Κυριακή 4 Σεπτέμβρη 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 11
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΕΜΠΤΗ 8/9
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ρωσικά κινούμενα σχέδια

07.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Russian Museum»

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΠΩΣ ΔΕΝΟΤΑΝΕ ΤΟ ΑΤΣΑΛΙ Ξένη σειρά (1ο)

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Κοιλιοκάκη. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα της Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο. Με τον Κυριάκο Ιωαννίδη

20.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για τη φύση, τα ζώα...

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)

08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΩΡ ΟΣΟ (Ε)

09.00 ΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)

10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)

11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

12.00 Ο ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΤΟΥ (Ε)

13.00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ (Ε) «Βιώσιμος τουρισμός»

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ (Ε)

15.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ (Ε)

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)

17.00 ESCAPE (Ε)

19.00 ΧΑΜΕΝΗ ΑΝΟΙΞΗ (Ε)

20.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

21.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)

22.00 ΟΨΕΙΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ «Χάρλεμ»

23.00 EUROBASKET ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2011 Αθλητική εκπομπή

24.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ (Ε) Κοινωνική σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόσμος τρελάθηκε»

17.30 ΜΙΚΡΑ ΠΟΡΤΡΕΤΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Ιμβρος» (Β' μέρος)

20.00 Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΩΛΟ ΤΟΥ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ

23.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλάσκα: η γη του μυστηρίου»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλλας για πάντα». Δραματική ταινία

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ

08.30 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ «Νομός Πιερίας» (Β' μέρος)

09.00 BALKAN EXPRESS

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.30 ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ «Η επιστροφή των λοιμών»

11.30 ΖΩΑ ΣΑΝ ΕΜΑΣ

12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Πολυνησία: Καλώς ήρθατε στον παράδεισο»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ «Σαλβαντόρ Αλιέντε»

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολοι οι άντρες είναι ίδιοι»

21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 CIA: ΟΙ ΜΥΣΤΙΚΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ «1990-2001 Ενας πόλεμος γεννά τον άλλο»

24.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

00.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

01.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

06.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

07.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Ε)

07.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ELATTE

11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

12.00 ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 REAPER

18.00 GREEK Νεανική σειρά

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΖΕΛ

23.00 ELI STONE

24.00 CRIMINAL MINDS

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΚΙΣΜΕΤ

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

07.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)

09.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)

10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

14.00 OLIVER'S TWIST

15.00 KITCHEN NIGHTMARE USA

16.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 AMERICAN IDOL

23.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

00.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

01.30 THE BIG GAME

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.30 MASTER CHEF (Ε)

13.30 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

18.00 SINGLES 2 1/2 (Ε)

19.00 50-50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 BREAKING BAD Σειρά περιπέτειας

01.30 ΙΧΝΗ (Ε)

02.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΝΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.25 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Urban Vermin», «Yin Yang Yo!», «Iggy Arbuckle», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Powerpuff girls Z», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Τα σούπερ παιδιά», «Τζούνιπερ Λι, το σούπερ κορίτσι», «Ο φίλος μου ο... σκίουρος», «Ο Δαίμονας της Ταζ-Μάνια», «Ντακ Ντότζερς», «Road Runner Show»

12.00 ΖΙΝΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

15.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR

16.45 TWO AND A HALF MEN

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ου φονεύσεις»

00.15 SUPERNATURAL

01.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η λάμψη»

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΠΕΜΠΤΗ(3/7/2005)
ΤΕΤΑΡΤΗ(30/1/2005)
ΔΕΥΤΕΡΑ(9/1/2005)
ΠΕΜΠΤΗ(9/1/2005)
ΔΕΥΤΕΡΑ(1/1/2005)
ΤΕΤΑΡΤΗ(21/11/2004)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org