Κυριακή 4 Σεπτέμβρη 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 12
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/9
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά (2ο)

16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας, με τον Κώστα Ψωμιάδη

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΣΗΜΑΔΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ Ξένη σειρά (3ο)

22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ... ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ

10.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ (Ε)

11.00 ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΙ (Ε)

11.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

12.00 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Οι τρεις καμπαλέρος»

13.15 CHALLENGES

13.30 MEDITERRANEO (E)

14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ασύλληπτο κορόιδο»

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψωμί, έρωτας και φαντασία»

17.10 CHALLENGES «Επιστροφή στο σχολείο - Ιαπωνία»

17.30 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε) «Οι καπεταναίοι και τα καΐκια τους»

18.00 ΕΙΚΟΝΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ (Ε) «Ακρίτες και αναχωρητές»

19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε) «Δημοτική πινακοθήκη συλλογή Οικονόμου»

20.10 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ Ξένη σειρά

21.00 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ «Η Ελεν εκπαιδεύεται»

23.00 EUROBASKET ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2011 Αθλητική εκπομπή

24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Εκπομπή

00.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

11.00 ΛΥΚΙΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΚ (Ε)

13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγωμένη λεμονάδα»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΦΥΛΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (Ε) «Τα κρυφά σχολειά»

17.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε) «Χάρις Αλεξίου» (μέρος 2ο)

19.00 ΤΟΚΙΟ: ΖΩΝΤΑΣ ΣΕ ΜΙΚΡΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ

20.00 76η ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ Απευθείας μετάδοση από Βελλίδειο Συνεδριακό Κέντρο

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κακόφημοι δρόμοι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΝΟΜΑΔΕΣ

08.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ Νέο κύκλος εκπομπών

12.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

15.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

16.00 ΕΝΝΕΑ ΣΥΝ ΜΙΑ ΜΟΥΣΕΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστίνα»

18.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

19.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ

20.00 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Χορεύοντας μ' ένα ξένο»

01.00 ΟΙ ΕΠΤΑ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ

02.00 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ

03.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

05.00 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

06.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (E)

07.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

10.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

11.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αγιος»

15.50 WIPE OUT (Ε)

16.50 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος του έρωτα»

01.20 ANT1 NEWS

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Following». Ταινία μυστηρίου

03.00 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

05.15 ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

07.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

08.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

10.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

15.15 ΡΟΒΙΝΣΩΝΑΣ ΚΡΟΥΣΟΣ Ξένη σειρά

16.15 AMERICAN IDOL

17.15 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.20 AMERICAN IDOL (Συνέχεια)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 MR BEAN Ξένη σειρά

21.00 GREEK IDOL (Ε)

22.30 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Blade 2»

02.00 10η ΕΝΤΟΛΗ

03.00 FASHION FEVER

04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ Αστυνομική σειρά

05.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

11.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

12.00 FIFTY - FIFTY (Ε)

12.50 ΓΛΥΚΙΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ζευγάρι της χρονιάς»

16.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOΥ (Ε)

17.50 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δωμάτιο πανικού»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σταγόνες αγάπης»

03.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

07.00 STARLAND «Urban Vermin», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Powerpuff girls Z», «Ο Λάζλο στην κατασκήνωση», «Ρερρα: Το γουρουνάκι», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Πανδώρα και Πλάτωνας: Τα φραουλόπουλα», «Lazy town», «Teen days», «ΒΕΝ 10: Ultimate Alien», «Beyblade», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Ο δαίμων της Ταζ-μάνια»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάτος»

15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 THE LISTENER Δραματική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Αστυνομική σειρά

18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά μυστηρίου

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα μπλου τζιν για τέσσερις 2». Α' τηλεοπτική προβολή

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sex drive». Α' τηλεοπτική προβολή

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Appaloosa». Ταινία γουέστερν

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντρέ: Μια αληθινή ιστορία». Κοινωνική ταινία

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/8(27/8/2011)
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/8(7/8/2011)
ΚΥΡΙΑΚΗ(19/6/2011)
ΚΥΡΙΑΚΗ(15/5/2011)
ΣΑΒΒΑΤΟ(27/6/2010)
ΣΑΒΒΑΤΟ(12/9/2004)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org