07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΤΟ ΤΑΣΣ ΑΡΜΟΔΙΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ (1ο)
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
19.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε) Εκπομπή 10η, με θέμα «Οι Πειραιώτες ρεμπέτες». Με τον Αρη Νικολαΐδη
20.00 Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ξένη σειρά (5ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή, με τον Ζήση Νούσια
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΣΤΑΝΛΕΪ
09.30 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
10.00 ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)
11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε)
11.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ «Τήνος: Λαϊκή Λιθογλυπτική»
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αχόρταγος»
14.00 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
15.10 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
16.00 ΑΑΡΟΝ ΣΤΟΟΥΝ (Ε)
16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ (Ε)
17.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ «Παναθηναϊκός - Αρης»
19.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ «ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός»
21.00 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ (Ε)
22.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Κωστής Μπαστιάς»
23.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Ξένια Καλογεροπούλου - η Μικρή Πόρτα»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ναπολέων κι εγώ» Α' προβολή
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπαμπάς για γκολ»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΟΥ 2010 ΣΤΗΝ ΕΡΤ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
07.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ ΜΕ ΤΟΝ ZEEK
08.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ
09.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09.50 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
11.00 SHAMWARI: ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΟΙ ΒΙΚΙΝΓΚΣ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥ
12.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΖΙΝΑ «Νάξος»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
19.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Φινλανδία»
20.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ «Μεξικό»
21.00 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ
01.30 ΡΟΛΙΝΓΚ ΣΤΟΟΥΝΣ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΤΖΟΝ ΝΙΛΣΟΝ: Ο ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ - ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΣΤΗΣ
04.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ
19.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
01.00 ΑΝΤ1 NEWS
01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.20 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
02.20 EUROPEAN POKER TOUR
03.20 ΚΑΡΜΑ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.35 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 BIG BROTHER
22.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
24.00 SEX AND THE CITY
01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ
10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THAT'S LIFE
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
21.30 AUTO ALTER
21.45 ΤΟ ΝΑΥΑΓΙΟ ΤΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Rookie»
03.15 AUTO ALTER
03.30 KAREN SISCO Αστυνομική σειρά
04.30 FRIDAY NIGHT LIGHTS Νεανική σειρά
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU
13.15 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)
16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 MASTER CHEF (Ε)
18.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
21.50 ΚΟΥΚΛΕΣ (Ε)
22.50 ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
23.50 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ: ΜΑΪΚΛ ΤΖΑΚΣΟΝ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ: ΣΟΥΖΑΝ ΜΠΟΪΛ
01.30 ANTONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)
02.15 ΦΕΥΓΑ (Ε)
03.15 ΘΥΜΑΤΑ ΕΙΡΗΝΗΣ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 SYLVESTER AND TWEETY MYSTERIES
10.45 Ο ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙΑ
11.15 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χιονάνθρωπος»
23.00 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ
24.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.00 MEDIUM Σειρά
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Proximity»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι απέγινε η Κούκι»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ