Κυριακή 28 Αυγούστου 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 12
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/9
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά (7ο)

16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε) Εκπομπή 9η, «Μάρκος Βαμβακάρης». Με τον Αρη Νικολαΐδη

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΣΗΜΑΔΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ Ξένη σειρά (2ο)

22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ... ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ

10.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ (Ε)

11.00 ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΙ (Ε)

11.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

12.00 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Μπαίνοντας στην 5η τάξη»

13.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ριψοκίνδυνος καβαλάρης»

17.15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε)

17.45 EUROBASKET ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2011 Pre game εκπομπή

18.00 EUROBASKET ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2011«Ελλάδα - FYROM» Απευθείας μετάδοση από τη Λιθουανία

20.00 CHALLENGES «Μου αρέσει το καράτε - Σουηδία»

20.20 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΕΦΗΒΩΝ Ημιτελικός. Απευθείας μετάδοση από το Βόλο

21.30 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ «Ζητείται εγκέφαλος για ληστεία»

23.00 EUROBASKET ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2011 Αθλητική εκπομπή

24.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

01.00 ΕΙΚΟΝΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ (Ε)

02.00 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε)

02.30 MEDITERRANEO (Ε)

03.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

11.00 ΛΥΚΙΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΚ (Ε)

13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογενειακά μπερδέματα»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΦΥΛΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (Ε) «Αλβανία»

17.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε) «Μάριος Φραγκούλης»

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχαδάκια και λεφτάδες»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατίθασοι μαχητές»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΝΟΜΑΔΕΣ

08.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ «Tabarka - Τυνησία»

09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

10.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

11.00 ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ

12.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

15.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

16.00 ΕΝΝΕΑ ΣΥΝ ΜΙΑ ΜΟΥΣΕΣ «Σταμάτης Κραουνάκης - Σπείρα-Σπείρα - Κλασσική συνταγή»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ευτυχώς τρελάθηκα»

18.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

19.30 ΒΟΛΕΪ «Ελλάδα - Βοσνία-Ερζεγοβίνη» Απευθείας μετάδοση

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Η δύναμη της σάρκας»

01.00 EUROBASKET 2011 Από τη Λιθουανία. «ΕΛΛΑΔΑ - FYROM» Μαγνητοσκοπημένος αγώνας

02.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (E)

07.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

10.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

11.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

15.40 WIPE OUT (Ε)

16.40 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.10 HOL WEB CONCERTS Μουσικό πρόγραμμα

01.10 ANT1 NEWS

01.20 MASTERS OF ILLUSION

02.20 ΛΟΛΑ (Ε)

03.20 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 MOBILE FUN

05.20 ΕΝΑ Ν' ΑΓΑΠΗΘΟΥΜΕ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

08.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

10.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

15.15 ΡΟΒΙΝΣΩΝΑΣ ΚΡΟΥΣΟΣ

17.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.15 AMERICAN IDOL

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 MR BEAN Ξένη σειρά

21.00 GREEK IDOL (Ε)

22.30 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος στο Αμιτιβιλ»

01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ

02.30 FASHION FEVER

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος στο Αμιτιβιλ»

05.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

11.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

12.00 FIFTY - FIFTY (Ε)

12.50 ΓΛΥΚΙΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγώνας στον ήλιο»

16.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOΥ (Ε)

17.50 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πατριώτης»

24.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαϊλάντερ: Δίψα για εκδίκηση»

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

07.00 STARLAND «Urban Vermin», «Η μικρή Πούκα», «Powerpuff girls Z», «Mucha Lucha», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Τα στρουμφάκια», «Πανδώρα και Πλάτωνας: Τα φραουλόπουλα», «Lazy town», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Gormiti», «Χ-ΜΕΝ Evolution», «ΒΕΝ 10: Alien Force», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Σκούμπι Ντου»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωταθλήτρια από κούνια»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 THE LISTENER Δραματική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Αστυνομική σειρά

18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά μυστηρίου

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ «Ο μάγος του ροζ»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Warrior King» Α' τηλεοπτική προβολή

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Blackout» Α' τηλεοπτική προβολή

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Singles


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org