντης»

22.30 ΜΟΝΟ ΖΥΓΑ-ΔΙΚΑ ΣΑΣ (Ε) «Κωστής Μαραβέγιας»

24.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ (Ε) «Η φόρμα»

19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Οι Ελληνες της Αφρικής»

20.00 ΕΥΑ ΖΟΛΙ, ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΣΕ ΠΕΙΣΜΑ ΟΛΩΝ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΝΕΤWeek (Νέος κύκλος)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απατεώνες με ράσα»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τριλογία του Τούσλε Λούπερ» (Β' μέρος)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Λος Αντζελες»

08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

10.30 ΑΓΡΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ «Αγριο κάλεσμα»

11.30 ΦΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ «Η μαγεία της κίνησης»

12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Γαλακτοκομικά προϊόντα»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Η μεξικανική νυχτερίδα»

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Τρίκερι»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΑΪΡΤΟΝ ΣΕΝΑ - Η ΑΝΕΠΙΣΗΜΗ ΠΛΗΡΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πιθάρι»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jacknife»

00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ «Παύση απωλειών»

01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ

05.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

06.30 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

07.00 ELATTE

11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

12.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

18.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ (Ε)

19.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ

23.00 GREY'S ANATOMY (Ε)

24.00 CRIMINAL MINDS

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 REAPER

02.10 ΛΟΛΑ (Ε)

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

07.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ

09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

10.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)

11.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

14.00 JAMIE'S FOOD ESCAPES

15.00 KITCHEN NIGHTMARES USA

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Πρεμιέρα)

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μίνι πράκτορες 2: το νησί των χαμένων ονείρων»

23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

24.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

01.30 THE BIG GAME (Ε

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

11.10 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)

12.00 MASTER CHEF (Ε)

13.00 ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

18.00 SINGLES 3 (Ε)

19.00 50 - 50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ Δραματική σειρά

23.15 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Ενημερωτική εκπομπή

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΙΧΝΗ (Ε)

02.45 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΝΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΕΞ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Yin Yang Yo!», «Τα στρουμφάκια»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 MADE IN STAR Εκπομπή lifestyle

15.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 HUMAN TARGET Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Get smart»

00.15 SUPERNATURAL

01.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλήματα πάθους»

04.00 MEDIUM Σειρά

05.00 BATTLESTAR GALACTICA Σειρά


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org