Κυριακή 25 Σεπτέμβρη 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/9
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ Ξένη σειρά (1ο)

16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή

18.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Με τον Πάρη Μήτσου

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Κοπέλια» (1ο)

22.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣΤΟΡΟΥΣ (Ε) «Παραδοσιακές στολές - τσαρούχια»

11.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ (Ε) «Μάκης Βασιλειάδης»

12.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)

13.00 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ (Ε)

14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αριστείδης και τα κορίτσια του»

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μικροαπατεώνες, ο κλέψας του κλέψαντος»

17.30 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε) «Μουσική γαλήνη της ψυχής»

18.00 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ «Ανώγεια Κρήτης»

18.30 ON THE ROAD

19.00 ΕΙΣ ΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ (Ε)

20.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ

21.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

23.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΝΙΚΟΥ ΜΑΜΑΓΚΑΚΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ «ΙΔΑΙΑΣ»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονειρο καλοκαιρινής νύχτας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

11.00 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

11.30 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΚ

13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκπαίδευση στα άκρα»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 PRE GAME

16.00 SUPER LEAGUE «SKODA Ξάνθη - ΟΦΗ» Απευθείας μετάδοση

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε) «Χρήστος Θηβαίος»

19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιδρομή του δράκου»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς ίχνη»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τριλογία του Τούλσε Λούπερ» (Α' μέρος)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ «Το μωσαϊκό των εικόνων»

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ

11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ «Πανηγύρια»

12.00 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Ε) «Ιστορίες γυναικών»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας βλάκας και μισός»

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)

18.00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ «Θεσσαλία»

19.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΕΛΙΟΥ

20.00 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Η διαδρομή των Μπλουζ 1 (Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής)»

21.00 ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ «Μουσικές διασταυρώσεις: Γιάννης Βακαρέλης - Μανώλης Μητσιάς»

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωποκυνηγητό σε δύο ηπείρους»

01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

03.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

03.30 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

04.00 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Ε)

05.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ

06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

07.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

08.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ, αυτή η γυναίκα μου»

12.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κούκλα και ο τέρας»

15.40 WIPE OUT (Ε)

16.40 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι τριάντα, τι σαράντα, τι πενήντα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διά πυρός και σιδήρου»

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στοιχειωμένο σπίτι»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΛΟΛΑ (Ε)

03.15 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 MOBILE FUN

05.20 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

07.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

08.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

10.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)

13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1, ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗΣ Απευθείας μετάδοση

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι βλάχοι του Μπέβερλι Χιλς»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 MR BEAN Κωμική σειρά

21.00 CHART SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε)

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδυσώπητο κυνηγητό»

02.10 10η ΕΝΤΟΛΗ

03.10 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΑΛΜΑ ΛΙΜΠΡΕ (Ε)

10.50 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)

11.20 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κεντρική σκηνή» Α' τηλεοπτική μετάδοση

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

18.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)

19.00 50-50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόλις χώρισα»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι που άφησα πίσω»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΝΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Urban Vermin», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Powerpuff girls Z», «Ο Λάζλο στην κατασκήνωση», «Peppa: Το γουρουνάκι», «Go, Diego, go!», «Πανδώρα και Πλάτωνας: Τα φραουλόπουλα», «Lazy town», «Teen days», «Ben 10: Ultimate Alien», «Gormiti», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Ο Δαίμων της Ταζ-μάνια»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mr Nice Guy»

15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μασκοφόρος παλαιστής» Α' προβολή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ηλίας του 16ου»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ομίχλη»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Forbidden»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο έγκλημα»

05.00 BATTLESTAR GALACTICA Σειρά


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org